Навигация по сайту

Популярные статьи

Не дозволяйте застарілі поради щодо SEO “bumble” стратегії архівування вмісту

 1. Спадковий вміст + застаріла SEO-консультація = вміст змішується
 2. Поради, щоб уникнути жалю SEO міфи
 3. 1. Виховуйте себе або свою контентну групу про SEO
 4. 2. Нехай аналітики повідомляють про рішення щодо змісту, але не відкладають рішень щодо вмісту аналітикам
 5. 3. Боротьба з емоційними упередженнями, безумовно приймаючи раціональні рішення щодо змісту
 6. Уникайте або відновлюйте вміст, який починається зараз

У мене є відносини любові-ненависті з SEO (пошукова оптимізація) аналітиків. Я люблю їх ентузіазм для того, щоб зробити вміст легким для пошуку через пошук. Я ненавиджу застарілі поради у сфері SEO, які багато хто відмовляються від експертизи, а це, в свою чергу, перешкоджає таким гарним практикам, як архівування вмісту. Дозвольте мені поділитися останнім прикладом з автомобільних ЗМІ так, що Міфи SEO не беріть свій контент з треку.

Спадковий вміст + застаріла SEO-консультація = вміст змішується

Велика медіа організація попросила нас проконсультувати щодо стратегії архівування. Таким чином, ми засукали рукави і перевіряли зміст, а також аналізували його продуктивність. Ось приклад найдавнішого вмісту, який ми виявили:

Так, це огляд джмеля (чорного і жовтого) Camaros доступний для продажу на сайті в 2009/2010… .plete з застарілим гачком на основі відкриття Трансформерів 3.

Як ви вже здогадалися, ми рекомендували архівувати цей вміст. І, ми зробили нашу належну старанність у висвітленні причин, таких як

 • Вплив на користувальницький досвід - користувач, який шукає джмеля camaros, може легко зрозуміти статтю, спробувати знайти camaros, який більше не продається, і стає досить розчарованим. Крім того, застарілий вміст, подібний до цього, заблокує результати пошуку на місці, що перешкоджає користувачам знаходити якісний вміст, який вони шукають.
 • Вплив довіри до бренду + - Користувач, який визнає цей контент як застарілий, не має достатньої актуальності (ми зараз переходимо до Transformers 20, чи не так?), І поганої якості, безумовно, не буде високо продукувати автомобільний бренд. Такий вміст підриває довіру до бренду.
 • Вплив SEO - павуки пошукових систем з таким вмістом не дозволяють павукам індексувати якісний вміст, особливо з дуже великих сайтів, які мають сотні тисяч сторінок.
 • Мінімальний ризик для доходу - обсяг трафіку та можливий прибуток від реклами для цього вмісту був незначний.
 • Витрати на утримання - Ведення великого набору контенту, застарілого чи ні, не є незначними витратами.
 • Можливість ключового слова Longtail - у порівнянні з іншим старим вмістом, ми виявили, що цей вміст користувався випадковим скромним сплеском трафіку через термін "bumblebee camaro". ключове слово longtail Таким чином, організація має можливість розробити деякі зручні, веселі вічнозелені матеріали (вміст, який є позачасовим) про джмеля Camaros. Цей вміст, у свою чергу, може залучати користувачів до глибшого перегляду сайту.

Ви отримаєте ідею. І все ж… і YET… аналітики SEO резидента організації намагалися сказати, що архівування або видалення будь-якого контенту поставить під загрозу авторитет домену медіа організації. Це просто не так, особливо коли архівування або видалення зроблено належним чином . Застаріла перспектива цих аналітиків затримувала впровадження ефективної стратегії архівування контенту та її переваг. Я не хочу думати про гроші та вплив, який ця організація втратила під час затримки.

Поради, щоб уникнути жалю SEO міфи

Тепер, ви не могли б мати справу в джмеля Camaros. Але, ви могли б відчувати жало застарілих поради SEO. Отже, ось кілька порад, щоб запобігти міфам SEO від перешкоджання добрим вмістям, таким як стратегія архівування.

1. Виховуйте себе або свою контентну групу про SEO

Кращий спосіб боротися з невіглаством? Освіта. Вам або вашій команді доведеться стати схожими на Snopes SEO, протиставляючи SEO міфи правдою. На щастя, є чудовий набір ресурсів SEO, які називаються moz . Від продуктів оцінювання до їхнього блогу, moz постійно оновлює найкращі практики та пояснює вплив змін алгоритму пошуку на найкращі практики у легких для розуміння способах.

2. Нехай аналітики повідомляють про рішення щодо змісту, але не відкладають рішень щодо вмісту аналітикам

Будь ласка, не дозволяйте SEO, бізнес-аналітикам, аналітикам або аналогічним аналітикам приймати серйозні рішення, наприклад, як архівувати. Гарне рішення щодо вмісту врівноважує цілий ряд міркувань. Дані, які надають такі аналітики, є лише одним з цих міркувань. Як сказали професори Гарвардської бізнес-школи Джеральд Залтман і Ліндсей Зальтман у Маркетинговій метафорії ...

Не обманюйте дані для рішень, ідей, уявлень або стратегій.

Можливо, ви думаєте: «Ну, це звучить як багато роботи». Так, прийняття правильного стратегічного рішення про що-небудь, включаючи зміст, зазвичай є. Тверде стратегічне рішення вимагає збирання відповідних даних і інформації, мислення варіантів і їх повного набору наслідків (а не тільки наслідків SEO), а потім вибору одного з варіантів.

3. Боротьба з емоційними упередженнями, безумовно приймаючи раціональні рішення щодо змісту

SEO-аналітики часто використовують аргумент ризику, на який поширюється емоційні упередження такі як негативність і неприйняття втрат. Що робити, якщо наш вміст не буде знайдено? Що робити, якщо ми втратимо свій акціонерний пошук? Що робити, якщо ми втрачаємо власні повноваження? Коли такі ризики аргументують жало, важко боротися з емоційним запаленням. (І, чим менш зацікавлені ваші зацікавлені сторони відносяться до SEO, тим більш сприйнятливі вони до емоцій аргументу ризику.)

Отже, ця упередженість важка, але не неможлива. Якщо ви дотримуєтесь наведеної вище версії 2, тоді ви синтезували відповідні дані з найкращими змістом, бізнес-цілями та міркуваннями наслідків. Витратьте час, щоб сформулювати зміст рішення (або варіанти рішення) з добре обґрунтованими аргументами. І, по можливості, підключайте рішення до рентабельності інвестицій.

(Докладніше про освоювати ROI вмісту тут .)

Уникайте або відновлюйте вміст, який починається зараз

Коли вміст стає все більш важливим для успіху вашої організації, ви не можете дозволити собі прийняття рішень, що стосуються змісту. Отже, не роблять тих самих помилок, які зробив мій клієнт із затримкою стратегії архівного вмісту. Подолайте застарілі поради SEO з фактами SEO, повний набір міркувань і безжально раціональні, добре сформульовані рішення щодо змісту.

Ми зараз переходимо до Transformers 20, чи не так?
Що робити, якщо наш вміст не буде знайдено?
Що робити, якщо ми втратимо свій акціонерний пошук?
Що робити, якщо ми втрачаємо власні повноваження?