Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Оформити позику на місяць, отримати грошову позику на місяць в Києві

Опубликовано: 16.01.2019

Оптимальний термін оформлення позики

Як відомо, кредитування в МФО можливо на термін від 1 дня до декількох місяців. Зручніше і практичніше за все оформити позику на місяць жителям України, так як лише в цьому випадку вдасться погасити заборгованість без особливого навантаження на особисті фінансові можливості.

На цій сторінці зібрані мікрофінансові організації, готові надати необхідну суму в борг на 30 календарних днів або на 4 тижні.


Страховий стаж і лікарняні по-новому з 1 жовтня / Страховой стаж и больничные по-новому с 1 октября

Чим керуватися при виборі МФО

Процедура оформлення онлайн-позики на карту на місяць може трохи відрізнятися в залежності від організації.

Також деякі відмінності можуть простежуватися і в умовах. Так що, подумуючи чи взяти позику, оцінить МФО за такими параметрами:

популярність компанії і її репутація. Зверніть увагу і на відгуки; наявність комісій і відсоткова ставка; способи отримання коштів. Найзручніше оформляти позики там, де гроші переводяться на карту або на рахунок. Йти нікуди не доведеться; спеціальні пропозиції. Деякі мікрофінансові організації пропонують взяти першу позику під 0%; способи погашення. Отримавши позику терміном на місяць, слід уточнити, якими способами її можна сплатити. Зазвичай на вибір їх близько 2-3-х; продовження терміну кредитування; служба підтримки. Зазвичай в наявності телефон для зв’язку з консультантами і уточнення цікавлять моментів.

Ось про продовження терміну кредитування варто сказати в деталях. Кожен з нас, оформляючи кредит на 30 днів, вважає, що протягом місяця від фінансових зобов’язань вдасться позбутися в повній мірі. Але ситуація може докорінно змінитися і кошти на погашення будуть відсутні.

Щоб це не призвело до неприємних наслідків, уточнити наявність пролонгації. В іншому випадку мешканці Києва та інших міст країни можуть зіпсувати свою кредитну історію.

rss