Навигация по сайту

Популярные статьи

Офтальмологічний центр "Прозріння" лікування зору в Україні

Кравченко Олександр Олександрович

Хочу подякувати всьому колективу центру за бездоганну роботу і душевне ставлення до мене. Особливо хочу відзначити Калашникову Світлану Валеріївну, лікаря-офтальмолога, за професіоналізм і чуйність старшу медсестру Любов Іванівну і весь обслуговуючий персонал центру.

Величезна вдячність, повагу і міцного здоров'я на довгі роки. Величезне вам дякую всім!

Офтальмологічного центру «Прозріння» від пацієнта Кравченко Олександра Олександровича.

КУШПЕН Тетяна

Велике спасибі Олені Валеріївні адміністрації та колективу центру «ПРОЗРІННЯ» за проведену операцію «катаракта» за можливість добре бачити, за уважне і чуйне отношеніе.ВИ гідні УВАЖЕНІЯ- всього самого найкращої.

Ніна Зінуровна

Я, Дяченко Ніна Зінуровна, дуже дуже Вашим Всім службовцям велике вам спасибі за вашу доброту і Вашу ввічливість. Дуже добрі у вас співробітники і ввічливі. Мені з братом моїм Грицаєм Вася Іванович зробили заміну кришталиків обом праве око і вже пройшов місяць, але скарг немає ніяких. Будьте всі здорові і такі ж добрі. 27.10.2017. Спасибі за все, підпис.

Анна Сергіївна

Хочу висловити подяку всьому колективу за професіоналізм, увагу до паціентам.За високі вимоги до себе і поблажливість до хворих. Це єдиний медичний заклад, який зміг вирішити проблему з рідкісним захворюванням сітківки у мого чоловіка. Його консультував вузький фахівець, ретіновітрільнік (я навіть запам'ятала цю спеціальність, раніше не чула) У чоловіка все добре до цього дня. А я спокійна, що є колектив, який зможе розібратися і вирішити будь-яку проблему з найважливішим органом сприйняття світу-очима !!!

===

FaceBook - Анна Сергіївна

Світлана Платонова

Добридень! Вітаю весь колектив Центру «Прозріння» і особисто Олену Валеріївну з Новим 2017 роком! Я вдячна всім вам за мою нове життя після операції в 2004 році. Тоді, напередодні року Півника, Олена Валеріївна відвезла групу пацієнтів, в якій була і я, в Калугу. І повернулася я іншою людиною. Величезна подяка всім !!! Здоров'я вам і удачі.
Петушок хай не клює,
І не точить коготок.
Серце радістю займеться,
Вам удачі в новий рік!

Марія Іванівна

Велике спасибі лікарям і співробітникам центру «Прозріння», особливо Кремінської Людмилі Михайлівні! Завдяки її золотим рукам я дійсно прозрів. У вас працюють дуже добрі і чуйні люди, давно не відчувала такого теплого ставлення в медичних установах.
Скоро вам виповниться 15 років і я бажаю всім вам процвітання, зростання і міцного здоров'я! Такі медики нам дуже потрібні!

Євген

24.12.2015 зробив в «прозріння» лазерну корекцію обох очей, корекцію робив доктор Нежічек Павло Ігорович. Результат чудовий 100% правий (було 30% мінус) 80% лівий (було 50% плюс) Хочу звернути увагу, що лівий 80% зробили заплановано трохи короткозорим, що б можна було читати дуже дрібний шрифт. Технологія лазерної корекції в цій клініці відпрацьована до дрібниць, професійний підхід, ввічливий персонал. Величезне спасибі !

Світлана, 52 роки

Хочу висловити величезну подяку фахівцям офтальмологічного центру Прозріння, де 18 грудня 2015 роки мені було проведено хірургічне лікування катаракти, а саме ФЕК AcrysofRestor (Факоемульсифікація катаракти з імплантацією мультифокальної асферичною ІОЛ AcrysofRestor (пр-во AlconLaboratories, USA). Особливо вдячна головному лікарю Ніжечік Павлу Ігоровичу за кваліфіковано проведену консультацію та рекомендації, лікаря анестезіолога Москалеву Олегу Петровичу за його майстерність, настрій, просто переймаєшся довірою до такого фахівця і страх відступає, хірурга Кремінської Людмилі Михайлівні за її золоті руки, приголомшливий результат (100% зір на оперований очей) і операційним медичним сестрам яких на жаль я не бачила, а тільки чула, старшій медичній сестрі Гільміяровой Любові Іванівні за її увагу і підтримку, медичним сестрам оптометристам, які проводили комп'ютерну діагностику і всілякі види досліджень, адміністраторам Сердюкової Людмилі Валентинівні і Павлівської Яні Олександрівні, які завжди уважні, ввічливі, з понимю аніем відносяться до пацієнтів і підтримують морально, а також молодшій медсестрі Бавольской Світлані Анатоліївні, яка мене супроводжувала до операційного блоку за її доброзичливість, підтримку і турботу. У вашому центрі дуже приємна атмосфера, дуже добре скоординована робота і не доводиться просиджувати в чергах і за це теж величезне спасибі. На друге око запланована операція на 22 січня 2016, очікую з нетерпінням і сподіваюся отримати той же 100% результат. Дуже щаслива, що обрала саме центр Прозріння серед багатьох клінік в яких я бувала раніше.
З повагою Світлана Малишева, г.Енергода

Олена

Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу офтальмологічного центру «Прозріння» г. Запорожье за ​​чуйне, добре ставлення до пацієнтів! Особлива подяка і низький уклін головному лікарю, лазерному хірурга НІЖЕЧІК ПАВЛУ Ігорович, за добре серце і прекрасним рукам, поліпшення якості життя, за подароване щастя бачити всі барви світу своїми очима !!! Від душі дякую Вам за надану мені допомогу !!!! Бажаю Вам міцного здоров'я на довгі роки! Щастя в сімейному житті! І спасибі, що Ви є! ВЕЛИКЕ ЛЮДСЬКИЙ СПАСИБІ !!!! З повагою Олена Хромих.

Артем

Вперше побачив ваш сайт і багато хороших відгуків. думаю скористатися вашими послугами обов'язково.

Пасічна Емма Олександрівна 77 років, г. Запорожье

Величезна подяка в переддень професійного свята - «Дня медичного працівника». Дуже хочеться висловити величезну, сердечну подяку і низько вклонитися лікарям Офтальмологічного Центру «Прозріння» м.Запоріжжя за їх титанічну працю, завдяки якому, багато, в основному люди похилого віку, знаходять ДАР БАЧИТИ !!! Це величезне щастя - бачити МИР, БАЧИТИ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ, ДРУЗІВ, ЗНАЙОМИХ, СОНЦЕ, ПРИРОДУ ... І тільки той, хто майже втратив зір, може відчути цю радість і захват! БАЧИТИ !!! СПАСИБІ ВЕЛИЧЕЗНЕ всьому колективу медпрацівників. Низький уклін головлікаря НЕЖІЧЕК ПАВЛУ Ігорович, чудовому хірургові - професіоналу своєї ювелірної справи, дивовижну жінку Кремінська ЛЮДМИЛІ Михайлівна, анестезіологу - чарівникові Москальова Олег Петрович, і іншим лікарям, з якими мені не довелося познайомитися. Турботливим, чуйним і добрим медичним сестрам, і тієї доброзичливої ​​і затишній обстановці ЦЕНТРУ .. СПАСИБІ, СПАСИБІ І ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ ... ЗДОРОВ'Я ВАМ, ЩАСТЯ ВАМ, УСПІХІВ У ОСОБИСТОГО ЖИТТЯ, УСПІХІВ У ВАШІЙ дуже-дуже благородній праці ...
З ЩИРИМ УВАЖЕНИЕМ Пасічна Емма Олександрівна

Костянтин

Низький уклін доктору з великої літери Ніжечіку Павлу Ігоровичу!
Вражає ваша майстерність і незвичайна сердечність,
Добрі очі, розуміння, золоті руки,
Разом - це просто диво,
Ви творите чудеса!
Дай Бог вам сил, міцного здоров'я і нескінченного везіння.
З повагою Костянтин Сурду

Хохітва Олег Федорович, агроном, запорізький козак, 75 років.

Шановна Людмила Михайлівна!
Я був Вашим пацієнтом, Ви зробили мені операцію на обох очах. І тепер я бачу Божий світ і можу займатися своїми справами, читати і писати, грати в шахи, і головне - БАЧИТИ! І тепер я відчуваю себе щасливою людиною.
Я вдячний Вам за допомогу і низько вклоняюся. З очима нічого не роблю, в сенсі лікування, тільки прості вправи для зміцнення очних м'язів. А боковим зором бачу на обидві сторони на 90 градусів. Ще раз вдячний Вам і мвашім співробітникам за допомогу, бажаю всім здоров'я і благополуччя.

Катерина Платонівна Кузьменко, Запоріжжя, вул. Шевченко.

-Я - УЧАСНИК ВІЙНИ, ВЕТЕРАН ПРАЦІ, МЕНІ ЙДЕ 87-Й РІК. ВИ НЕ уявляєте, ЯК В ТАКОМУ ВІЦІ ВАЖКО І СТРАШНО РАПТОМ ПЕРЕСТАТИ БАЧИТИ СВІТ. А ЗІ МНОЮ ТАКЕ СТАЛОСЯ. Я ПРАКТИЧНО ПОВНІСТЮ осліпла - ЗАЛИШИЛОСЯ ЛИШЕ ВІСІМ ВІДСОТКІВ ЗОРУ. І ТУТ МЕНІ НА ДОПОМОГУ ПРИЙШЛИ ЧУДОВІ, ДОБРІ ЛЮДИ.
ДУЖЕ ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ПРОЗРІННЯ». МЕНІ ВОНИ ЗРОБИЛИ ОПЕРАЦІЮ, І зір відновився. ДЯКУЮ ГОЛОВНОГО ХІРУРГА, анестезіології та ВЕСЬ медичний персонал - ЗА ЇХ ЯСНИЙ УМ
ЗА ЗОЛОТІ РУКИ. ЗА ТЕ, ЩО ПОВЕРНУЛИ МЕНІ МОЖЛИВІСТЬ ЗНОВУ БАЧИТИ СВІТ.

Написано зі слів мами І.М. Семенової.

Хочу висловити величезну подяку всім співробітникам «Прозріння» за їх чуйні серця, увагу до нас, ми відвикли від того, що в лікарні можуть поважати і жаліти пацієнтів. А тут так в дивину, немов наші діти з нами, возяться, допомагають після операції переодягнутися і все з добрими словами. Я і не помітила як операція пройшла, думала довго терпіти доведеться, а вже все зробили. Сергій Якович такий спокійний, розмовляв, підбадьорював під час операції, я і не зрозуміла як все вже закінчилося. Ось медицина на якому рівні. І анестезіолог така приємна, спокійна, ввічлива. Велике спасибі. Дай Бог Вам щастя і здоров'я, процвітання клініці!

Пацієнтка із Запоріжжя А.В. Бондар.

Спасибі величезне лікаря Кремінської Людмилі Михайлівні за хороший зір, просто золоті руки! Ніжечіку Павлу Ігоровичу за добре серце, всьому колективу центру «Прозріння» за чуйне та уважне ставлення до людей похилого віку. Мені видалили катаракту, тепер я знову бачу, просто чудеса.

Вікторія

Здравствуйте! Хочу подякувати доктора Очеретяна Тараса Владиславовича, він робив моєму хлопцеві операцію Лесік.Коллектів дуже уважний, починаючи від Адміністраторів, дівчатка дуже добре нас зустріли! Ставлення мед. сестер теж мене здивувало, дуже спритні знає свою роботу! Доктора відмінно знають свою работу !!! Дякую всьому колективу за можливість добре бачити !!!!

Романченко А.В.

Виношу велику подяку за операцію «катаракта» мого лікаря Кремінської Людмилі Михайлівні та так же всьому мед. персоналу центру «Прозріння» за відмінне ставлення, чуйне увагу до нас - старим хворим. Велике спасибі вам!!!