Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Інструкція для користувачів Lifecell

Опубликовано: 03.09.2018

видео Інструкція для користувачів Lifecell

3G в Одесі: понад 100 тисяч абонентів щодня

Інструкція для користувачів Lifecell

Як поповнити рахунок?

Поповнити рахунок можна будь - яким зручним для Вас способом, через термінал самообслуговування, картками поповнення, банківською карткою, Privat 24 на номер який вказаний на картці. Картка знаходиться в коробці в якій Ви отримали товар.


CHICCO NEXTFIT CX - Обзор Автокресла | Palladium.ua

Реєстрація в особистому кабінеті

Для входу в особистий кабінет Вам знадобиться Ваш номер телефону, вказаний на картці або на самому модемі/роутері на наліпці, а також Суперпароль. Він вказаний у гарантійному талоні. Якщо не знайшли суперпароль, його можна створити. Щоб потрапити в особистий кабінет зайдіть на сайт https://my.lifecell.ua/, заповніть данні. Для прикладу був використаний номер 0932408343. Після входу буде доступна інформація про Вашу картку.


Налаштування роутера TP-Link / Київстар Домашній Інтернет

Створення Суперпаролю

Для створення Суперпаролю є 2 способи, але для обох потрібно обережно дістати сім-катру із вашого модему/роутеру і вставити її до будь-якого телефону.

Перший спосіб : Відправити смс повідомлення із текстом PAROL (Важливо великими англійскими літрами) на номер 123(смс на цей номер безкоштовні), у відповідь Ви отримаєте смс-повідомлення з вашим Суперпаролем.

Другий спосіб : Набрати на клавіатурі Вашого телефону комбінацію *123*779#(і кнопка виклику), далі оберіть 3 отримати пароль автоматично і клавішу надіслати( або кнопка виклику, якщо телефон кнопочний) далі цифру 1 підтвердити замовлення Суперпаролю клавіша надіслати (або кнопка виклику або кнопка виклику якщо телефон кнопочний), у відповідь отримаєте Ваш Cуперпароль.

Як активувати мегабайти?

Спосіб перший : Для того щоб активувати мегабайти зайдіть в особистій кабінет як показано в пункті 2 цієї інструкції. Далі оберіть Тарифні плани та послуги. Нижче Послуги та на Мобільний інтернет.

Спосіб другий : Вставити сім-картку до телефону і з клавіатури набрати комбінацію клавіш керуючись таблицею. Наприклад: Ви хочете замовити 3 ГБ інтернету тоді Вам необхідно набрати комбінацію *141*30003#, для замовлення на рахунку має бути сумма 49 грн. Протягом 5-10 хв замовленні Гігабайти будуть на Вашому рахунку, перевірити їх можна через особистий кабінет(дивись пункт 2), або комбінацією *121# з Вашого телефону. Зверніть увагу. що замовлені гігабайти діють до кінця місяця, тобто першого числа наступного місяця вони анулюються.А також один раз на мiсяць знiмається оплата 15 грн за обслуговування номеру.

Не працює інтернет?

Якщо у Вас не працює інтернет, максимально вірогідно що у Вас закінчилися Мегабайти, або кошти на рахунку, перевірте їх будь ласка. Як? Вказано вище. Якщо і Мегабайти є, і з коштами все в порядку, то звертайтеся до нас за телефонами вказаними в гарантійному талоні або на звороті модему/роутеру.

rss