Навигация по сайту

Популярные статьи

Негативне відновлення SEO та BlackHat - запит на повторний розгляд Google Webmaster Tools. -

Скріншот повідомлень page1.me, отриманих від Google, про проблеми, викликані атаками BlackHat SEO на нашому сайті.

Якщо ви не впевнені, що ви маєте справу з негативним SEO, перевірте будь-які повідомлення, які ви могли отримати від Google, у межах вашого Портал інструментів для веб-майстрів Google . Це єдиний спосіб ви дізнаєтеся, якщо ви стали жертвою атак на blackhat SEO. Оскільки ми перебуваємо в галузі управління репутацією, Page1.me є природною мішенню для цих негативних SEO-атак, запущених конкурентами, які не можуть конкурувати за якістю.

На жаль, є випадки, коли зловмисні конкуренти вдаються до незаконної тактики, щоб виграти. Однією з таких тактик є бомбардування сайту конкурента спам-линками, що викликає штраф у Google - вид покарання, який залишає веб-сайт практично без видимості в Інтернеті через втрату рейтингу. На жаль, є компанії, які фактично спеціалізуються на негативному SEO.

Це як можна перевірити, чи має ваш сайт токсичні зворотні посилання.

Якщо ви виявили, що ваш сайт має зворотні посилання на спам, ви повинні бути активними щодо захисту вашого сайту, а також відмовлятися від посилань, які можуть бути токсичними. На основі відгуків, отриманих від Google, перш за все, зразкових посилань, наданих при першому відхиленні запиту на повторний розгляд, ми розробили такі класифікації посилань і пов’язані дії:

 • Посилання не знайдено: на сторінці не може бути посилання. Disavow . Можна зробити аргумент, що якщо посилання не існує, немає необхідності відмовлятися від нього. Моя думка полягає в тому, що краще бути безпечним, ніж шкодити, і запобігти пошкодженню спам-посиланням, яке може якось знову з'явитися.
 • Сторінка в автономному режимі: посилання на сторінках, які більше не знаходяться в Інтернеті. Дезавувати, використовуючи таке ж обґрунтування, як і вище.
 • СПАМ ДЛЯ: Цей має географічні наслідки, але найпоширеніший, з яким ми стикаємося - .ru. Дуже рідко англійський веб-сайт природно залучить величезну кількість посилань з Росії. Disavow
 • Скрепери: посилання на спам-сайти, які копіюють їх вміст з інших веб-сайтів. Disavow
 • Спам-сторінки: посилання на сторінки з КПП (порнографія, пігулки, казино), коментарі до блогу спаму, підписи до форумів про спам, або іншим чином не пов'язані зі спамом. Disavow
 • Домен 0, G: Поки Google продовжує оновлювати його, ми використовуємо PageRank як показник аудиту. Якщо посилання знаходиться на сірій смужці, а домен - PR0, якщо домен не є новим і пов'язаним. Disavow
 • Маніпулятивне орієнтування тексту точного відповідності : точна відповідність якірних текстових посилань, побудованих з метою маніпулювання PageRank. Це ті посилання, які зазвичай викликають найбільші проблеми. Якщо спам, відмовляйтеся.
 • Пеналізовані домени: посилання, що вказують на ваш сайт, які знаходяться на веб-сайті, який був покараний алгоритмічно або вручну. Disavow
 • Мережа посилань: декілька посилань, які вказують на ваш сайт із веб-сайтів, які є частиною мережі зв’язку. Disavow
 • Сайти партнерів. Якщо у вас є мережа веб-сайтів, які є пов'язаними, унікальними та взаємопов'язаними, використовуйте атрибут nofollow, щоб уникнути появи дверної сторінки або маніпуляції посиланнями. Тримайте , як тільки ні. Якщо у вас є декілька веб-сайтів в одній ніші, всі продають однакові продукти, вибирайте найкраще і вийдіть на пенсію.
 • Посилання на соціальні медіа . Тримайте .
 • Nofollow Посилання: Keep .
 • Природні, органічні посилання: Keep .

Якщо ви були жертвою негативного SEO або якщо ви хочете, щоб ваш сайт не став жертвою негативного SEO, то ви можете використовувати стратегії, викладені в спробі, щоб Google переглянув штрафи, які вони могли розмістити на вашому сайті через  Інструменти для веб-майстрів Google Якщо ви були жертвою негативного SEO або якщо ви хочете, щоб ваш сайт не став жертвою негативного SEO, то ви можете використовувати стратегії, викладені в спробі, щоб Google переглянув штрафи, які вони могли розмістити на вашому сайті через Інструменти для веб-майстрів Google . Якщо у вас немає часу, або експертиза в будинку, зв'яжіться з нами сьогодні. У нас є декілька аналітиків, які спеціалізуються на підготовці та поданні запитів про перегляд до Google з використанням стратегій, описаних вище.

Завдяки Чак Ціна за його розуміння