Навигация по сайту

Популярные статьи

NotLikeThis: Як грати в PUBG з низьким FPS

 1. Мінімалки - наше все
 2. Стіни будинків - НЕ баг, а фіча!
 3. тільки дробовик
 4. Спираючись або помри
 5. Без машини нікуди
 6. Надія помирає останньою

Опубліковано о 15:55, 20 листопада 2017

6,115


PUBG

, Гайди по PUBG , Фічер

Головна претензія гравців до розробників PUBG - це оптимізація: гра може погано працювати навіть на потужних комп'ютерах, не кажучи вже про старих і бюджетних. Ми розібралися в питанні і розповімо вам, як потрапити в першу десятку тих, що вижили, коли PUBG на ПК не видає і 30 FPS, а стіни будинків прогружаются по кілька хвилин.

Мінімалки - наше все

Перш ніж почати пошук гри, потрібно «оптимізувати» PUBG. Знизьте налаштування на самий мінімум, щоб хоч трохи поліпшити становище. Крім того, в клієнті Steam можна встановити параметри запуску, які допомагають збільшити кількість кадрів в секунду.

Список рекомендованих параметрів (вводяться в параметрах запуску Steam через пробіл):

 • -nomansky - знижує якість неба;
 • -USEALLAVAILABLECORES - змушує гру використовувати всі ядра процесора;
 • + Mat_antialias 0 - відключає згладжування;
 • -malloc = system - Windows віддає пріоритет розподілу оперативної пам'яті грі;
 • -sm4 - змушує гру використовувати DirectX 10.

Так виглядає PUBG на «мінімалку»

Після цих маніпуляцій картинка зіпсується - графіка не буде виглядати як на стрім Костянтина «konstantinvk» Кохновіча або Олександра «BatulinS» Батулина. Втім, власників слабких ПК це навряд чи налякає - аби гра перестала виглядати як слайд-шоу.

Стіни будинків - НЕ баг, а фіча!

При низькій кількості відеопам'яті у відеокарти іноді відбувається кумедний баг: вдома не прогружаются після приземлення і виглядають як пластилінові вироби. Через деякий час все стає нормально, але декого це дратує - і дуже даремно. Виглядає це комічно, але на початку гри баг зіграє нам на руку.

У такий будинок можна увійти повз двері У такий будинок можна увійти повз двері

Під час завантаження будинків у них відсутні текстури і моделі стін, тому спокійно входите без дверей - прямо через стіну. Переміщення там некомфортно, але це дозволяє перевірити відразу кілька місць і зрозуміти, що де лежить. Крім того, в будинках без стін предмети беруться як зазвичай і без зайвих блукань по кімнатах, адже переміщення персонажа не обмежена. І не бійтеся застрягти в стіні - все буде в порядку, навіть якщо ви будете всередині будинку, коли він прогрузити.

тільки дробовик

Цілитися з 15-20 FPS незручно: поки ви наводите приціл, противник піде з поля зору і вб'є вас. Потрібно підбирати зброю, яке відправляє в лобі за один постріл. Найкраще для таких цілей підійдуть дробовики, так як вони мають високий втратою на невеликих дистанціях. Ідеальний варіант - S686: знайти його можна практично в будь-якому будинку, а шкоди стільки, що навіть з високим рівнем броні від влучного попадання не врятуватися.

Коли розумієш, що є до чого прагнути

Якщо дробовик знайти не вдалося, то користуйтеся пістолетами-кулеметами. Шкоди у них не менше, але доведеться якось цілитися, пробиваючись через фризи, що швидше за все, закінчиться не дуже добре. Як тимчасовий варіант на початок гри піде, але краще пошукати дробовик.

До речі, недавно на нашому сайті вийшла стаття про те, які дробовики і ПП краще брати - не забудьте ознайомитися!

Спираючись або помри

Через низький FPS, як ви вже зрозуміли, точно цілитися складно, тому провокувати перестрілки - погана ідея. Гравець з відеокартою GTX 1080 зможе швидко зреагувати, навести приціл на голову і зробити постріл, поки ви зависає в довантаженні його текстур. Це не означає, що не можна стріляти зовсім, просто потрібно робити це обережніше.

Чим менше людей поруч, тим безпечніше приземлення Чим менше людей поруч, тим безпечніше приземлення

Якщо ви відразу приземлитеся в центр кінцевої безпечної зони і до того ж поруч з будинком, то ви щасливчик. Шукайте аптечки і боєприпаси, щоб можна було надовго зайняти одну точку, відстрілюючи неакуратних гравців, голосно тупотіли під час пошуку предметів. Однак так грати нудно, та й імовірність такого розвитку подій мала, тому є й інший шлях.

Приземляйтеся якнайдалі від основної маси гравців, шукайте потрібні предмети і переміщайтеся перебіжками або в транспорті. Особливо акуратно поводьтеся в будинках, де хтось до вас відкрив двері - можливо, будівля не пусте. Переміщайтеся всередині приміщень тихо, щоб застати супротивника зненацька і швидко вбити його за один постріл з дідівської двостволки.

Без машини нікуди

Після висадки знайдіть собі транспорт, щоб рухатися по карті. Переміщення пішки можуть бути небезпечними для гравців навіть з сучасним ПК, але для нас це особливо актуально. Перебігаючи з однієї місцевості в іншу, через низький FPS можна втратити голову, навіть не зрозумівши, звідки в вас стріляють. Загалом, «залізний кінь» нам все-таки потрібен.

У цих машинах їздити безпечніше всього У цих машинах їздити безпечніше всього

У пріоритеті УАЗ із закритим верхом і седан - вони краще захищають від раптових атак. Пересуватися на них краще по дорогах, так як в поле або на гірській місцевості ними складно керувати. Якщо вас не бентежить відсутність даху - можна використовувати баггі і їздити по відкритим полях, але будьте готові до того, що хороший снайпер може вас вбити.

Надія помирає останньою

Залишитися останнім вижив з таким стилем гри практично неможливо: у відкриті перестрілки вступати не можна, переміщення - від будинку до будинку, а мінливість безпечної зони не дасть залишатися на одному місці. Проте, взяти гарне місце цілком реально, хоча задоволення від цього не дуже багато.

Розробники PUBG обіцяють, що до виходу версії 1.0 робота над оптимізацією гри буде завершена. Крім того, до процесу підключилися автори движка Unreal Engine 4, які обіцяють додати інструменти оптимізації для режиму Battle Royal, доступні всім розробникам. Залишилося тільки дочекатися початку 2018 року - Bluehole обіцяє, що саме тоді PUBG вийде з раннього доступу.

радимо почитати