Навигация по сайту

Популярные статьи

Новина: Компанія Wanxiang Group розробило новий сервіс для просування стартапів

  1. четвірка лідерів
  2. Смарт-ривок

Компанія, що управляє китайською корпорацією Wanxiang Group, ініціювала створення спеціального сервісу, який допоможе просувати   стартапи

Компанія, що управляє китайською корпорацією Wanxiang Group, ініціювала створення спеціального сервісу, який допоможе просувати стартапи . Роботи над новою платформою були розпочаті 22 лютого, буквально відразу після того, як в материнській компанії Wanxiang заявили про бажання щорічно виділяти близько 30 мільярдів доларів на створення технологічних нововведень, які можуть лягти в основу розумних міст. Таким чином, найбільший китайський виробник автозапчастин дав можливість заробити компаніям, що вивчають блокчейн .

Перший сервіс, який націлений на просування стартапів, отримав ім'я Chainbase Accelerator, і спочатку буде працювати над створенням чотирьох проектів. У Шанхаї недавно відбулася святкова церемонія, присвячена старту прискорювача, де виступив виконавчий директор китайського відділення фінансового відділення холдингу. Пан Фен Сяо ще раз нагадав про те, що кінцевою метою є створення смарт-міста. Так, його корпорація бачить великі перспективи в застосуванні технології розподіленого реєстру не тільки для здійснення кріптовалютних фінансових маніпуляцій, а й в смарт-управлінні.

Фінансовий керівник компанії заявив, що технологія блокчейн може стати основою для унікального енергетичного міста, в якому будуть використовуватися інноваційні енергоносії. Крім цього, розподілений реєстр може стати найважливішою частиною Інтернету Речей, і його вже активно застосовують в промисловості і в якості моделі управління процесами. В даному проекті кожен з пропонованих стартапів буде безпосередньо націлений на співпрацю з співробітниками Wanxiang, що дозволить легко інтегрувати продукт і розвивати цілісну бізнес-модель.

Платформа буде реалізована в фірмовому хмарі WanCloud, яке буде також використовуватися як частина продукту. Перший досвід компанії Wanxiang в інвестуванні венчурних блокчейн-компаній стався ще восени 2015 року. Даний крок був першою спробою на довгому шляху реалізації плану по залученню 50 мільйонів доларів в екосистему блокчейна.

четвірка лідерів

Перші чотири проекти, які були відібрані для участі в пілотному проекті Chainbase Accelerator, повністю демонструють основні акценти компанії, спрямовані на створення власного концепту майбутнього дня мегаполісів. Наприклад, в Dorling Abby прийняли рішення отримати спеціальні розумні пристрої, які будуть перебувати під управлінням смарт-контрактів. За їх ідеї, розумні договори допоможуть управляти механізмами внутрішніх замків, завдяки чому можна створити унікальну практику оренди приміщень.

Представники Yuanben вкладають кошти в торговельну платформу, засновану на блокчейне, завдяки якій будуть захищені авторські права користувачів. В анонсі Wanxiang йдеться про те, що сервіс дозволяє записувати криптографічні підпису, які безпосередньо пов'язані з контентом, після чого дані заносяться в розподілений реєстр.

Ще один проект Bianjie Intelligence розробляє носій медичних даних про пацієнтів, який буде зберігатися в спеціальному блокчейне. Створив цей стартап Хен Цао, який раніше працював в дослідному дата-центрі компанії IBM. Останній, четвертий проект буде використовуватися в сфері онлайн-розваг, і він буде потрібен для того, щоб з'явилася можливість точно зафіксувати кількість платежів, реєстрацій, а також завантажень програм. Згодом розробники обіцяють інтегрувати і можливість оплачувати гри в віддаленому режимі.

Смарт-ривок

Пан Сяо під час виступу заявив про те, що вже протягом кількох місяців компанія Wanxiang відкриє завісу таємниці і продемонструє громадськості проект розумного міста. Перший смарт-сіті буде розташовуватися на площі в 9 квадратних кілометрів, і він буде включати в себе ряд технологічних проектів. Серед тих продуктів, які вже є в розробці, знаходиться рішення, яке буде передавати дані в Інтернеті Речей. Блокчейн багато в чому буде допомагати у визначенні особистості власника конкретного гаджета.

Технологія розподіленого реєстру дозволить чітко ідентифікувати не тільки пристрій, але і його власника, а це забезпечить точкове виконання поставлених завдань. Судячи з коментарів пана Сяо, у блокчейна є великі перспективи в Китаї. Особливо підігріває інтерес до нього Народний Банк, який зараз працює над створенням власної криптовалюта. І поки головне фінансова установа Піднебесної намагається знайти нові кроки для упокорення біткоіни , Технологія криптовалюта стає основою для багатьох підприємницьких починань.


Опубліковано: 16.03.2017