Навигация по сайту

Популярные статьи

Немає звуку на windows 7

  1. На комп'ютері пропав звук - виправляємо за допомогою програми DRiverMan Overall XP-VISTA-WIN7

Привіт, друзі!!! Давно я вже не писав, все часу не було. У цій невеликій статті я хочу Вам розповісти, як виправити маленьку але неприємну ситуацію, коли немає звуку на windows 7. Матеріалу на тему, коли в windows 7 не працює звук дуже багато і я думаю немає сенсу повторюватися, я опишу свій спосіб який мені дуже сильно допоміг, вірніше програма, яка мені допомогла і я думаю вона допоможе багатьом. Єдине, давайте на самому початку статті розглянемо кілька простих варіантів через яких може бути і пропав звук на windows 7.

У статті наведено відповіді на питання:

  1. Немає звуку на windows 7 - Варіант №1
  2. Немає звуку на windows 7 - Варіант №2
  3. Пропав звук на Windows 7 - виправляємо за допомогою програми DRiverMan Overall XP-VISTA-WIN7
  4. Пропав звук на комп'ютері - Відео урок.

Варіант №1:

Перше, якщо немає звуку на windows 7 перевірте і обновіть драйвера на звукову карту. Заходимо в «Панель управління» далі «Диспетчер пристроїв» знаходимо вкладку «Звукові, відео та ігрові пристрої» і натискаємо по ній два рази лівою клавішею миші. З'явиться випадає вкладка, натискаємо правою клавішею миші і вибираємо "Оновити драйвери».

З'явиться випадає вкладка, натискаємо правою клавішею миші і вибираємо Оновити драйвери»

З'явиться вікно в якому виберіть пункт «Автоматичний пошук оновлених драйверів» система сама зробить пошук і в разі потреби оновить драйвера на звук. Якщо система не зможе знайти і встановити драйвера на звук, то Вам потрібно самостійно завантажити драйвер звуку windows 7 з оф. сайту виробника материнської плати, з цим я думаю проблем у Вас не виникне. Після того, як Ви скачаєте драйвера на звукову карту, збережіть файл і запам'ятайте де він зберігся. Далі вибираємо пункт «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».

Далі вибираємо пункт «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері»

У вікні натисніть на кнопку «Огляд» і вкажіть шлях де збережений Ваш скачав файл з драйверами і тиснемо «Далі».

Дрова на звук windows 7 встановляться і проблема повинна зважитися. Якщо все таки після всіх дій, немає звуку на windows 7, тоді будемо розглядати інший спосіб.

Варіант №2:

Зайдіть в меню «Пуск» і в рядку пошуку напишіть слово «Служби». З'явиться вікно в якому Вам потрібно знайти рядок «Windows Audio».

Клацніть по ній два рази ЛКМ і подивіться чи не відключена чи у Вас дана служба, якщо відключена, то натисніть на кнопку «Запустити» і в пункті «Тип запуску» поставте значення «Автоматично», як показано на скріншоті , Натисніть «Застосувати» і «OK». Якщо і ці дії не допоможуть, то застосовуємо третій варіант.

На комп'ютері пропав звук - виправляємо за допомогою програми DRiverMan Overall XP-VISTA-WIN7

Тепер я хочу розповісти, що за диво допомогло мені і ще дуже багатьом користувачем windows 7. У 2009 році, коли операційна система windows 7 була доступна для скачування і всі бажаючі могли її завантажити і встановити, пройшла невелика хвиля з проблемою, що після установки Windows 7 не працює звук я як і багато хто теж зіткнувся з цією проблемою. Хочу сказати Вам чесно, що я тільки не робив, за всіма вище написаним пунктам все було відмінно, а звуку все одно не було і відповідей то в інеті не знайти, тому що система нова і толком ще ніхто в ній не розібрався до нас) )).

Я вже було зневірився і хотів назад встановлювати windows XP, але тут я натрапив на одну прогу, яка мені і допомогла, програма то непоказна, але після її роботи я просто, напросто застрибав від радості))). Не буду Вас мучити, програма називається DRiverMan Overall XP-VISTA-WIN7 важить вона гіг з гаком і скачується в образі ISO, але найголовніше вона відкривається на робочому столі без установки, тобто встановлювати програму не потрібно: відкрили, оновили, встановили, закрили , я вважаю що це дуже зручно. Як користуватися цією програмою, читайте в цій статті програма для звуку в windows .

Дану програму можете завантажити за цим посиланням DriverMan Overall XP- VISTA-WIN7. Пишіть і задавайте питання в коментарях, постараюся всім відповісти і допомогти. На цьому закінчую свою статтю, думаю дана стаття допоможе Вам вирішити проблеми зі звуком на windows 7.

Якщо вам сподобалася стаття або сайт, то будьте ласкаві натисніть внизу статті кнопочку «g +».

Дивіться відео - Пошук і установка драйверів.