Навигация по сайту

Популярные статьи

Нова книга Ingate: «SEO в деталях: просування сайтів з урахуванням тематики. Частина II »

У чому секрет успішного сайту

У чому секрет успішного сайту? Відповідь залежить від тематики бізнесу. Як перетворити користувача в постійного клієнта? Як обійти конкурентів? Які точки зростання дозволять підвищити конверсію і збільшити продажі з сайту? Про це і не тільки - на сторінках нового видання IngateDigitalAgency.

книга « SEO в деталях: просування сайтів з урахуванням тематики. частина II »- це досвід галузевих команд Ingate Digital Agency щодо підвищення продажів з сайтів різних тематик. Її автори узагальнили аналітику, експертні рекомендації та професійні напрацювання і запропонували читачам видання готові рішення для розвитку їх інтернет-проектів.

З книги ви дізнаєтеся:

  • специфіку просування сайтів великих брендів;
  • тонкощі пошукової оптимізації в тематиці «Банки»;
  • нюанси роботи з сегментом «Обладнання»;
  • методи підвищення ефективності інтернет-магазинів вузької тематики.

Книга «SEO в деталях: просування сайтів з урахуванням тематики. Частина II »буде корисна фахівцям з реклами та PR, інтернет-маркетологам, власникам бізнесу та всім, хто хоче бути в курсі трендів реклами онлайн.

Нова книга побачила світ у рамках проекту «Запитай Ingate», який передбачає щомісячний випуск безкоштовних електронних видань за професійним спрямуванням. Кожен підручник, підготовлений експертами Ingate Digital Agency, висвітлює різні сфери інтернет-маркетингу: пошукову рекламу, веб-аналітику, методики підвищення продажів і пошуку рішень для бізнесу та багато іншого.

У чому секрет успішного сайту?
Як перетворити користувача в постійного клієнта?
Як обійти конкурентів?
Які точки зростання дозволять підвищити конверсію і збільшити продажі з сайту?