Навигация по сайту

Популярные статьи

Нерухомість SEO: керівництво для початківців для пошукової оптимізації

 1. Коли ви чуєте абревіатуру "SEO", яка ваша інстинктивна реакція?
 2. Що таке SEO?
 3. Розуміння технічного SEO для бізнесу нерухомості
 4. Виберіть свою платформу веб-сайту
 5. Основи SEO на сайті для нерухомості
 6. Важливість ключових слів
 7. Пошук ключових слів
 8. Використання ключових слів
 9. Додаткова оптимальна практика SEO на місці
 10. Значення зворотних посилань
 11. Посібник для початківців для SEO для нерухомості

Прочитано 8 хвилин

Коли ви чуєте абревіатуру "SEO", яка ваша інстинктивна реакція?

Якщо ваша відповідь полягає в тому, щоб або подивитись порожньо в незрозумілості або прорватися в холодний піт, то це безумовно час для роботи над новою перспективою.

З такою кількістю рухомих частин в грі в онлайн-маркетингу, як у сфері нерухомості, SEO надає певну структуру для допомоги у вашій відкритості. Зрештою, це не так просто, як розміщення повідомлення в блозі сайт нерухомості Надзвичайно важливою є підтримка вмісту, який ви створюєте, щоб переконатися, що він настільки високий на першій сторінці результатів пошуку в Google.

І хороша новина полягає в тому, що це є 100% реальним, як тільки ви маєте робоче розуміння того, що таке SEO і як він може працювати для вашого бізнесу з нерухомістю.

Давайте зануримося прямо в цей посібник для початківців нерухомість SEO .

Що таке SEO?

SEO означає "пошукова оптимізація". На дуже базовому рівні це свідоме зусилля маркетологів, блогерів та інших Інтернет-об'єктів, які можна знайти через пошукові системи. Маючи це на увазі, запитайте себе, чого ви хочете знайти в якості нерухомості.

Здається очевидним, чи не так? Ви хочете бути знайдені таким чином, щоб залучити трафік і, в свою чергу, більше бізнесу. При розгляді цього питання, однак, важливо глибше заглибитися в специфіку своєї ідеальної аудиторії та їх мотивацію вибору компанії над будь-якою іншою.

Відповідайте на такі запитання:

 • У якій галузі ринку я працюю?
 • Чи можу я обслуговувати сім'ї, професійні пари, скорочувальні компанії, пенсіонерів, розробників, покупців перших будинків та / або інвесторів?

Маючи чітке розуміння Вашого цільового клієнта, Ви матимете величезний вплив на Вашу здатність оцінювати своїх конкурентів. Кожен із цих типів продавців може виконувати дуже різні пошуки в Google над іншим. Розуміння питань, які вони задають, може позитивно позначитися перед грою - за умови, що відповіді на вашому сайті.

Пам’ятайте, що Google не знає, що ви є експертом за тематикою, якщо на вашому веб-сайті не існує експертизи.

Точно так само, як і під час натискання клавіш розміщення в соціальних мережах або маркетингової кампанії електронної пошти, ви хочете побудувати SEO-дружній контент у створенні вашого агентства нерухомості. Коли все зроблено правильно, це приводить в рух більш корисну і ефективну довгострокову стратегію трафіку, ніж можна знайти в більш ручних методах створення та розповсюдження контенту.

Розуміння технічного SEO для бізнесу нерухомості

Оптимізація для SEO починається з вашого агентства / особистого сайт нерухомості . Ці технічні аспекти SEO вступають в гру з самою основою онлайн присутності: ваш сайт. Ви хочете структурувати свій веб-сайт таким чином, щоб дружні пошукові системи були зручними для сканування та індексування вмісту сайту відповідно.

Крім того, ви хочете пам'ятати про інші фактори, які будуть вступати в гру з вашим SEO рейтингу в результаті функціональності вашого сайту. Це включає оптимізацію для мобільних пристроїв, швидкість завантаження сторінки та зображення. Час, який люди витрачають на вашому веб-сайті, може або позитивно, або негативно вплинути на те, як Google визначає цінність ваших сторінок, а це означає, що ви хочете виключити будь-які перешкоди, які могли б перешкодити людям навіть досягти вашого вмісту.

Пов'язані: 3 простих способи поліпшити свій рейтинг Google в нерухомості

Виберіть свою платформу веб-сайту

Вибір потрібної платформи є важливим будівельним блоком у розробці стратегії SEO, яка працює на користь контенту, який ви виробляєте. Важливо відзначити, що не кожен будівельник сайтів створюється рівним.

З точки зору зручності використання обидва Weebly і Wix Легко працювати всередині, особливо коли йдеться про шаблони та графічні зображення. Заради вашого SEO, однак, жоден з цих варіантів дійсно задовольнити належну оптимізацію. WordPress , з іншого боку, доставляє на цій арені, але вимагає набагато більш глибоких знань про розробку веб-сайтів, коли справа доходить до вашого початкового створення і повсякденних зусиль зі створення вмісту.

Для агентств нерухомості:

Ми будуємо користувацькі сайти нерухомості та цифрові маркетингові дорожні карти для деяких з провідних австралійських марок нерухомості та окремих агентів. Вчи більше.

Для окремих агентів:

Якщо ви індивідуальний агент, який шукає рішення, яке надає в області як зручності, так і SEO, розглянемо наше Агент маркетингу хмара platfom. Від публікування вмісту до керуючих списків і рецензій - це інструмент, на який можна розраховувати, щоб забезпечити як відвідування, так і результати. Крім того, доступні шаблони дозволяють легко розпочати роботу, незалежно від рівня досвіду веб-дизайну.

Основи SEO на сайті для нерухомості

Дещо пояснюючи, SEO на місці відноситься до будь-яких факторів SEO, які можуть впливати на вас на вашому власному веб-сайті, без будь-якого зовнішнього втручання.

Це розділяється на дві основні компоненти:

 1. Пошук і використання ключових слів
 2. Реалізація інших кращих практик SEO на місці.

Працюючи разом, ці методи допоможуть вам оптимізувати блог нерухомості та статичні веб-сторінки для виявлення.

Важливість ключових слів

Ключові слова є основою будь-якої успішної стратегії SEO на місці, оскільки вони є описовими елементами, на яких ви хочете займатися в пошукових системах. Маючи це на увазі, ви хочете бути свідомі створення відповідних ключових слів для вашого сайту нерухомості навколо цілей будь-якої сторінки.

Подумайте про намір у цьому випадку як про будь-який з наступних: навігацію, інформаційну та / або транзакційну. Намір ключового слова може допомогти вам зрозуміти, де хтось є у подорожі покупця, і важливо створювати контент для цих різних етапів.

Пов'язані: 4 способи ніколи не запускати з ідей зміст для вашої бази даних

Пошук ключових слів

Якщо ключові слова настільки важливі, як ви знаєте, які саме вони використовуються для вашого бізнесу? Відповідь на це питання починається з дослідження, проведеного за допомогою безкоштовного інструменту: Планувальник ключових слів Google .

Коли ви вводите терміни пошуку потенційної аудиторії, зазвичай краще почати розмиватись, наскільки це можливо.

Подивіться на обсяг пошуку на основі історичних тенденцій для кожного випадку використання та конкуренції, оскільки це стосується кампаній PPC (pay-per-click). Ви хочете прагнути до низького та середнього рейтингу ключових слів, які потім можуть бути включені у вашу практику блогів.

Звичайно, це є спрощенням складної теми, тому для отримання додаткової інформації, розглянути це Клас Skillshare що проходить через вузькі шматки пошуку та використання ключових слів.

Використання ключових слів

Введення ключових слів у дію вимагатиме від вас побудови навколо ієрархії важливості, яка стосується структури веб-сторінок.

Це розбивається на наступне:

 • URL: також називається "slug" (особливо якщо ви використовуєте WordPress як систему управління контентом), вам слід включити основне ключове слово для сторінки як такої: http://www.YOURBLOG.com/KEYWORD. Усуньте будь-які категорії або дати зі структури URL, щоб легше було ранжувати для конкретного ключового слова. Додайте тире (-) між кожним словом у ключовому слові, щоб позначити поділ на Google.
 • Заголовок і підзаголовки: при створенні публікації в блозі або сторінки включіть ключове слово до тега заголовка H1 (має бути лише один на сторінку). Це означає відповідність пошуковим системам. Ви також хочете додати своє ключове слово принаймні до одного тегу Н2 і до багатьох інших підзаголовків, як це можливо, без звучання неприродного.
 • Зображення: під час завантаження зображень додайте ключове слово до будь-яких елементів опису зображення. Це включає в себе назву зображення, тег ALT і ім'я файлу. Хоча може бути спокусливо пропустити цей трохи дратує аспект SEO для ріелторів, це дійсно важливо, щоб інформація належним чином заповнена для кожного окремого зображення, доданого на сторінку.
 • Вміст: Ваш вміст має відображати ключове слово, яке ви намагаєтеся оптимізувати для сторінки чи публікації, що означає, що ви хочете включити її до свого письма, не переборюючи його. Пошук правильного балансу без пожертвування природного стилю написання може бути важким, але як загальне правило, додати ключове слово до вашого вмісту принаймні 4 рази на кожні 500 слів.
 • Метадані : метадані сторінки містять опис, який відображається під заголовком на сторінці результатів пошуку. Ви хочете включити своє ключове слово в цей розділ (хоча деякі SEO-експерти стверджують, що це більше не потрібно), а також переконливі причини, чому хтось повинен натискати.

Додаткова оптимальна практика SEO на місці

Поряд з правильним використанням ключових слів, пам'ятаючи про інші елементи, такі як довжина посади, включаючи кнопки соціальних акцій, а також використовуючи зовнішні та внутрішні посилання, виграють ваші загальні рейтинги SEO. Чим вища якість вашого вмісту та його здатність примушувати людей залишатися на вашому сайті, тим краще авторитет буде надано Google під час сканування. Включення посилань на інші високоякісні контенти, а також на ваші власні, також буде працювати на шляху встановлення довіри.

Значення зворотних посилань

Хоча у вас є можливість прямого SEO елементи, що відбуваються на вашому сайті нерухомості, там, безумовно, менше ви можете контролювати, коли справа доходить до поза сайту SEO зусиль.

Одна частина цього, зокрема, що, хоча важко керувати, пропонує велике значення, будує зворотні посилання. Також називається " вхідне посилання ', це посилання на ваш сайт із зовнішніх джерел, які служать для підтвердження довіри до вашого вмісту в очах пошукових систем.

Хоча, можливо, ви не зможете безпосередньо контролювати, хто посилається на ваш вміст і коли, покладаючи зусилля на створення зворотних посилань, ви будете мати користь для вашого авторитету домену (як Google сприймає авторитет вашого сайту) в довгостроковій перспективі.

Подумайте про це як про показ Google, що інші веб-сайти підтверджують вашу. Google любить це.

Інструменти подібні HARO відмінно підходять для підключення високопоставлених джерел з тими, хто шукає більшої публічності. Розбудова відносин з місцевими підприємствами та журналістами також є іншим способом забезпечити взаємну вигоду та залучити ці вхідні посилання з інших веб-сайтів.

Посібник для початківців для SEO для нерухомості

З чіткою стратегією і досяжними цілями, SEO може легко стати інструментом, який працює для вашого сайту, а не проти нього.

Підпишіться нижче, щоб отримувати наші останні цифрові маркетингові поради прямо в вашу поштову скриньку щонеділі вранці.

Степс був заснований Джошем Коббом в 2014 році. Джош порадив понад 100 марок з моменту заснування компанії і сотні агентів, які відвідали його семінари. Він є господарем популярного Підкаст для фахівців з нерухомості , Контролює цифрову стратегію для найбільш ефективних агентів з нерухомості та команд, і щорічно подорожує по всьому світу з кількома міжнародними виступами.

Нещодавно Джош був названий фіналістом у 2017 році REB Awards for Industry Thought Leader року і переможцем молодого підприємця Брисбена 2017 року - маркетингу, PR та подій.

На додаток до веб-розробки та консалтингу з цифрової стратегії, компанія також управляє Stepps Media, швидко зростаючою освітньою компанією, яка виробляє iTunes найпопулярніший подкаст , навчальні заходи , електронна пошта та веб-семінари.

Коли ви чуєте абревіатуру "SEO", яка ваша інстинктивна реакція?
Що таке SEO?
Що таке SEO?
Здається очевидним, чи не так?
Чи можу я обслуговувати сім'ї, професійні пари, скорочувальні компанії, пенсіонерів, розробників, покупців перших будинків та / або інвесторів?