Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Найсмачніші в світі яблука

Опубликовано: 08.10.2018

видео Найсмачніші в світі яблука

Мій путівник. Туреччина - Перша у світі кафедра хірургії та музей Ямана Деде

Прямо під вікном моєї кімнати росте яблунька. Пам'ятаю, як я все літо чекав, коли вже зможу поласувати її плодами. Аж ось наприкінці літа ми з дідусем потрусили деревце, схопили по яблучку. Та тільки вкусили — відразу скривились. — Ой, яке ж гірке та погане!— сказав я.— Зрубай, діду, це дерево. Воно нам не потрібне! 

На що дідусь, посміхнувшись, відповів: 

— У природі не буває нічого зайвого. Почекаймо весни. 

Навесні я знову приїхав до села. Дідусь нагадав мені про нашу давню розмову і повів мене до яблуньки. Гострим ножем розрізав її стовбур, а в розколину встромив паросток з іншої яблуні. Потім замастив рану замазкою, обв'язав ганчіркою. Я зрадів: 


Найсмачніші бургери вдома

— Як гарно, цього літа наїмся вже яблук досхочу! 

— Не поспішай,- відповів дідусь.— Треба ще попрацювати, допомогти деревцю. 

Улітку ми з дідусем спостерігали за нашою підопічною. Поливали, коли було дуже сухо. Знищували нахабних шкідників. А яблунька трішки похворіла, потім швидко одужала й почала набиратися сил. 


13 способів формування булочок з листкового (шарового) тіста - 2 частина

Я не дочекався урожаю ні цього літа, ні наступного. Але на третю весну вкрилося деревце рясним біло-рожевим цвітом, а восени на яблуні красувалися вже не маленькі кислиці, а великі рум'яні яблука. І смачніших плодів я ще не куштував ніколи вжитті! Недарма кажуть: "Як дбаєш — так і маєш".

Твори на схожу тему:

rss