Навигация по сайту

Популярные статьи

Офіційна прошивка HTC Desire - інструкція поновлення до Android 2.3 Gingerbread

 1. Офіційна прошивка HTC Desire - інструкція поновлення до Android 2.3 Gingerbread Зовсім недавно на...
 2. Офіційна прошивка HTC Desire - інструкція поновлення до Android 2.3 Gingerbread

Офіційна прошивка HTC Desire - інструкція поновлення до Android 2.3 Gingerbread

Зовсім недавно на сайті developer.htc.com з'явилася офіційна прошивка для HTC Desire. Це оновлення до версії Android 2.3 Gingerbread хоч і доступний для скачування будь-якому охочому, але з меню поновлення в самому смартфоні воно не є. Пов'язано це з тим, що у Desire досить малий обсяг пам'яті і розробники не рекомендують оновлюватися до 2.3 звичайним користувачам. В оновленій прошивці відсутні фонові картинки, додаток Facebook і деякі програми HTC Sense.

1. Підготовка смартфона до прошивці.

Перше, що необхідно зробити, це зберегти контакти на карту пам'яті. Для цього тиснемо на екрані «Телефон», переходимо в адресну книгу (там, де відображаються всі контакти) і натискаємо хардварний кнопку menu. З меню, на екрані, вибираємо «Імпорт / Експорт» і вибираємо «Експортувати на SD-карту» і отримуємо файл на флешці «pcsc_pcsc_00001.vcf» або іншого виду з розширенням. vcf файл.

Всі дані з SD карти копіюємо на комп'ютер, на всякий випадок, адже там зберігаються фотографії та можливо інші потрібні файли. Форматуємо SD карту, щоб видалити всі, вже не потрібних, даних на карті. Адже всі програми доведеться ставити заново, а вони для себе самі створять директорії на картці. Заходимо «Налаштування» - «Пам'ять пристрою» - «Вийняти картку пам'яті» - «Очистити SD-Карту».

Скидаємо HTC Desire до початкових налаштувань, тоді всі встановлені додатки природно пропадуть, але в телефоні звільнитися відразу все можливе вільне місце в пам'яті самого пристрою і не виникне проблем, якщо вільне місце буде потрібно під час прошивки. Тому заходимо в «Налаштування», далі «Пам'ять пристрою» і самим нижнім пунктом буде «Скидання до заводських налаштувань». Після скидання у мене вийшло 136 мегабайт вільного місця.

2. Завантажуємо прошивку.

Ну звичайно ж потрібна сама прошивка, качаємо або з нашого сайту за цим посиланням -, або з офіційного сайту HTC.

Після скачування в архіві бачимо 4 файлу:

 • Flashlight_signed_07072011.apk - ліхтарик
 • teeter_signed_07072011.apk - гра з кулькою
 • htc_wallpaper.zip - фонові малюнки (в архіві)
 • HTC Desire Android 2.3 Upgrade.zip - сама прошивка (в архіві)

Так як Android 2.3.3 займає більше місця, то стандартні програми (ліхтарик і іграшка з кулькою), а так само «шпалери» були прибрані розробниками HTC з прошивки і зроблені у вигляді окремих додатків, які можна встановити, якщо вони вам все ж потрібні .

Забіжу вперед і скажу, що після скидання до заводських налаштувань, колишній android 2.2 (офіційне оновлення) на моєму HTC Desire, звільнилося 136 мегабайт. Після прошивки до 2.3.3 вільного місця було 128 мегабайт. Думаю, Вас не злякає втрата 8 мегабайт вільного місця, адже зараз майже всі програми вміють переміщатися на SD картку.

3. Що необхідно?

Знаходимо і розпаковуємо саму прошивку (HTC Desire Android 2.3 Upgrade.zip). Усередині лежить 2 файли, PDF інструкція і EXE який є саморозпаковується монтажником, після запуску якого, розпаковується в тимчасову папку прошивка і прошивальщик і автоматично запускається.

Подивимося, що рекомендують в інструкції. Першим пунктом радять характеристики PC на якому буде проводиться прошивка. Чи не менше гігагерца процесор, 512 Мб пам'яті або більше, 150 мегабайт вільного місця на диску і USB 2.0. Операційна система Windows, починаючи від XP Home і закінчуючи 7 Ultimate.

4. Підключення і настройка HTC Desire для прошивки

Встановлюємо HTC Sync, якщо воно у Вас ще не встановлено. Якщо встановлено, але не запущено, то запускаємо. Завантажити HTC Sync можете з цього сайту, за посиланням - або з Сайа.

Підключаємо Ваш HTC Desire кабелем USB до комп'ютера, вибираємо на дисплеї синхронізацію. Якщо все пройде вдало, то HTC Sync на комп'ютері побачить пристрій. Раджу підключати саме до системного блоку, так як при підключенні до USB хабу в моніторі, при прошивці у мене з'явилася помилка (ERROR [170]: USB CONNECTION ERROR), яка повідомляє про неправильне підключення, або проблеми з драйверами.

Перевіряємо, що ваш комп'ютер не впаде в сплячий режим при бездіяльності і по закінченню, якого або кількості хвилин. Ну і включення заставки теж раджу прибрати. Закриваємо всі зайві програми на комп'ютері.

Відключаємо блокування екрану. Заходимо в «Налаштування» - «Безпека» - «Змінити спосіб блокування» або ( «Установити блокування екрану») - «Зняти захист».

Перевіряємо рівень заряду батареї (В офіційній інструкції рекомендують, не меньше 30%). Заходимо «Налаштування» - «Про телефоні» - «Акумулятор».

Запускаємо прошивальщик, файл «RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) .exe»

Увага! Не забувайте зберігати всі дані з телефону (контакти і файли з карти пам'яті). Зробіть скидання до заводських налаштувань і очистіть карту пам'яті. І пам'ятайте, що після прошивки всі ваші дані і настройки будуть скинуті.

Час прошивки займає близько 10 хвилин, не висмикуйте кабель з телефону або комп'ютера, не натискайте кнопки на телефоні і не рекомендується користуватися комп'ютером, дочекайтеся закінчення процедури.

5. Оновлюємо HTC Desire до Android 2.3 Gingerbread (інструкція по прошівальщік)

Ще раз переконаєтеся що зробили скидання до заводських налаштувань, який привів до видалення всіх встановлених додатків на смартфоні і скидання налаштувань.

У першому вікні просто натискаємо «Next». У наступному вікні нас знову попереджають про те, що необхідно видалити всі дані з телефону і пропонують прочитати ReadME (інструкція англійською).

У наступному вікні нас знову попереджають про те, що необхідно видалити всі дані з телефону і пропонують прочитати ReadME (інструкція англійською)

У третьому вікна нагадують про відключення режиму гібірнаціі у windows, рівень заряду акумулятора і перевірити підключення USB кабелю.

Ставимо галочку і тиснемо «Next», після чого відбувається перевірка підключення смартфона до комп'ютера і стан пристрою Ставимо галочку і тиснемо «Next», після чого відбувається перевірка підключення смартфона до комп'ютера і стан пристрою.

Після вдалої перевірки, в наступному вікні бачимо кнопку «Update».

Ннажімаем на цю кнопку і бачимо в наступному вікні версію прошивки на пристрої і версію, на яку буде прошитий ваш Desire, знову натискаємо «Next».

І останні вікно, що з'явилося, перед процесом апдейта, говорить нам про те, що після натиснення кнопки «Next», почнеться сам процес прошивки пристрою, вся інформація буде виводиться на екран, а по закінченні ми отримаємо повідомлення про вдале оновленні пристрою. Відмовитися ще не пізно, але ми тиснемо «Next» знову.

Почалося! Ось те, заради чого все це робилося, почався процес оновлення вашого HTC Desire до Android 2.3.3

Виглядає це все, як невелике вікно з прогрес баром, повідомленням про те, що процес буде займати близько 10 хвилин, ні в якому разі не чіпайте USB кабель з'єднує смартфон з ПК.

Виглядає це все, як невелике вікно з прогрес баром, повідомленням про те, що процес буде займати близько 10 хвилин, ні в якому разі не чіпайте USB кабель з'єднує смартфон з ПК

По закінченню отримуємо віконце з кнопкою «Finish» і повідомленням англійською, що процес вдало завершено.

По закінченню отримуємо віконце з кнопкою «Finish» і повідомленням англійською, що процес вдало завершено

Ура! Тепер Ваш HTC Desire працює під Android 2.3.3

Відновлюємо контакти і необхідні дані з резервних копій і заново ставимо необхідні додатки.

Можливі повідомлення про помилки:

ERROR [110]: FILE OPEN ERROR - помилка читання файлу, спробуйте заново запустити «RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) .exe»

ERROR [120]: MAIN BATTERY POWER - заряд батареї смартфона мение 30%, поставте на зарядку і спробуйте, коли акумулятор буде достатньо заряджений.

ERROR [130]: MODEL ID ERROR - прошивка не призначена для вашої моделі смартфона.

ERROR [131]: CUSTOMER ID ERROR - прошивка не призначена для вашої моделі смартфона.

ERROR [155 ~ 159]: IMAGE ERROR - некоректно файл прошивки або пошкоджений, спробуйте заново завантажити прошивку з сайту.

ERROR [170]: USB CONNECTION ERROR - помилка підключення USB кабелю. Підключайте кабель безпосередньо до комп'ютера, а не до USB хабам.

(c) androidpage.ru

Офіційна прошивка HTC Desire - інструкція поновлення до Android 2.3 Gingerbread

Зовсім недавно на сайті developer.htc.com з'явилася офіційна прошивка для HTC Desire. Це оновлення до версії Android 2.3 Gingerbread хоч і доступний для скачування будь-кому, але з меню поновлення в самому смартфоні воно не є. Пов'язано це з тим, що у Desire досить малий обсяг пам'яті і розробники не рекомендують оновлюватися до 2.3 звичайним користувачам. В оновленій прошивці відсутні фонові картинки, додаток Facebook і деякі програми HTC Sense.

1. Підготовка смартфона до прошивці.

Перше, що необхідно зробити, це зберегти контакти на карту пам'яті. Для цього тиснемо на екрані «Телефон», переходимо в адресну книгу (там, де відображаються всі контакти) і натискаємо хардварний кнопку menu. З меню, на екрані, вибираємо «Імпорт / Експорт» і вибираємо «Експортувати на SD-карту» і отримуємо файл на флешці «pcsc_pcsc_00001.vcf» або іншого виду з розширенням. vcf файл.

Всі дані з SD карти копіюємо на комп'ютер, на всякий випадок, адже там зберігаються фотографії та можливо інші потрібні файли. Форматуємо SD карту, щоб видалити всі, вже не потрібних, даних на карті. Адже всі програми доведеться ставити заново, а вони для себе самі створять директорії картці. Заходимо «Налаштування» - «Пам'ять пристрою» - «Вийняти картку пам'яті» - «Очистити SD-Карту».

Скидаємо HTC Desire до початкових налаштувань, тоді всі встановлені додатки природно пропадуть, але в телефоні звільнитися відразу все можливе вільне місце в пам'яті самого пристрою і не виникне проблем, якщо вільне місце буде потрібно під час прошивки. Тому заходимо в «Налаштування», далі «Пам'ять пристрою» і самим нижнім пунктом буде «Скидання до заводських налаштувань». Після скидання у мене вийшло 136 мегабайт вільного місця.

2. Завантажуємо прошивку.

Ну звичайно ж потрібна сама прошивка, качаємо або із нашого сайту за цим посиланням -, або з офіційного сайту HTC.

Після скачування в архіві бачимо 4 файлу:

 • Flashlight_signed_07072011.apk - ліхтарик
 • teeter_signed_07072011.apk - гра з кулькою
 • htc_wallpaper.zip - фонові малюнки (в архіві)
 • HTC Desire Android 2.3 Upgrade.zip - сама прошивка (в архіві)

Так як Android 2.3.3 займає більше місця, то стандартні програми (ліхтарик і іграшка з кулькою), а так само «шпалери» були прибрані розробниками HTC з прошивки і зроблені у вигляді окремих додатків, які можна встановити, якщо вони вам все ж потрібні .

Забіжу вперед і скажу, що після скидання до заводських налаштувань, колишній android 2.2 (офіційне оновлення) на моєму HTC Desire, звільнилося 136 мегабайт. Після прошивки до 2.3.3 вільного місця було 128 мегабайт. Думаю, Вас не злякає втрата 8 мегабайт вільного місця, адже зараз майже всі програми вміють переміщатися на SD картку.

3. Що необхідно?

Знаходимо і розпаковуємо саму прошивку (HTC Desire Android 2.3 Upgrade.zip). Усередині лежить 2 файли, PDF інструкція і EXE який є саморозпаковується монтажником, після запуску якого, розпаковується в тимчасову папку прошивка і прошивальщик і автоматично запускається.

Подивимося, що рекомендують в інструкції. Першим пунктом радять характеристики PC на якому буде проводиться прошивка. Не менш гігагерца процесор, 512 Мб пам'яті або більше, 150 мегабайт вільного місця на диску і USB 2.0. Операційна система Windows, починаючи від XP Home і закінчуючи 7 Ultimate.

4. Підключення і настройка HTC Desire для прошивки

Встановлюємо HTC Sync, якщо воно у Вас ще не встановлено. Якщо встановлено, але не запущено, то запускаємо. Завантажити HTC Sync можете з цього сайту, за посиланням - або з Сайа.

Підключаємо Ваш HTC Desire кабелем USB до комп'ютера, вибираємо на дисплеї синхронізацію. Якщо все пройде вдало, то HTC Sync на комп'ютері побачить пристрій. Раджу підключати саме до системного блоку, так як при підключенні до USB хабу в моніторі, при прошивці у мене з'явилася помилка (ERROR [170]: USB CONNECTION ERROR), яка повідомляє про неправильне підключення, або проблеми з драйверами.

Перевіряємо, що ваш комп'ютер не впаде в сплячий режим при бездіяльності і по закінченню, якого або кількості хвилин. Ну і включення заставки теж раджу прибрати. Закриваємо всі зайві програми на комп'ютері.

Відключаємо блокування екрану. Заходимо в «Налаштування» - «Безпека» - «Змінити спосіб блокування» або ( «Установити блокування екрану») - «Зняти захист».

Перевіряємо рівень заряду батареї (В офіційній інструкції рекомендують, не меньше 30%). Заходимо «Налаштування» - «Про телефоні» - «Акумулятор».

Запускаємо прошивальщик, файл «RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) .exe»

Увага! Не забувайте зберігати всі дані з телефону (контакти і файли з карти пам'яті). Зробіть скидання до заводських налаштувань і очистіть карту пам'яті. І пам'ятайте, що після прошивки всі ваші дані і настройки будуть скинуті.

Час прошивки займає близько 10 хвилин, не висмикуйте кабель з телефону або комп'ютера, не натискайте кнопки на телефоні і не рекомендується користуватися комп'ютером, дочекайтеся закінчення процедури.

5. Оновлюємо HTC Desire до Android 2.3 Gingerbread (інструкція по прошівальщік)

Ще раз переконаєтеся що зробили скидання до заводських налаштувань, який привів до видалення всіх встановлених додатків на смартфоні і скидання налаштувань.

У першому вікні просто натискаємо «Next». У наступному вікні нас знову попереджають про те, що необхідно видалити всі дані з телефону і пропонують прочитати ReadME (інструкція англійською).

У наступному вікні нас знову попереджають про те, що необхідно видалити всі дані з телефону і пропонують прочитати ReadME (інструкція англійською)

У третьому вікна нагадують про відключення режиму гібірнаціі у windows, рівень заряду акумулятора і перевірити підключення USB кабелю.

Ставимо галочку і тиснемо «Next», після чого відбувається перевірка підключення смартфона до комп'ютера і стан пристрою Ставимо галочку і тиснемо «Next», після чого відбувається перевірка підключення смартфона до комп'ютера і стан пристрою.

Після вдалої перевірки, в наступному вікні бачимо кнопку «Update».

Ннажімаем на дану кнопку і бачимо в наступному вікні версію прошивання на пристрої і версію, на яку буде прошитий ваш Desire, знову натискаємо «Next».

І останні вікно, що з'явилося, перед процесом апдейта, говорить нам про те, що після натиснення кнопки «Next», почнеться сам процес прошивки пристрою, вся інформація буде виводиться на екран, а по закінченні ми отримаємо повідомлення про вдале оновленні пристрою. Відмовитися ще не пізно, але ми тиснемо «Next» знову.

Почалося! Ось те, заради чого все це робилося, почався процес оновлення вашого HTC Desire до Android 2.3.3

Виглядає це все, як невелике вікно з прогрес баром, повідомленням про те, що процес буде займати близько 10 хвилин, ні в якому разі не чіпайте USB кабель з'єднує смартфон з ПК.

Виглядає це все, як невелике вікно з прогрес баром, повідомленням про те, що процес буде займати близько 10 хвилин, ні в якому разі не чіпайте USB кабель з'єднує смартфон з ПК

По закінченню отримуємо віконце з кнопкою «Finish» і повідомленням на англійською, що процес вдало завершено.

По закінченню отримуємо віконце з кнопкою «Finish» і повідомленням на англійською, що процес вдало завершено

Ура! Тепер Ваш HTC Desire працює під Android 2.3.3

Відновлюємо контакти і необхідні дані з резервних копій і заново ставимо необхідні додатки.

Можливі повідомлення про помилки:

ERROR [110]: FILE OPEN ERROR - помилка читання файлу, спробуйте заново запустити «RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) .exe»

ERROR [120]: MAIN BATTERY POWER - заряд батареї смартфона мение 30%, поставте на зарядку і спробуйте, коли акумулятор буде достатньо заряджений.

ERROR [130]: MODEL ID ERROR - прошивка не призначена для вашої моделі смартфона.

ERROR [131]: CUSTOMER ID ERROR - прошивка не призначена для вашої моделі смартфона.

ERROR [155 ~ 159]: IMAGE ERROR - некоректно файл прошивки або пошкоджений, спробуйте заново завантажити прошивку з сайту.

ERROR [170]: USB CONNECTION ERROR - помилка підключення USB кабелю. Підключайте кабель безпосередньо до комп'ютера, а не до USB хабам.

(c) androidpage.ru

Офіційна прошивка HTC Desire - інструкція поновлення до Android 2.3 Gingerbread

Зовсім недавно на сайті developer.htc.com з'явилася офіційна прошивка для HTC Desire. Це оновлення до версії Android 2.3 Gingerbread хоч і доступний для скачування будь-кому, але з меню поновлення в самому смартфоні воно не є. Пов'язано це з тим, що у Desire досить малий обсяг пам'яті і розробники не рекомендують оновлюватися до 2.3 звичайним користувачам. В оновленій прошивці відсутні фонові картинки, додаток Facebook і деякі програми HTC Sense.

1. Підготовка смартфона до прошивці.

Перше, що необхідно зробити, це зберегти контакти на карту пам'яті. Для цього тиснемо на екрані «Телефон», переходимо в адресну книгу (там, де відображаються всі контакти) і натискаємо хардварний кнопку menu. З меню, на екрані, вибираємо «Імпорт / Експорт» і вибираємо «Експортувати на SD-карту» і отримуємо файл на флешці «pcsc_pcsc_00001.vcf» або іншого виду з розширенням. vcf файл.

Всі дані з SD карти копіюємо на комп'ютер, на всякий випадок, адже там зберігаються фотографії та можливо інші потрібні файли. Форматуємо SD карту, щоб видалити всі, вже не потрібних, даних на карті. Адже всі програми доведеться ставити заново, а вони для себе самі створять директорії картці. Заходимо «Налаштування» - «Пам'ять пристрою» - «Вийняти картку пам'яті» - «Очистити SD-Карту».

Скидаємо HTC Desire до початкових налаштувань, тоді всі встановлені додатки природно пропадуть, але в телефоні звільнитися відразу все можливе вільне місце в пам'яті самого пристрою і не виникне проблем, якщо вільне місце буде потрібно під час прошивки. Тому заходимо в «Налаштування», далі «Пам'ять пристрою» і самим нижнім пунктом буде «Скидання до заводських налаштувань». Після скидання у мене вийшло 136 мегабайт вільного місця.

2. Завантажуємо прошивку.

Ну звичайно ж потрібна сама прошивка, качаємо або із нашого сайту за цим посиланням -, або з офіційного сайту HTC.

Після скачування в архіві бачимо 4 файлу:

 • Flashlight_signed_07072011.apk - ліхтарик
 • teeter_signed_07072011.apk - гра з кулькою
 • htc_wallpaper.zip - фонові малюнки (в архіві)
 • HTC Desire Android 2.3 Upgrade.zip - сама прошивка (в архіві)

Так як Android 2.3.3 займає більше місця, то стандартні програми (ліхтарик і іграшка з кулькою), а так само «шпалери» були прибрані розробниками HTC з прошивки і зроблені у вигляді окремих додатків, які можна встановити, якщо вони вам все ж потрібні .

Забіжу вперед і скажу, що після скидання до заводських налаштувань, колишній android 2.2 (офіційне оновлення) на моєму HTC Desire, звільнилося 136 мегабайт. Після прошивки до 2.3.3 вільного місця було 128 мегабайт. Думаю, Вас не злякає втрата 8 мегабайт вільного місця, адже зараз майже всі програми вміють переміщатися на SD картку.

3. Що необхідно?

Знаходимо і розпаковуємо саму прошивку (HTC Desire Android 2.3 Upgrade.zip). Усередині лежить 2 файли, PDF інструкція і EXE який є саморозпаковується монтажником, після запуску якого, розпаковується в тимчасову папку прошивка і прошивальщик і автоматично запускається.

Подивимося, що рекомендують в інструкції. Першим пунктом радять характеристики PC на якому буде проводиться прошивка. Не менш гігагерца процесор, 512 Мб пам'яті або більше, 150 мегабайт вільного місця на диску і USB 2.0. Операційна система Windows, починаючи від XP Home і закінчуючи 7 Ultimate.

4. Підключення і настройка HTC Desire для прошивки

Встановлюємо HTC Sync, якщо воно у Вас ще не встановлено. Якщо встановлено, але не запущено, то запускаємо. Завантажити HTC Sync можете з цього сайту, за посиланням - або з Сайа.

Підключаємо Ваш HTC Desire кабелем USB до комп'ютера, вибираємо на дисплеї синхронізацію. Якщо все пройде вдало, то HTC Sync на комп'ютері побачить пристрій. Раджу підключати саме до системного блоку, так як при підключенні до USB хабу в моніторі, при прошивці у мене з'явилася помилка (ERROR [170]: USB CONNECTION ERROR), яка повідомляє про неправильне підключення, або проблеми з драйверами.

Перевіряємо, що ваш комп'ютер не впаде в сплячий режим при бездіяльності і по закінченню, якого або кількості хвилин. Ну і включення заставки теж раджу прибрати. Закриваємо всі зайві програми на комп'ютері.

Відключаємо блокування екрану. Заходимо в «Налаштування» - «Безпека» - «Змінити спосіб блокування» або ( «Установити блокування екрану») - «Зняти захист».

Перевіряємо рівень заряду батареї (В офіційній інструкції рекомендують, не меньше 30%). Заходимо «Налаштування» - «Про телефоні» - «Акумулятор».

Запускаємо прошивальщик, файл «RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) .exe»

Увага! Не забувайте зберігати всі дані з телефону (контакти і файли з карти пам'яті). Зробіть скидання до заводських налаштувань і очистіть карту пам'яті. І пам'ятайте, що після прошивки всі ваші дані і настройки будуть скинуті.

Час прошивки займає близько 10 хвилин, не висмикуйте кабель з телефону або комп'ютера, не натискайте кнопки на телефоні і не рекомендується користуватися комп'ютером, дочекайтеся закінчення процедури.

5. Оновлюємо HTC Desire до Android 2.3 Gingerbread (інструкція по прошівальщік)

Ще раз переконаєтеся що зробили скидання до заводських налаштувань, який привів до видалення всіх встановлених додатків на смартфоні і скидання налаштувань.

У першому вікні просто натискаємо «Next». У наступному вікні нас знову попереджають про те, що необхідно видалити всі дані з телефону і пропонують прочитати ReadME (інструкція англійською).

У наступному вікні нас знову попереджають про те, що необхідно видалити всі дані з телефону і пропонують прочитати ReadME (інструкція англійською)

У третьому вікна нагадують про відключення режиму гібірнаціі у windows, рівень заряду акумулятора і перевірити підключення USB кабелю.

Ставимо галочку і тиснемо «Next», після чого відбувається перевірка підключення смартфона до комп'ютера і стан пристрою Ставимо галочку і тиснемо «Next», після чого відбувається перевірка підключення смартфона до комп'ютера і стан пристрою.

Після вдалої перевірки, в наступному вікні бачимо кнопку «Update».

Ннажімаем на дану кнопку і бачимо в наступному вікні версію прошивання на пристрої і версію, на яку буде прошитий ваш Desire, знову натискаємо «Next».

І останні вікно, що з'явилося, перед процесом апдейта, говорить нам про те, що після натиснення кнопки «Next», почнеться сам процес прошивки пристрою, вся інформація буде виводиться на екран, а по закінченні ми отримаємо повідомлення про вдале оновленні пристрою. Відмовитися ще не пізно, але ми тиснемо «Next» знову.

Почалося! Ось те, заради чого все це робилося, почався процес оновлення вашого HTC Desire до Android 2.3.3

Виглядає це все, як невелике вікно з прогрес баром, повідомленням про те, що процес буде займати близько 10 хвилин, ні в якому разі не чіпайте USB кабель з'єднує смартфон з ПК.

Виглядає це все, як невелике вікно з прогрес баром, повідомленням про те, що процес буде займати близько 10 хвилин, ні в якому разі не чіпайте USB кабель з'єднує смартфон з ПК

По закінченню отримуємо віконце з кнопкою «Finish» і повідомленням на англійською, що процес вдало завершено.

По закінченню отримуємо віконце з кнопкою «Finish» і повідомленням на англійською, що процес вдало завершено

Ура! Тепер Ваш HTC Desire працює під Android 2.3.3

Відновлюємо контакти і необхідні дані з резервних копій і заново ставимо необхідні додатки.

Можливі повідомлення про помилки:

ERROR [110]: FILE OPEN ERROR - помилка читання файлу, спробуйте заново запустити «RUU_HTC Desire Android 2.3 Upgrade (Gingerbread) .exe»

ERROR [120]: MAIN BATTERY POWER - заряд батареї смартфона мение 30%, поставте на зарядку і спробуйте, коли акумулятор буде достатньо заряджений.

ERROR [130]: MODEL ID ERROR - прошивка не призначена для вашої моделі смартфона.

ERROR [131]: CUSTOMER ID ERROR - прошивка не призначена для вашої моделі смартфона.

ERROR [155 ~ 159]: IMAGE ERROR - некоректно файл прошивки або пошкоджений, спробуйте заново завантажити прошивку з сайту.

ERROR [170]: USB CONNECTION ERROR - помилка підключення USB кабелю. Підключайте кабель безпосередньо до комп'ютера, а не до USB хабам.

(c) androidpage.ru

3. Що необхідно?
3. Що необхідно?
3. Що необхідно?