Навигация по сайту

Популярные статьи

O & O Defrag 20 Professional - безкоштовна ліцензія

 1. Нові і поліпшені можливості O & O Defrag 20 Professional
 2. Важлива інформація
 3. Важлива інформація
 4. умови пропозиції

Отримайте безкоштовну ліцензію O & O Defrag 20 Professional. Програма максимально прискорює роботу комп'ютера, продовжує життєвий цикл жорстких дисків і надає ефективний захист даних

Програма максимально прискорює роботу комп'ютера, продовжує життєвий цикл жорстких дисків і надає ефективний захист даних

O & O Defrag покращує продуктивність системи, а також виявляє сміттєві файли, що займають дисковий простір, за допомогою інтегрованого інструменту O & O DiskStat. Продукт сумісний з усіма сучасними версіями Windows.

Функціональні можливості O & O Defrag 20 були значно розширені. Програма тепер може виявляти більше об'єктів, які уповільнюють швидкодію системи і не будуть зачіпатися стандартної дефрагментацією. O & O Defrag 20 отримав спрощений і оптимізований інтерфейс, який дозволяє з легкістю виконувати різні дії. Новий інтегрований інструмент DiskStat показує, чому саме зайнято дисковий простір. Ця інформаційна зведення допомагає виявити і видалити непотрібні файли.

Нова версія отримала покращений режим високого контрасту, щоб полегшити розпізнавання об'єктів на екрані. Змінна дозвіл екрана також допустимо при використанні O & O Defrag 20.

Навіть в епоху твердотільних накопичувачів (SSD) регулярне обслуговування та оптимізація системи грає ключову роль. O & O Defrag 20 не тільки застосовує оптимізацію TRIM, але також допомагає звільнити простір за допомогою декількох кліків мишею, або автоматично в заданий час.

O & O Defrag 20 також здійснює оптимізацію віртуальних машин. Продукт дефрагментирует віртуальну машину і файли в хост-системі, щоб забезпечити оптимальну продуктивність віртуальної машини.

Таким чином, O & O Defrag 20 дозволяє виявляти сміттєві об'єкти, тимчасові і непотрібні файли і оптимізувати жорсткі диски і твердотільні накопичувачі.

Нові і поліпшені можливості O & O Defrag 20 Professional

 • Методи дефрагментації STEALTH, SPACE і COMPLETE. STEALTH і SPACE оптимізовані для найвищої швидкості дефрагментації, а COMPLETE має на увазі більш ретельну дефрагментацію. Для методу COMPLETE потрібно більше часу і пам'яті. Оптимальне використання поточного простору також запобігає подальшу фрагментацію. Всі методи можуть бути застосовані для будь-якого диска, включаючи сховища, розділи і томи, розподілені по дисках масиву, і всі вони гарантують максимальну надійність.
 • O & O DiskCleaner. Пошук і видалення тимчасових і непотрібних файлів, які використовують пам'ять і збільшують фрагментацію. O & O DiskCleaner покращує захист даних і безпеку системи, тому що дані файли зазвичай містять персональні дані (ескізи зображень, копії документів, чернетки електронної пошти, дампи).
 • O & O DiskStat. Обмежена ємність сховища стає проблемою для багатьох сучасних ноутбуків. O & O DiskStat пропонує швидкий огляд того, як використовується жорсткий диск. Користувачі можуть легко знаходити файли і папки, які займають цінне простір на жорсткому диску і сповільнюють продуктивність системи. Даний універсальний інструмент має інтерфейс в стилі Провідника Windows і широким набором можливостей для пошуку сміттєвих об'єктів.
 • Покращена оптимізація SSD. Файлова система на сучасних твердотільних накопичувачах дуже сильно фрагментируется. O & O Defrag використовує оптимізатор SSD, спеціально розроблений для роботи з твердотільними дисками і дозволяє ліквідувати і запобігти фрагментацію. Інструмент не застосовує непотрібні операції записи, налаштує на регулярній основі за допомогою функції TRIM. В результаті продуктивність і життєвий цикл диска продовжуються - на даний процес користувач не може вплинути самостійно.
 • Безпека даних. В останній версії O & O Defrag видаляє неиспользуемое дисковий простір на вимогу користувача. Даний підхід дозволяє запобігти небезпечне видалення конфіденційного вмісту і тимчасових файлів, які використовуються іншими користувачами.
 • Підтримка вертикальних режимів високої контрастності. Нова версія отримала поліпшення режиму високої контрастності, який полегшує розпізнавання об'єктів на екрані.
 • Змінна дозвіл. O & O Defrag оптимально адаптується під вибрану роздільну здатність екрана.
 • Призначений для користувача інтерфейс. Інтерфейс O & O Defrag був ретельно перероблений, він став інтуїтивне і простіше у використанні.
 • Скорочено час дефрагментації. З O & O Defrag можна виконувати паралельну дефрагментацію декількох дисків. Алгоритми дефрагментації були оптимізовані і прискорені, зменшивши час, необхідний для виконання операції на 35 відсотків.
 • Автоматична дефрагментація. Автоматична дефрагментація активується після установки O & O Defrag і дозволяє виконувати дефрагментацію дисків у фоновому режимі, не знижуючи продуктивність комп'ютера. Під час автоматичної дефрагментації використовуються спеціальні процедури, які виконують моніторинг активності диска і гарантують оптимальне використання системних ресурсів.
 • Оптимізація віртуальних машин і мереж зберігання даних. O & O Defrag оптимізує фактичне виділення пам'яті для віртуальних машин і мереж зберігання даних. O & O Defrag особливо корисний для хост-систем віртуальних машин через оптимального розподілу віртуальних областей пам'яті у файлі машини.
 • Оцінка і аналіз. Всякий раз при запуску програми доступний ручний аналіз дисків і показується рівень фрагментації кожного носія. Також можна вивести на екран найбільш фрагментовані файли, а також фізичне розташування фрагментованих файлів на жорсткому диску. Під час дефрагментації з'являється динамічний блок, і за допомогою режиму перегляду "до і після" користувач може наочно оцінити загальну картину оптимізації системи.
 • Історія. O & O Defrag надає зрозумілу графічну інформацію про виконані дії та про отриманий результат.
 • Управління електроживленням ноутбуків і нетбуків. Якщо ноутбук або нетбук буде від'єднаний від зовнішнього джерела живлення, процес дефрагментації переривається, щоб заряд акумулятора використовувався для основних потреб користувача.
 • Заповнення зон на дисках. Логічне поділ даних на критичні для продуктивності і некритичні файли здійснюється за допомогою альтернативної настройки, яка дозволяє розбивати диски на так звані зони. Файли сортуються залежно від частоти використання і розміщуються у відповідних зонах. Наприклад, файли системи і часто використовуваних програм логічно відокремлюються від інших даних, як наприклад документи і завантаження. Фрагментація запобігає за допомогою інтелектуальних методів за рахунок поділу рідко і часто використовуваних файлів. Дана логічна компонування дозволяє не тільки скоротити часи завантаження системи, а й запобігає фрагментації програмних файлів.
 • Автоматичне оновлення. O & O Defrag автоматично перевіряє доступність нової версії програми, щоб ви завжди могли використовувати актуальні технології дефрагментації.

Безкоштовна ліцензія O & O Defrag 20 Professional

Для отримання безкоштовної ліцензії O & O Defrag 20 Professional виконайте наступні дії:

 • перейдіть на сторінку промо-акції (Німецькою мовою) і введіть Вашу електронну адресу електронної пошти.
 • В якості підтвердження реєстрації ви отримаєте лист, що містить посилання - перейдіть за посиланням для завершення реєстрації.
 • Після підтвердження вам будуть відправлені дані реєстрації (Name, Firma / Company, Seriennummer / Serial Number).

Важлива інформація

 • Зверніть увагу, що через численні запитів по цій акції, створення персональної ліцензії може зайняти деякий час.
 • Якщо ви не отримали ліцензію по електронній пошті, перевірте папку зі спамом.

установка

 • Скачайте програму і встановіть на ваш комп'ютер, активуючи ліцензію отриманими даними:

  Завантажити O & O Defrag 20 Professional

 • Підтримувані системи: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 і Vista.

Важлива інформація

 • Використовуйте посилання завантаження на цій сторінці, щоб встановити англійську версію, в листі будуть посилання на німецьку версію.

Активація

Активація

 • Після установки програми зареєструйте в меню Info> Register now> Enter your registration code.
 • Введіть отриманий Seriennummer в поле Serial # і використовуйте ваш email для значень Name і Company (Firma), щоб активувати ліцензію.

умови пропозиції

 • Ви отримуєте довічну ліцензію тільки для версії 20. Доступні безкоштовні оновлення програми в рамках версій 20.x
 • Ліцензія надається на 1 комп'ютер тільки для домашнього використання
 • Програма доступна з англійським інтерфейсом
 • Можна встановлювати / перевстановлювати після закінчення даної пропозиції. Для цього збережіть реєстраційні дані.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?