Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

НЕ МОЄ! ПІДСТАВА? Іван Рибак не має хати у Полтаві

Опубликовано: 23.10.2018

видео НЕ МОЄ! ПІДСТАВА? Іван Рибак не має хати у Полтаві

Не моё не жалко 2 \ Московский каршеринг \ психи на арендных авто \ Еду как хочу \ Злой Йожык TV

Під час підготовки та збору інформаційних матеріалів, для виконання операцій із заповнення Е-деклараціі народний депутат від Буковини Іван Рибак зіштовхнувся із серйозними проблемами.Ось що він розповів:

-Зареєструвавшись на сайті міністерства юстиціі Украіни отримав виписку про майно яким володію. На мій подив у виписці зазначено нерухомість, а саме будинок у Полтавській області який нібито мені належить і який нібито набутий мною як спадщина у 2005 році.

Тепер, не вказати я його в деклараціі не можу бо за це відповідальність, вказати теж не можу бо це буде розцінено як шахрайство.


Самый грустный мультик в мире (не мое)

Телефони гарячих ліній НАЗК не працюють. Чат на сайті НАЗК не працює.

P.S. У колег депутатів які виявили подібні речі, аналогічні проблеми. Викликає стурбованість даний факт у сенсі можливого умисного втручання в бази даних прав власності, аби мати можливість скомпроментувати багатьох народних депутатів, на яких потрібно \”щось знайти\”, аби тримати на гачку.


ФИЛЬМ ДО СЛЁЗ Не мое дитя (2016). Русские мелодрамы новинки 2016 , Россия

Друзі перевірте дані про себе, може і Ви є власником люксусовоі, еллітноі нерухомості, а цього не відаєте.

rss