Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Офіційно: Ryanair почне авіаперевезення з Європи в Україну відразу в два аеропорти

Опубликовано: 13.01.2019

Головна » Новини » Офіційно: Ryanair почне авіаперевезення з Європи в Україну відразу в два аеропорти

Офіційно: Ryanair почне авіаперевезення з Європи в Україну відразу в два аеропорти

Міністерство Інфраструктури, Офіс інвестицій і аеропорт Бориспіль завершили переговори з найбільшим європейським бюджетним авіаперевізником – ірландською компанією Ryanair, яка почне авіаперевезення з Європи в Україну восени. Договір буде підписаний до кінця тижня, офіційно про початок співпраці буде заявлено 23 березня на прес-конференції в аеропорту Бориспіль.

Уже сьогодні в мобільному додатку компанії з’явився анонс нових рейсів. Компанія буде виконувати авіаперевезення з Європи відразу в два українських аеропорту – в Бориспіль і Львів, хоча спочатку Ryanair планувала почати польоти тільки з Києва. Компанія буде виконувати рейси до Києва з Вроцлава, Познані, Варшави (аеропорт Модлін), Вільнюса, Стокгольма (аеропорт Скавста), Кракова, Гданська, Лондона, Братислави і Барселони. В аеропорт Львова на літаках Ryanair можна буде прилетіти з Варшави (аеропорт Модлін), Лондона (аеропорт Станстед), Кракова, Меммінгена і Дюссельдорфа (аеропорт Веце).

У Мінфраструктури відзначають, що прихід такого великого авіаперевізника, як Ryanair, позитивно позначиться на умовах для інших компаній. Згідно умов договору, аеропорт Бориспіль введе нову систему розцінок, в результаті всі авіакомпанії, що літають до Києва, будуть платити менше. У Міністерстві пообіцяли простежити за тим, щоб ціни на авіаквитки були знижені пропорційно зниженню зборів в аеропорту.

Авіаперевезення в Україні продовжують стабільності рости протягом останніх двох років. За підсумками двох місяців 2018 року пасажиропотік зріс на 19,3%, всього за січень-лютий в аеропортах України було обслуговано 2,325 мільйонів осіб. При цьому основна частка припадає на міжнародні авіаперевезення – 2,028 млн пасажирів, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зростання склало 20%.

З 25 березня авіакомпанія Ellinair відновлює авіаперевезення з Греції , вона буде виконувати рейси до Борисполя з Салонік. З червня будуть виконуватися польоти з острова Корфу та аеропорту Іракліон на острові Кіпр. А з 2 червня компанія відновить сезонний рейс з Харкова в Салоніки.

rss