Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд інструменту Browseo: 3 Поради щодо використання нових можливостей крикуючих жаб

  1. Генератор Sitemap
  2. Списки
  3. Швидкість
  4. Висновок

Browseo є прекрасним інструментом для перегляду сторінок очима пошукової системи. Коли йдеться про аналіз структури сайту та інших факторів, що стосуються всього веб-сайту, Кричала жаба є інструментом вибору для багатьох, які можна використовувати поряд з Browseo. Обидва інструменти разом ідеально підходять.

Окрім Browseo, Screaming Frog - це один з найпотужніших інструментів, яким володіє технічний SEO. Тим не менш, останні додатки до програмного забезпечення зробили його "обов'язково" для кожного SEO. З необхідності я побудував подібний павук ще в 90-х роках, тому я знаю, як важко побудувати павука для оцінки архітектури та структури сайту. Нові функції беруть "Жаба" від опори в інструментарій SEO до інструменту, який веб-майстри повинні дивитися, щоб контролювати здоров'я сайту і залишатися попереду того, що може стати дуже великою кількістю, дуже швидко, в Google Webmaster Tools.

Генератор Sitemap

Так! Я знаю, що ви думаєте "велика справа є купа безкоштовних інструментів, які роблять це дуже добре!". Тому веб-майстри генерують його і налаштовують, оскільки вміст додають. Так, це забезпечує індексацію, але чи дозволяє він ідентифікувати новий вміст або змінювати вміст? Напевно, ні. В той час, як Screaming Frog включає в себе дату останньої зміни з заголовка, і з цього можна дізнатися:

  1. що нового на сайті
  2. що було змінено
  3. коли ці події відбулися

Остання зміна є дуже важливим значенням у заголовку, оскільки Google, безумовно, використовує його, щоб частково визначити, що є свіжим, і коли відбувається оновлення індексування. Оскільки Google, як відомо, сприяє свіжості, деякі SEO та spameisters зробили свою останню змінену динаміку. Вибачте, люди, Google не є огорожею, тому я буду дуже і дуже обережний з цим. Таким чином, ми маємо цю XML-карту з останньою зміною, як ми використовуємо це на нашу користь?

Просто! Відкрийте Excel, імпортуйте файл xml, а потім сортуйте (у спаді) останнє змінене поле. Вуаля! У верхній частині списку є нові та змінені файли! Я пропоную щотижневу індексацію та збереження останньої індексації для порівняння. Знову ж таки, коли ваш клієнт гвинтить і потенційно танків їх рейтинг, скажімо .... Я не знаю ... встановлення "відбивати пошукові системи ..." налаштування в WordPress ... Не смійтеся я бачив це відбувається не раз! При щотижневому індексації ви навіть зможете вловити її перед пошуковими системами.

Списки

Ця функція дивовижна для тестування реакції павуків! Тестування файлів robots.txt і .htaccess тепер просте, як додавання списку URL-адрес, які потрібно протестувати, у Screaming Frog! Перше, що я роблю для міграції або реконструкції сайту - індексувати сайт безпосередньо перед міграцією / змінами. Таким чином, у мене є списки для роботи з файлами robots.txt і .htaccess. Після того, як вони будуть написані і розробка / міграція буде завершена, я використовую функцію списку в Screaming Frog, щоб перевірити посилання, robots.txt і перенаправлення.

Швидкість

Це дуже здорово, тому що ви можете отримати ідею в реальних секундах, що має сенс в той час як інструмент Google використовує деякі cockameme класифікації. Проте інструмент Google дуже корисний для того, щоб з'ясувати, які саме елементи сторінки відповідають за повільну швидкість завантаження. Мені подобається приймати рішення щодо "реальних чисел", а не деяких формул. Як щодо тебе?

Отже, що ви робите, коли ви бачите потребу в швидкості? Використовуйте Screaming Frog для визначення проблемних сторінок, після чого ви запускаєте сторінки, які потребують вдосконалення через інструмент Google, щоб побачити найкращий спосіб поліпшити швидкість завантаження. Це заощаджує ваш час і дає змогу приймати більш обґрунтовані рішення щодо того, які сторінки слід вносити до змін, оскільки вони засновані на реальних номерах, які ви можете зрозуміти і точно знати, як це впливає на досвід користувачів.

Висновок

Існує багато інших нових функцій у Screaming Frog Я настійно рекомендую вам дізнатися, які дані він збирає і як ви проходите, що способи, якими він може отримати користь вам стане нескінченним. Це і нескінченні доповнення до цієї програми, такі як Video і Media Sitemaps означає, що це буде інструмент, на який ви будете покладатися протягом багатьох років, щоб дізнатися, що він робить, і як ви зробите це набагато краще як SEO або веб-майстер!

Це і нескінченні доповнення до цієї програми, такі як Video і Media Sitemaps означає, що це буде інструмент, на який ви будете покладатися протягом багатьох років, щоб дізнатися, що він робить, і як ви зробите це набагато краще як SEO або веб-майстер

Партнер, SEO навчання Dojo . Террі Ван Хорн займається розробкою та маркетингом веб-сайтів з початку 90-х років на різних позиціях маркетингу та розвитку, включаючи роботу менеджера інтернет-маркетингу для одного з найбільших розробників нерухомості Канади; SEO для нагородами пошукової системи нерухомості та менеджера з маркетингу для магазинів електронної торгівлі в одязі та музичних інструментах. У 2007 році він розробив маркетингову стратегію YouTube і на сьогоднішній день ці 300+ відео отримали понад 26 000 000 + завантажень. В даний час він є партнером Девіда Гаррі в надійному SEO, маркетинговому агентстві пошуку та соціальних медіа, а також нагородами SEO Training Dojo, навчальному співтоваристві, а також трьом іншим новинним і маркетинговим сайтам. Террі є директором SEO Dojo радіо і спільно приймає 2-х годинні подкасти "Search Geeks Speak", годину зі світилами і вгору в пошукових маркетингах, а також "Регуляторах". Террі заснований SeoPros.org - перша організація з захисту прав споживачів для покупців пошукової оптимізації і в даний час є директором організації OSEOP, яка виросла з неї. Слідуйте за ним Twitter .

Так, це забезпечує індексацію, але чи дозволяє він ідентифікувати новий вміст або змінювати вміст?
Таким чином, ми маємо цю XML-карту з останньою зміною, як ми використовуємо це на нашу користь?
Як щодо тебе?
Отже, що ви робите, коли ви бачите потребу в швидкості?