Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Навчитися Любити |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Навчитися Любити |

Як навчити любити природу без моралізаторства. Уроки від еко-психолога в "Школі для батьків"

Полюбити людину, знайти того єдиного, створити сім’ю один раз і назавжди. Справжню сім’ю, де живе любов. Як досягти сімейного щастя, в чому секрети його досягнення?У кожного з нас свій, не має ніякої схожості з іншими, характер, свої поняття про смаки, абсолютно різні потреби і запити. Але є в житті щось таке, без чого кожна людина не може. Це – любов. Любити хочуть всі. Але як же розуміти це прекрасна властивість людської душі?

У мене не вийшло зустріти одного і на все життя. Я вийшла за нього заміж, народилися діти, але любити ми так і не навчилися. Виникає питання: а як же ми тоді одружилися? Без любові? Так, я вважаю, без любові. Пройшовши і отримавши свій невеликий досвід, можу сказати, що побудувати сім’ю по любові – неможливо! Сказати, що мені не подобався мій майбутній чоловік, я не можу. Так, він мені подобався, але не більше. Це була пристрасть, але не любов. Перш за все, мені хотілося, щоб він був мій. Звичайне почуття егоїзму. Хотілося, як хочеться красиву машину, красива прикраса. Закохалася в його красиві очі, веселість характеру, товариськість, десь наполегливість.


Лабковский - Как начать любить себя и почувствовать уверенность в себе

Наші почуття горіли, палали і розгоралися в величезне багаття. Це чудово і прекрасно було до пори до часу. Але коли я народила, то помінялася моя зовнішність, десь помінявся мій внутрішній світ, а чоловік-то мій, відповідно, закохався-то в мене в ту, якою я була до вагітності: красива, струнка, весела, безтурботна молода дівчина. Але час вносить свої корективи. Час йшов, життя йшло. З кожним днем я розуміла, що іде пристрасть, закоханість, але нового нічого не з’являється. Вірніше сказати доброго і світлого не з’являлося. Навпаки ми стали дратівливими по відношенню один до одного, неуважними, нецікавими один одному; людьми, яких не хвилює життя іншої, здавалося б, близької людини. Наша сім’я не мала продовження. Живучи на одній території, кожен жив своїм життям. І через кілька років, я прийшла до висновку, що любов не приходить просто так. Цій прекрасній почуттю потрібно вчитися.

І вчитися не один рік. Любов потрібно плекати, леліяти, підживлювати. Пристрасть, закоханість йде. І в сім’ї, де чоловік і дружина не намагаються і не намагаються притиратися між собою через «дрібні» самопожертви, не позбавляються від гострих кутів свого характеру, своїми колкостями зачіпають один одного, то сім’я розвалюється, як замок з піску, який так і не зміг перетворитися на непорушну фортеця.

Адже любов – це вічність, тому що, вступаючи в шлюб, ми створюємо сім’ю на все життя. І не тільки земну, але й на небесах. Любов не егоїстична, тому що ми любимо ні за щось, а просто. Тому що він твій чоловік – хороший чи поганий, упертий або поступливий, розумний чи не дуже, високий чи низький – да яка різниця! Коли любиш, зовнішність не грає ролі. Це і є любов – не помічати недоліків. Як ми любимо своїх дітей, як ми любимо своїх батьків? Просто, тому що вони наші.

Любов – це жертовність, яка може складатися з дрібниць, а наше життя і складається з них. Замість того щоб подивитися футбол, чоловік піде і позайматися з дітьми. Це вже і є самопожертва заради сім’ї, заради коханих. Вміти відмовитися від своїх інтересів, вміти не сердитися, не дратуватися, не звинувачувати, а просто любити.

Я, на жаль, не навчилася в першому шлюбі любові, хоча і намагалася. Зараз шукати винного в тому, що не народилася любов, я думаю, сенсу немає. Як сказав герой в одному художньому фільмі: «Якщо в родині щось не ладнається, винні обидва – і чоловік, і дружина».

І все-таки я хочу навчитися любити. Нехай перший раз не склалося. Щоб навчитися любити, треба щось поміняти в собі. Або зустріти такої людини, яка тобі допоможе в цьому. Головне нікуди не поспішати, любов не терпить поспіху, суєти, пихатості, показного. Є один закон духовного життя: величина переживання, внутрішня енергія почуттів ніяк не залежить від сили їх зовнішнього прояву. Бурхливість почуттів, кипіння емоцій ще не говорять про їх глибині. Справжнє почуття в основному виглядає скромно, тихо, непомітно.

Мені здається, я зустріла такої людини, хоча не буду забігати наперед. Я просто відчуваю, що змінююся я, міняються мої почуття в добру сторону, в сторону, яка називається – Любов.

rss