Навигация по сайту

Популярные статьи

Оцінювання Rittenhouse Субмаркет "Філадельфія"

  1. Пом'якшення ринку квартир
  2. Немає міхура

Філадельфійський квартирний суб-ринок додасть трохи більше 2300 одиниць на ринок цього року і приблизно вдвічі менше у 2017 році Філадельфійський квартирний суб-ринок додасть трохи більше 2300 одиниць на ринок цього року і приблизно вдвічі менше у 2017 році. Постачання квартир, що поставляються на ринкову площу, в основному розподіляється на сегмент вищих квартир. Помітні проекти включають Східний ринок та Далянь на території парку. Проект "Східний ринок" із змішаним використанням буде включати 15 одиничних житлових веж. Розвиток національної нерухомості, повний сервіс By Карло Л. Баттс , MAI, Rittenhouse Appraisals Філадельфія квартира submarket T розвиток дочірньої компанії National Real Estate Advisors, нещодавно переїхав до додати другу башту там. Крім того, в Даляні на території парку, в якому функціонують всі продукти харчування, є 293 одиниці. У загальнонаціональному масштабі передбачається, що забудовники цього року додадуть більше квартир, ніж у останнє десятиліття. Більше 320 000 нових квартир, як очікується, будуть завершені в 2016 році. Це стрибок на 50% за 2015 рік. Техас веде шлях з майже 70000 одиниць Філадельфія мульти-сім'ї прогнозується буде завершено в цьому році.

Пом'якшення ринку квартир

Однак, оскільки головний розробник міста (MackCali, з Джерсі-Сіті, штат Нью-Джерсі) вирушив на проект башти на 300 одиниць у центрі міста Філадельфія - посилаючись на зростання витрат на будівництво та зменшення зростання орендної плати - деякі відчувають, що ринок пом'якшується. Philly не єдине місто, що думає про це. Центр Лос-Анджелеса, а також центральні райони Х'юстона і Нешвіля також відчувають охолодження ринку квартир. Як наслідок, дослідницька фірма CoStar вважає, що попит на оренду по всій країні знизиться принаймні до 2020 року. Витрати на будівництво зростають, оскільки будівництво збільшує попит на робочу силу. Кваліфіковані професіонали, такі як мулярі, теслярі та електрики, стягують більше за рахунок того, що їх кількість знизилася під час спаду минулого десятиріччя. Оскільки організована робоча сила домінує на ринку у Філадельфії, навіть зарплати некваліфікованих робітників є вищими через ваги союзу.

Немає міхура

За даними Reis's Property Report (www.reis.com), середній рівень вакантності в центрі Філадельфії збільшився на 6,9% у 2-му кварталі 2016 року. Це найвищий рівень з 2-го кварталу 1997 року. до кінця року. Середній рівень вакантних посад у метрополітені Metro Philly на кінець другого кварталу 2016 року становив 3,7% і збільшився на 10 базисних пунктів. Зараз вона знаходиться на найвищому рівні з 3-го кварталу 2012 року, і очікується, що рік завершиться на рівні 4,17%. Ці цифри можуть здатися, що вони йдуть в неправильному напрямку для такого жвавого міста. Філадельфія приваблює тисячоліття в масах. Стратегічно розташований між Нью-Йорком та Вашингтоном, округ Колумбія, місто Братської любові є набагато більш доступним, ніж його більш космополітичні сусіди. І його економіка «Едс і Медс» продовжить своє відродження. Є також ознаки того, що місцева економіка диверсифікується, щоб включити більше технологій у працевлаштування. Правда, основи, як очікується, залишатимуться сильними в цих підринках через принаймні 2 кв. 2017 р. Хоча на ринку багатоквартирних будинків є деяке пом'якшення, це, звичайно, не бюст або міхур. Одним з основних питань на ринку квартир у Філадельфії є ​​те, що нові поставки розподіляються на верхній кінець ринку, який охолоджується. В цілому, існує значний дефіцит доступних, якісних продуктів для квартир, і попит залишатиметься високим для нових квартир із середньою ціною. Суть полягає в тому, що ринок може бути трохи перегрітий і попит повинен наздогнати пропозицію. Тим не менш, очікуйте, що попит і вакансія врешті-решт осядуть звичайною ставкою. Карло Л. Баттс, MAI - сертифікований загальний оцінювач нерухомості. Член інституту оцінки, він активно займається організацією. Карло відомий високоякісними оцінками нерухомості в долині Делавер. Він має ліцензію в штаті Пенсільванія, Нью-Йорк