Навигация по сайту

Популярные статьи

Навіщо вам потрібен Лендінгем і як його створити?

 1. Як створити ідеальний Лендінгем?
 2. Як змусити Лендінгем працювати?

Сьогодні більшість компаній навчилися залучати клієнтів з інтернету. Важко знайти бізнес без онлайн-представництва. Корпоративний сайт, сторінка в соціальних мережах допомагають людям отримати уявлення про компанії, дізнатися про її товари і послуги. Це, звичайно, важливо. І багато потенційних клієнтів, побувавши на сайті фірми, не закінчать пошуки інформації. Вони будуть заходити і на інші майданчики. І можливо, їм більше сподобається пропозиція конкурентів.


Для того, щоб цього не відбувалося, відвідувачів привертають на спеціально створену «посадкову» сторінку, яка носить назву Лендінгем. Як правило, це лише однієї сторінки сайт з чітко проробленою структурою. Мета цього сайту - мотивувати на вчинення одного конкретного дії.


Вибудовується чітка логічний ланцюжок. Відвідувач шукає товар або послугу. Потрапляє на сайт, де знаходить дуже привабливу пропозицію:

 • Саме те, що йому потрібно;
 • У переконливій формі представлені переваги покупки тут;
 • Є зручна форма замовлення, заповнити яку дуже легко.


Підсумок - клієнт здійснює дію, якого від нього чекають. Замовляє товар, підписується на розсилку, викачує софт. Ідеальні Лендінзі працюють саме так.

Як створити ідеальний Лендінгем?

Як створити ідеальний Лендінгем

У такий продає сторінки є:

 • Продуманий контент. При створенні Лендінгем важливо особливу увагу приділити цілісності його сприйняття. Всі смисловий зміст зобов'язана працювати на одну ідею. Людина повинна ясно побачити всю вигоду від здійснення ним дії на сайті. Для цього потрібно розробити пропозицію, повз якого важко пройти. Сформувати довіру, переконати відвідувача сайту в цілковитій безпеці здійснення цільового дії. Запропонувати бонус за швидке ухвалення рішення.
 • Лаконічний і повністю відповідає тематиці пропозиції дизайн. Візуальне оформлення сторінки не повинно робити сайт погано читаються. Не можна використовувати дратівливий фон, кричущі тони. Велике значення приділяється формі заявки. Вона повинна не просто бути добре помітна. Її варто продублювати кілька разів, розміщуючи в ключових блоках сайту;
 • Чітка структура. Лендінгем вдає із себе одностранічнік. Допускається використовувати кілька екранів, але важливо не перевантажити користувача сайту відволікає інформацією. Сторінка ділиться на окремі смислові блоки, які передбачають питання, що виникають у клієнта, і дають на них адекватні відповіді;
 • Адаптивний дизайн. Все більше відвідувачів виходять в мережу з портативних пристроїв. Логіка пошуку зі смартфона або планшета на увазі бажання відразу ж скористатися його результатом. Це робить мобільні Лендінзі високопродуктивними.


Як змусити Лендінгем працювати?

Щоб Лендінгем приводив клієнтів, він повинен мати постійний трафік. Використовують різні, платні і безкоштовні способи просування. Конкретна тематика Лендінзі і цільова аудиторія продукту диктують вибір переважних методів. Це можуть бути:

 • Контекстна реклама;
 • Просування в соціальних мережах, на тематичних форумах;
 • Розміщення посилання в міському довіднику, блозі, на основному сайті;
 • Використання органічного трафіку, коли пошукова система пропонує сайт до перегляду, грунтуючись на конкретному запиті.

Контекстна реклама;  Просування в соціальних мережах, на тематичних форумах;  Розміщення посилання в міському довіднику, блозі, на основному сайті;  Використання органічного трафіку, коли пошукова система пропонує сайт до перегляду, грунтуючись на конкретному запиті

Реклама, вимагає постійних витрат. Оптимізація витрат можлива тоді, коли є можливість провести аналіз поведінки відвідувачів на сайті і тестування роботи різних варіантів.

Чи можна зробити Лендінгем самостійно?

Зараз зовсім не потрібно бути фахівцем з верстки, щоб розробити, створити та успішно використовувати Лендінгем. Існує ряд сервісів - конструкторів сайтів, в які впроваджені шаблони Лендінзі.

Створюйте Лендінзі на платформі lpg.tf. Вона спеціально зроблена для створення продають сторінок. Від інших платформ її відрізняють легка робота з дизайном і контентом в інтуїтивно зрозумілій редакторі. Видимість Лендінзі, створених в системі, на всіх мобільних пристроях. Але найважливіша перевага цього конструктора в тому, що створений сайт отримує вбудовані інструменти маркетингу. Рік, що минає клієнт, не здійснив цільове дію, буде зупинений системою камбекер. Аналітика та А / В тестування проводяться в зручній формі. Можна використовувати вбудовану воронку продажів, карти Гугл, - у сервісу багато корисних функцій. Приємно, що створити продає сторінку в ньому можна безкоштовно.
Головне, що приводить до успіху - дія. Лендінгем потрібно зробити, щоб переглянути його в роботі, і вдосконалити. Саме так можна підвищити прибутковість будь-якого бізнесу.

Створіть Лендінгем Пейдж зараз

Як створити ідеальний Лендінгем?
Як змусити Лендінгем працювати?
Як створити ідеальний Лендінгем?
Як змусити Лендінгем працювати?
Чи можна зробити Лендінгем самостійно?