Навигация по сайту

Популярные статьи

Оцінка ефективності просування

  1. бізнес Метрики

Ми звикли оцінювати успішність сайту в позиціях, показниках ПейджРанк сторінок ресурсу (прим .: для Рунета ТИЦ домену) або просто в кількості трафіку. Всі ці колишні метрики стають все більш і більш безглуздими в нинішніх умовах.

  • Навіщо оцінювати ефективність просування сайту в позиціях, коли вони різняться в залежності від регіону, з якого здійснюється пошук, і від комп'ютера, через спроби Google і інших пошукових систем персоналізувати видачу і зробити її геозалежні?
  • Навіщо орієнтуватися на Пейдж Ранк (прим .: або ТИЦ для Яндекса), коли Гугл сам визнає, що PageRank всього лише один з 200 параметрів, за якими оцінюється авторитетність сайту, і сайти з PR 3 можуть легко випереджати у видачі сайти з PR 7? Крім того через відсутність апдейтів ходять чутки про швидке скасування тулбарного ПейджРанк в Google.
  • Навіщо хвалитися трафіком, коли ви можете отримати сотні тисяч відвідувачів за допомогою Digg, які підуть з вашого сайту в ту ж мить?

Старі добрі часи примітивних методів оцінки ефективності просування сайтів, нарешті, закінчилися. Клієнти вимагають більшого, ніж просто трафік і позиції в пошукових системах, а від професійних інтернет-маркетологів набагато більше користі, ніж від 12-ти літніх дітей, які практично народилися в Інтернеті. І нові інструменти веб аналітики відкривають широкі можливості, щоб розглядати більше характерних метрик оцінки ефективності, ніж будь-коли раніше. Так що візьміть на озброєння ці 33 метрики оцінки ефективності просування сайту замість позицій, ПейджРанк Гугл і трафіку.

бізнес Метрики

Ті хто займається бізнесом в Інтернеті, будь то сфера електронної торгівлі (інтернет-магазини), онлайн-видання, консалтингові компанії і так далі, хочуть бачити результат просування в грошах, що дуже розумно, хоча реклама в блогах, наприклад, підвищує показник ROI ( окупність інвестицій), яку, проте, не просто виміряти (часто це б про більша впізнаваність бренду, хороша репутація і т
Ті хто займається бізнесом в Інтернеті, будь то сфера електронної торгівлі (інтернет-магазини), онлайн-видання, консалтингові компанії і так далі, хочуть бачити результат просування в грошах, що дуже розумно, хоча реклама в блогах, наприклад, підвищує показник ROI ( окупність інвестицій), яку, проте, не просто виміряти (часто це б про більша впізнаваність бренду, хороша репутація і т.д.). Для більшості комерційних сайтів вимір прибутку - кращий показник ефективності сайту, який і визначає успіх онлайн бізнесу.

# 1 ROI

ROI (англ. Return on Investment) означає повернення (окупність) інвестицій. Якщо ви вклали 1000 $ в свій сайт і отримали прибуток в 2000 $, то ваш ROI складе 200%. Так що підраховуйте витрати і фінансовий прибуток і порівнюйте їх. Є навіть про це.

# 2 ПРОДАЖУ

Іноді буває, що ROI досить важко розрахувати. Що розуміти під точним визначенням інвестицій, чи входить туди, наприклад, час, що витрачається на професійне спілкування в соціальних мережах, або має сенс враховувати тільки безпосередню роботу над сайтом? Тому вимірювати продажу, особливо інтернет-магазинах, набагато простіше.

# 3 ЗВЕРНЕННЯ (контакти, реєстрації, ліди)

Ви не робите прямих продажів на сайті? Ви замість цього хочете, щоб користувачі зв'язувалися з вами через сайт? Виміряйте число звернень. Кампанія з просування сайту (SEO), яка принесла 100 звернень, набагато краща за ту, яка принесла мільйони переглядів сторінок, але жодного потенційного клієнта.

# 4 КОНВЕРСІЇ

Добре, ви нічого не продаєте безпосередньо, безпосередньо не робите послуги, але ви хочете, щоб користувачі приєднувалися до участі в опитуванні, рекомендували ваш сайт або просто підписувалися на електронну розсилку? Виміряйте конверсії. Для продажу і звернень (лидов) також буде не зайвим вимірювати конверсії.

# 5 передплатників

Хоча передплатники тісно пов'язані з конверсіями, вам слід враховувати точне число передплатників, пропонуючи підписатися на RSS фід і відстежуючи як це відбувається. Те ж саме стосується і підписки по E-MAIL. Передплатники дуже важливі користувачі вашого сайту, навіть якщо вони нічого не купують, так що якщо у вас ще немає RSS / Atom або будь-якого іншого виду фида, то займіться його створенням прямо зараз.

Читати запис повністю »

Навіщо хвалитися трафіком, коли ви можете отримати сотні тисяч відвідувачів за допомогою Digg, які підуть з вашого сайту в ту ж мить?
Ви замість цього хочете, щоб користувачі зв'язувалися з вами через сайт?