Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Оце «скупився»

Опубликовано: 26.01.2019

Було це ще наприкінці 80-х років. Тоді в людей водилися гроші, але в магазинах було порожньо. Іноді привозили крам, та на нього були черги, в які завчасно записувалися.

Один житель Червоноселівки (саме цей випадок мені розповіли у цьому селі) працював механізатором, добре заробляв і того року з дружиною справив новосілля у новозбудованому будинку.

 

Хотілося молодим обставити свою оселю новими меблями, купити килими, посуд тощо, щоб було затишно. Та й у колгоспі того року зібрали добрий урожай, голова обіцяв дати премію за жнива, видати тринадцяту зарплату.

Якось червоноселівець разом із дружиною були у справах у райцентрі. Звісно, пройшлися магазинами, зайшли і до меблевого. Хоча він був і напівпорожній, але в кутку побачили багато чого, що вони купили б. Оглядаючи крам, молоді розмірковували:

- Отримаємо гроші і купимо й меблеву стінку у зал, і куточок, і стіл, і стільці...

Підбадьорені мрією, молоді повернулися у рідне село.

Минув місяць-другий, і молода сім'я отримала гроші: як виявилося, місцевий голова колгоспу виявився господарем слова і видав і премію, і тринадцяту зарплату.

Молоде подружжя поспішило до райцентру. Спочатку відвідали меблевий магазин. Чоловік покликав до себе продавця.

- Ми беремо ось цю стінку, куточок, стіл, стільці… - почав перелічувати селянин, показуючи на меблі, що були виставлені у магазині.

Продавщиця секунду здивовано дивилася на покупця, а потім випалила:

- Так ці ж меблі не продаються! Це виставка.

- Як не продаються? - не зрозумів покупець, - яка виставка?!

- Це виставка для того, щоб ви подивилися та й начальство, що заходить до нас, бачило, що не порожній магазин.

- А що ж тоді у вас продається? - сердито запитав покупець.

- А ось те, що у кутку магазину! - відповіла продавець, показуючи на чималу купу розкладачок.

Василь Прохорович, смт Куйбишеве, Запорізька обл.

rss