Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Не встигають ремонтувати машини: через погану дорогу мешкаці волинського села у відчаї. ВІДЕО

Опубликовано: 14.01.2019

Через погані дороги доведені до відчаю мешканці села Пнівного, що в Камінь-Каширському районі на Волині. На відрізку 10 кілометрів, який з’єднує два райцентри, водії рвуть шини та ламають підвіски. Альтернативного шляху немає. Мешканці прилеглих селищ бідкаються – якщо до снігу трасу не відремонтують – навесні ремонтувати буде нічого.

Про це розповідає 5 канал .

Йдеться про дорогу, що з’єднує Любешівський і Камінь-Каширський райони Волині. 10 кілометрів траси вкриті глибокими ямами, деякі – по коліна. Об’їхати їх важко навіть узбіччям – скаржаться водії.

“Страшна яма тим, що можна побити будь-яку машину, навіть позашляховик. 20 см – це досить глибока яма”, – пояснює мешканець Пнівного Володимир Швиднюк.

Місцеві кажуть, востаннє цю дорогу ремонтували 3 роки тому – латали дірки. Але за два місяці тут з’явилися ще більші ями. Водії не встигають ремонтувати машини.

“Підвіска в машині в першу чергу, резина. Ричаги, все летить. А якщо і вся машина повністю, якщо людина злітає з траси”, – бідкається водій Олег Шилік.

Щодня погіршують стан дороги фури. Протягом дня цією дорогою проїжджає понад сотня вантажівок. Іншого шляху до райцентру з села Пнівного – немає.

“Страшно їхати машиною, страшно їхати маршруткою, страшно їхати в лікарню з дітьми – це жах. А лікарня в нас тільки в Камені-Каширському, тому що ми з Камінь-Каширського району. Раніше ми їхали 25 км за 15 хв, ну 20, зараз – 40-50”, – пояснює мешканець Пнівного Михайло Мушка.

Селяни не раз зверталися до влади і служби автодоріг із вимогою відремонтувати дорогу. Проте сільському голові нічим потішити земляків.

“Останню відповідь мені дали, що коштів на ремонт цієї дороги немає”, – коротко прокоментував Пнівненський сільський голова Сергій Ковальчук.

Фінансувати ремонт із сільського чи районного бюджету не можна, адже за цей відтинок відповідає служба автомобільних доріг.

“На наступний рік ми будемо планувати її подати в перелік, щоб вона потрапила в постанову Кабінету Міністрів, як ремонт поточний середній хоча б, тому що капітальних ремонтів нам на наступний рік теж не слід очікувати”, – пояснює заступник керівника Служби автомобільних доріг Волинської області Юрій Ришкевич.

Селяни бідкаються – якщо до снігу трасу не відремонтують – навесні ремонтувати буде нічого. Тож у Пнівному погрожують владі акціями протесту.

rss