Навигация по сайту

Популярные статьи

Новий конкурс до Дня 8 Березня від SeoPult

Тільки в березні краса - кращий інструмент для розкрутки сайтів Тільки в березні краса - кращий інструмент для розкрутки сайтів! Любі дівчата, надсилайте до 7 березня свої фотографії з найщасливішими посмішками! Запрошуйте друзів і знайомих голосувати за Вас. Переможниці отримають розкішні букети квітів, незалежно від того, як далеко нам доведеться їх привезти!

Надсилайте ваші фото на адресу [email protected] Переможниці визначаться голосуванням в групі « ВКонтакте »І на сторінці Facebook (Голоси і лайки будуть підсумовуватися). Голосування триватиме до 11 березня.

Вимоги до фотографій:

 1. Приймаються фотографії тільки з найщасливішими посмішками учасниць.
 2. На фото може бути зображена тільки одна дівчина повнолітнього віку.
 3. Обробка фотографій (виправлення експозиції, яскравість, контраст і т.д.) можлива. Фотомонтаж неприпустимий.
 4. Фото не повинні містити рекламних матеріалів, логотипів, за винятком інформації про авторське право.
 5. Не допускається подання фотографій, які порушують права і законні інтереси третіх осіб, в тому числі права авторів, і інші інтелектуальні права третіх осіб.
 6. Запрошуйте своїх друзів і знайомі голосувати! Нехай переможуть найкрасивіші!

Правила конкурсу:

 1. Конкурс проходить з 27 лютого по 11 березня.
 2. Фотографію для участі в конкурсі може висунути тільки користувач системи SeoPult. Для цього необхідно надіслати одне фото, ім'я дівчини зображеної на фото і id аккаунта в системі SeoPult на email [email protected]
 3. Після первинного відбору і перевірки на відповідність вимогам, що пред'являються до фотографій, фотографії будуть розміщені в святкових фотоальбомах на сторінках SeoPult у ВКонтакте і Facebook .
 4. Голосування за фото буде проходити з моменту їх розміщення - 5 березня до 11:00 (МСК) 11. березня 2012 року. У цей момент будуть зафіксовані результати конкурсу.
 5. Для того щоб проголосувати за фото ВКонтакте, необхідно вступити в групу - тільки учасники групи зможуть віддати свій голос за вподобане фото. Для голосування в Facebook потрібно зайти на сторінку SeoPult .
 6. Голосом за фотографію, буде вважатися «Like» (Facebook) і «Мені подобається» (ВКонтакте).
 7. Один голосує може проголосувати за будь-яку кількість фотографій, але тільки один раз за кожну.
 8. Підсумки конкурсу будуть оголошені не пізніше 16:00 (МСК) 11. березня 2012 року.
 9. Переможцями конкурсу стануть 5 фотографій, які отримали найбільшу кількість голосів за сумою в обох соціальних мережах.

Бажаємо удачі і хорошого весняного настрою!