Навигация по сайту

Популярные статьи

Навіщо потрібно сео просування сайту

Сучасний бізнес нерозривно пов'язаний з Інтернетом Сучасний бізнес нерозривно пов'язаний з Інтернетом. Всім відомо, що в Рунеті можна знайти цікаву для Вас інформацію про будь-якому бізнесі. Це можуть бути фізичні товари, інфопродукти, послуги і т. П.

Але навіщо, інфобізнесменов, потрібно сео просування сайту?

На це питання можна відповісти просто - щоб відвідувачі Рунета дізнавалися сайт інфобізнесмена серед інших, його треба вивести в ТОП пошукової видачі з метою залучення цільових відвідувачів, а це призведе до збільшення доходу інфобізнесмена. Те, що потрібно інфобізнесменов.

А, що таке взагалі SEO?

SEO - це комплекс заходів для поліпшення позиції сайту в пошуковій видачі по окремим запитам відвідувачів з метою просування Вашого ресурсу.

Термін SEO включає в себе такі терміни, що зустрічаються в Рунеті - пошукова оптимізації, пошукове просування, розкрутка сайту, просування сайту, SEO-оптимізація, SEO-просування. Терміново застосовується багато, але суть їх одна.

Більшість новачків-власників сайтів, створивши свій сайт, наповнивши його цікавим контентом, хочуть, щоб користувачі Інтернету звернули увагу на їх сайти і заходили на них. Але створити гарний і цікавий сайт - це півсправи. Треба ще займатися його просуванням в мережі Рунета.

Перед більшістю власників сайтів (особливо перед новачками) стоїть питання, як же просувати свій ресурс в Рунеті?

Кожен інфобізнесмен хоче створити свій ресурс, щоб він був популярним в Рунеті і займав місце в ТОПі пошукової видачі. Однак Рунет переповнений ресурсами схожої тематики, а при такій високій конкуренції зробити це не так просто.

Статистика показує, що користувачі Рунету дуже рідко заходять на 2-ю або 3-ю сторінки пошукової видачі. Всі хочуть бути присутніми на першій сторінці.

В даний час в Рунеті є досить багато способів просування ресурсів. У даній статті мова піде про популярному пошуковому просуванні.

Всім відомо, що приблизно 60 - 70% відвідувачів Рунета приходять на ресурси з пошукових систем (Яндекс, Гугл та ін.).

Грамотна оптимізація Вашого сайту забезпечить численний потік відвідувачів. Притому це зацікавлені відвідувачі, тобто цільові. Користувач шукав інформацію і знайшов її на Вашому ресурсі, тому він зацікавився Вашими послуги. Тільки залишилося добре підготувати контент і затримати відвідувача на сайті.

Інфобізнесмен, який самостійно займається сео просуванням сайту, повинен знати, як вивести свій ресурс на перші позиції пошукової видачі. А знати він повинен основи пошукового просування. Що в це поняття входить:

  1. Перший найголовніший крок - ретельний підбір ключових слів для складання семантичного ядра сайту. Відібрані Вами ключові слова та фрази повинні відповідати тематиці Вашого сайту. З їх допомогою цільові відвідувачі зможуть потрапити на Ваш ресурс з пошукових систем.
  2. Оптимізація сайту (внутрішня оптимізація)

Головним в просуванні сайту є контент або, простіше кажучи - текст сторінки (поста).

Текст потрібно оптимізувати. Тому кожну сторінку ресурсу слід «заточити» під одне ключове слово (пошуковий запит). Максимум - під два.

Ключова фраза повинна бути включена в заголовку сторінки Вашого ресурсу (в title і сніпеті пошукової видачі), а також короткий зміст сторінки h1 - h6 (кожен «h» використовуйте тільки один раз на сторінці).

Звичайно ж, потрібно вставляти ключове слово і в самому тесті сторінки. Існує багато суперечок серед фахівців про те, якою має бути щільність ключових слів на сторінці. Я дотримуюся - 2 - 5% (процентне відношення кількості слів ключової фрази по тексту до кількості всіх слів в тексті).

  1. Внутрішня перелінковка

Не забудьте зробити внутрішню перелінковку так, щоб сторінки сайту перегукувалися один з одним за допомогою внутрішніх посилань. Чим більше таких посилань, тим зручно працювати пошуковій машині.

  1. поведінкові чинники

Поведінкові фактори - це комплекс дій користувачів на Вашому ресурсі. До них відносяться: час, проведений відвідувачем на сайті, кількість, переглянутих їм сторінок, повертався відвідувач на сайт і інші його дії.

Пошукові системи аналізують дії відвідувачів на ресурсі і визначають його місце в ТОП видачі.

Поведінкові чинники є одним з важливих елементів просування ресурсу на високі позиції в ТОП.

Сподіваюся, що вищеназвані поради допоможуть Вам почати освоєння основ оптимізації сайту. Тому треба починати, все одно доведеться освоювати SEO. На перших парах, це допоможе Вам самостійно готувати текстову частину сторінки (поста) для свого ресурсу.

Перший крок - це внутрішня SEO-оптимізація підготовлених сторінок Вашого сайту і самого сайту.

Другий крок - сео просування Вашого сайту.

Якщо Ваш сайт після цього потрапив в ТОП видачі, значить, SEO дало результат.

Запам'ятайте, що пошукова оптимізація і просування в Рунеті - це головні кроки до успіху Ваших ресурсів.

Бажаю успіхів в освоєнні сео просування сайтів!

Але навіщо, інфобізнесменов, потрібно сео просування сайту?
А, що таке взагалі SEO?
Перед більшістю власників сайтів (особливо перед новачками) стоїть питання, як же просувати свій ресурс в Рунеті?