Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Оформити кредит в ПУМБ – “Тестдрайв”, гроші в борг у ПУМБ – “Тестдрайв” в Києві

Опубликовано: 18.01.2019

Швидке оформлення кредиту в надійному великому банку України з бездоганною репутацією завжди було непростим завданням, посильною в основному діловим людям з успішним бізнесом або стабільно високим доходом. Сьогодні ситуація змінилася – багато претендентів можуть розраховувати на позику в ПУМБ за умови відповідності вимогам кредитної програми.

Доступні онлайн кредити на привабливих умовах

З розвитком онлайн сервісів кредитування стало доступним самим різним людям в момент, коли гроші потрібні якомога швидше. Інформаційний сервіс «VyborZayma» пропонує на своїх сторінках список банківських організацій України, які пропонують найвигідніші кредитні умови, з офіційними реквізитами, рейтингом і відгуками реальних клієнтів.

Вибираючи співпрацю з банком ПУМБ, відвідувач автоматично потрапляє на сторінку сайту, де представлена повна інформація про кредитну пропозицію, вимоги до претендента. Щоб отримати схвалення запиту на кредит впродовж години, претендент повинен:

пред’явити паспорт України та ІПН; відповідати віковій категорії 25-70 років; мати постійне місце роботи; пред’явити стабільний дохід за півроку або статус пенсіонера; мати карту банку та доступ в інтернет.

Що собою являє «Тестдрайв» від ПУМБ

Навіть для самих вибагливих клієнтів умови виглядають дуже привабливо – банк пропонує тривалий грейс період, мінімальні відсотки та прозорий алгоритм співпраці. Претендент може розраховувати на фінансову допомогу в розмірі 200000 в гривневому обчисленні на тривалий термін – від 24 до 48 місяців, на дуже вигідних умовах – 0,01% в рік, без комісій за перші 6 місяців користування і дострокове погашення.

Програма «Тестдрайв» передбачає всі найзручніші способи отримання та погашення позики:

в найближчому відділенні банку; перерахуванням на картку, рахунок; в банкоматах ПУМБ.

Взяти кредити і здійснювати платежі можна через систему інтернет банкінгу за вказаними реквізитами, коли місцезнаходження людини не має значення – в Києві чі маленькому віддаленому місті кредит на карту надійде однаково швидко.

Простіше, ніж кредит в МФО

Щоб оформити замовлення на «Тестдрайв», не обов’язково відвідувати відділення – все можна зробити в віддаленому доступі, використовуючи простий і зрозумілий алгоритм онлайн сервісу. Перш ніж подавати замовлення, бажано розрахувати за допомогою віртуального калькулятора щомісячні платежі і правильно оцінити свої можливості.

rss