Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд програм для чищення комп'ютера або видалення непотрібних файлів і додатків

 1. Що з себе представляють програми для чистки комп'ютера і для чого їх використовують?
 2. Огляд кращих програм для комплексної чищення комп'ютера і жорсткого диска
 3. CCleaner
 4. Clean Master
 5. Glary Utilites
 6. Wise Disk Cleaner
 7. Auslogics BoostSpeed
 8. інші програми
 9. Огляд кращих програм для очищення реєстру
 10. інші програми
 11. Огляд кращих утиліт для видалення старих і непотрібних програм
 12. Revo Uninstaller
 13. IObit Uninstaller
 14. Soft Organizer
 15. GeekUninstaller
 16. інші програми

У процесі роботи з комп'ютером на загальному дискового простору, в браузері і в реєстрі створюються різні тимчасові файли, а також з'являються численні програми, які з часом стають не потрібні. Одна частина з них може віддалятися користувачем самостійно або автоматично по закінченню роботи з софтом, проте інша так і залишається зберігатися на жорсткому диску, засмічуючи електронний пристрій. Програми для чищення комп'ютера дозволяють оптимізувати його продуктивність і захистити від надлишку небажаної області даних.

Розробники подібних додатків виходять з колективного досвіду комп'ютерного співтовариства і втілюють в своїх продуктах виключно перевірені часом і безпечні системні дії. Якщо виникає ймовірність внести небажані зміни шляхом очищення - запам'ятовується даний стан баз даних, які можуть бути відновлені в разі виникнення помилок.

Що з себе представляють програми для чистки комп'ютера і для чого їх використовують?

Офлайн або передані на носій інформації області даних завжди залишають за собою слід, впроваджуваний в пам'ять комп'ютера. Навіть після видалення непотрібної утиліти зберігається залишкова частина непотрібних для системи файлів. Через це реєстр і жорсткий диск наповнюється інформаційним непотребом:

 • Недійсні ключі;
 • Невірні посилання;
 • «Биті» ярлики;
 • Старі і невикористовувані програми;
 • Заповнення кеша.

Можливо провести ручну чистку системи завдяки штатним редактору RegEdit, але такі дії не завжди можуть бути доступні пересічному користувачеві. Програми для чищення комп'ютера були розроблені на принципі автоматизованого виправлення і видалення непотрібних файлів.

Кожна утиліта містить у своїй роботі індивідуальні особливості та функції редагування системи. Після кліка по необхідному типу дії додаткове розширення може швидко знайти існуючі помилки реєстру, видалити невірні розширення, відсутні DLL і т.п.

Рекомендується регулярно проводити чистку комп'ютера і піклуватися про стан його системи. Наприклад, проводячи видалення непотрібних даних 1-2 рази на місяць - ви не тільки збільшите вільне місце на своєму жорсткому диску, але і підвищите продуктивність ПК.

Огляд кращих програм для комплексної чищення комп'ютера і жорсткого диска

Нинішній ринок комп'ютерного програмного забезпечення пропонує багате розмаїття «чистильників», однак зрозуміти яка програма підходить в повній мірі саме вашого пристрою не завжди просто.

Софт повинен бути зручний і простий в застосуванні, але при цьому володіти широкою функціональністю. Практично оформлений інтерфейс посприяє найбільш стрімкого освоєння програми. Користувач повинен наочно переконатися в тому, що швидкість роботи комп'ютера збільшилася, а місця на жорсткому диску стало більше.

Виходячи з вищеописаних характеристик, розглянемо найкращі варіанти софта для комплексної чищення комп'ютера і жорсткого диска.

CCleaner

Являє собою безкоштовний програмний продукт, який здійснює догляд за 32-бітними і 64-розрядними операційними системами Microsoft Windows.

Важливою перевагою є прагнення розробників випускати оновлену версію дистрибутива щомісяця. Багато користувачів софта наголошують на тому явище, що кожне нововведення робить утиліту не тільки найбільш швидкісний в роботі, але і помітно потужної з кожним випуском.

У процесі роботи з комп'ютером на загальному дискового простору, в браузері і в реєстрі створюються різні тимчасові файли, а також з'являються численні програми, які з часом стають не потрібні

Важливою перевагою є прагнення розробників випускати оновлену версію дистрибутива щомісяця

Програма в своїй роботі охоплює кілька сфер оптимізації системи.

 1. Очищення системного сміття. В цю функцію входить повне стирання даних кошика; буфера обміну і логів Windows; тимчасових файлів комп'ютера; списку останніх документів; застарілих даних Prefetch; додаткових папок і т.д.
 2. Очищення додатків. У своєму функціоналі CCleaner охоплює такі програми та веб-браузери (Firefox, Opera, Safari, Chrome, IE); програвачі звукових і відеофайлів Windows Media Player, KMPlayer, BSPlayer, Ligth Alloy); пакети програм (Adobe, Photoscape) і більше 450 видів решти щодня використовуваного софта.
 3. Виправлення ієрархічної бази даних. Під цією широкою областю розуміється перевірка реєстру на наявність помилок, битих записів; виправлення невірних розширень файлів, шрифтів, посилань файлів допомоги, неправильних шляхів додатків, відсутніх іконок, ярликів.
 4. Додаткові розширення: перегляд і управління переліком автозавантаження; інструмент безпечного видалення програм; контроль за точками відновлення.

Для всеохоплюючої роботи CCleaner в операційній системі користувач повинен в ідеалі мати права адміністратора. Під обмеженою обліковим записом утиліта може також запускатися і працювати, але деякі файли не можуть бути вилучені при очищенні.

Підвищена зручність було закладено в оформлення графічного інтерфейсу програми. Він спроектований таким чином, що в ньому зможе розібратися не тільки досвідчений користувач, але і новачок.

Недолік утиліти може проявитися для тих користувачів, які не використовують операційну систему Microsoft Windows. Наприклад, CCleaner не підтримує ОС Novel Netware, Unix, Linux і ін. Також мінус полягає в закритому вихідному коді, який не дозволяє самостійно доповнити програму новим функціоналом і налаштувати «під себе».

Офіційна посилання на скачування програми міститься в наступному електронну адресу - http://ccleaner.org.ua/download/ .

Clean Master

Клин Майстер спочатку розроблявся для мобільних пристроїв і займався їх оптимізацією на платформі Android. На даний момент часу існує можливість отримати програму і для підтримки працездатності персонального комп'ютера або ноутбука на операційній системі Windows.

На даний момент часу існує можливість отримати програму і для підтримки працездатності персонального комп'ютера або ноутбука на операційній системі Windows

Найбільш значущими плюсами програми виступає простий і доступний інтерфейс

Існує два варіанти скачування утиліти. Перший з них безкоштовний Clean Master. У його функціонал входить:

 • Очищення системних і залишкових файлів, а також небажаних дані реєстру, щоб максимально звільнити комп'ютерне сховище;
 • Оптимізація ПК з поліпшенням його швидкості роботи і усуненням всіх проблем із затримкою;
 • Усунення ризиків стороннього доступу до конфіденційної інформації. Програма заблокує небажаний доступ сторонніх пристроїв і забезпечить безпеку персональних даних.

Для отримання розширеного списку повноважень, необхідно придбати ліцензійну версію Clean Master, підписка на яку варто 29.90 $. Додаткові опції будуть містити в собі:

 • Функцію по відновленню втрачених файлів;
 • Драйвер бустер. Сканування, виправлення і оновлення драйверів, що підтримують більш ніж 5 000 000 пристроїв;
 • Автоматичне оновлення до останньої версії, для того щоб мати можливість користуватися новітніми службами CMPC;
 • Настроюються завдання «Autoclean» і автоматичне очищення комп'ютера;
 • Автоматичне видалення слідів конфіденційності після закриття браузера, щоб персональні дані про користувача неможливо було відстежити.

Найбільш значущими плюсами програми виступає простий і доступний інтерфейс; практичність, яка проявляється в очищенні пам'яті і ОЗУ в один клік, а також безпеку при роботі. Клин Майстер завжди запитує перед видаленням, чи потрібен вам той чи інший файл.

До недоліків відноситься відсутність платформ, тобто здатності програмного забезпечення працювати на декількох апаратних платформах. Також небажаним фактом є те властивість, що всі опції програми відкриваються тільки після оплати ліцензійної версії.

Офіційну версію програми можна завантажити тільки з англомовного ресурсу. Він не перекладений російською та його адреса - https://www.cleanmasterofficial.com/en-us/ . Для ознайомлення з програмою краще завантажити безкоштовну версію, клікнувши по клавіші «Free Download».

Glary Utilites

Продукт компанії Glarysoft Ltd, який включає широкий перелік інструментів і розширень, що дозволяють ефективно управляти всіма компонентами Windows. Програма містить в собі російськомовний інтерфейс, тому управління і навігація не повинні викликати ніяких складнощів у більшості користувачів.

У вкладці «1-Кліком» користувач зможе миттєво перевірити свій ПК на потенційні проблеми: реєстр, жорсткий диск, системні помилки, автозавантаження, тимчасові файли і ін.

Продукт компанії Glarysoft Ltd, який включає широкий перелік інструментів і розширень, що дозволяють ефективно управляти всіма компонентами Windows

Для перевірки досить натиснути «Знайти проблеми», а після сканування клікнути «Виправити».

Стандартний пакет програмного забезпечення є безкоштовним і доступний для скачування в будь-який час. Версія Glary Utilites Pro обійдеться користувачам в $ 27.96 і буде включати в себе 20 додаткових інструментів.

Перевагами програми виступають деякі унікальні функції:

 • Spyware - видалення шкідливого ПЗ;
 • Стан системи: архівація ПК, відновлення системних файлів, скасування змін, загальні відомості;
 • Включення пакетної деінсталяції, перевірка оновлень другорядних програм, встановлених на комп'ютері.

Єдиний мінус - відсутність вбудованого дефрагментатора жорстких дисків, що є істотним недоліком для такого просунутого інструменту.

Завантажити продукт можна за посиланням - https://www.glarysoft.com/ .

Одним з найбільш потужних програмних забезпечень для очищення і оптимізації Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista і XP є Advanced System Optimizer. Він втілює в собі комплекс утиліт, що надають користувачеві доступ до багатьох прихованим налаштувань операційних систем.

Компанія працює на таких основоположних принципах:

 1. Правильно очищені жорсткі диски сприяють більшій кількості дискового простору і меншого об'єму системних збоїв в роботі;
 2. Прискорення роботи системи комп'ютера головна мета, до якої прагнуть розробники з кожною новою версією;
 3. Створення контрольних точок відновлення робить System Cleaner безпечним у використанні.

Помітним гідністю є можливість програми видаляти сліди перебування в мережі Інтернет. Вона стирає історію переходів і куки. Володіє тонкої настройки, зачіпає цікаві будь-якого типу користувачів.

Програма доступна для скачування безкоштовно. Купуючи платну версію, покупець отримає найповніший набір службових програм для підтримки стабільної і надійної роботи ПК.

У помічені недоліки пакету входить відсутність моніторингу обладнання або помилок фізичної пам'яті. Також в ньому відсутня відстеження ланцюжків віддалених програм або іконок меню.

Отримати продукт представляється можливим за посиланням - https://www.systweak.com/advanced-system-optimizer/ .

Wise Disk Cleaner

Являє собою комплект утиліт для очищення реєстру, диска, і інших програмних компонентів ПК. Гідність і конкурентоспроможність з іншими утилітами виражається в можливості Wise Disk Cleaner:

 • Комбінувати свою роботу з Wise Disk, Wise Registry Cleaner, і поруч інших ефективних вкладень та інструментів вузької спрямованості;
 • Виявляти більше прихованих і помилкових записів реєстру в порівнянні з іншими аналогічними програмами. Це було офіційно заявлено іноземними журналами CHIP і PCWorld;
 • Реалізовувати високу швидкість роботи, яка не поступається топовим аналогам цієї програми.

Безкоштовна версія Wise Disk Cleaner містить в собі властивості по:

 1. Загальною очищення всього комп'ютера.
 2. Додаткової очистки тимчасових файлів, які створюються в папках і дисках;
 3. Очищенні системи.
 4. Дефрагментації диска, тобто перерозподіл файлів і їх логічної структури.

Одним з недоліків є необхідність встановлення додаткових додатків для розширеного функціоналу програми.

Доступ на скачування відкривається за посиланням - http://ru.wisecleaner.com/ .

Auslogics BoostSpeed

Набір допоміжних комп'ютерних програм для тонкої настройки і оптимізації 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Microsoft Windows.

У безкоштовної версії користувач отримає:

 • Докладну перевірку ПК на проблеми, що знижують швидкодію;
 • Повне очищення файлового сміття;
 • Оптимізацію пам'яті і процесора в режимі реального часу;
 • Можливість скористатися будь-якими трьома утилітами для підтримки продуктивності.

Головним плюсом є те, що утиліта перевіряє систему за допомогою 50 різних тестів, до кожного з яких надає добре документований радник для отримання кращої ефективності і стабільності.

Головним плюсом є те, що утиліта перевіряє систему за допомогою 50 різних тестів, до кожного з яких надає добре документований радник для отримання кращої ефективності і стабільності

Набір допоміжних комп'ютерних програм для тонкої настройки і оптимізації 32-бітних і 64-розрядних операційних систем Microsoft Windows

Є можливість придбати платну ліцензію, яка дозволяє вам встановити Auslogics BoostSpeed ​​на 5 будь-яких комп'ютерів. Річна ліцензія обійдеться в 595 рублів.

При покупці особа отримає вбудовані утиліти, зокрема:

 • Диспетчер завдань;
 • Зручний і гнучкий деинсталлятор;
 • Менеджер для управління процесами і службами Windows;
 • Banner Killer для блокування спливаючих і рекламних вікон в Інтернеті.

У безкоштовної версії користувачі відзначали мінуси, пов'язані з уповільненням системи замість прискорення через недосконалість алгоритмів.

Завантаження доступно за адресою - https://www.auslogics.com/ru/software/boost-speed/ .

інші програми

Існує ще кілька менш відомих, але ефективних і стабільних «чистильників» системи:

 1. System Mechanic нічим не поступається своїм опонентам в технічних характеристиках, однак позбавлений російськомовної локалізації і є платним. Набір ідеально збалансований і оптимізований для потреб просунутих користувачів і адміністраторів. Офіційний ресурс для скачування - http://www.iolo.com/products/system-mechanic/ .
 2. Comodo System Cleaner - потужний набір інструментів і утиліт. У комплекс корисних інструментів цієї програми входять такі можливості, як очищення персональних даних, видалення різноманітних файлів і директорій і так далі. Слід виділити єдиний недолік програми, що полягає в нездатності справно працювати з платформами, новіше ніж Windows 7. Безкоштовно завантажити її можна за посиланням - https://system-utilities.comodo.com/ .
 3. Прискорювач Комп'ютера - софт, який демонструє високі показники збільшення продуктивності ПК після повноцінного процесу очищення. Розробник стабільно оновлює додаток, додаючи в нього новий якісний функціонал. Завдяки наявності пробної версії, користувач зможе абсолютно безкоштовно випробувати всі переваги програми. Основний мінус - це платна ліцензія, проте питання про її придбання можна вирішити після тестового режиму. Утиліта скачується по посиланню - http://fast-computer.su/ .

Огляд кращих програм для очищення реєстру

Бази даних Windows - одне з уразливих місць системи. Різноманітні помилки, збої, конфлікти між актуальними програмами і залишками віддалених істотно погіршують швидкість і продуктивність роботи комп'ютера. На практиці це виглядає, як нескінченне стан загальмованості на старті системи і в процесі діяльності. Справитися з ними допоможуть кращі програми очищення реєстру.

Багатофункціональна програма для комплексного обслуговування Microsoft Windows XP 10, яка дозволяє повністю видаляти непотрібні програми з системи. Вона очищає що залишилися «хвости», що зберігаються при стандартному видаленні.

Багатофункціональна програма для комплексного обслуговування Microsoft Windows XP 10, яка дозволяє повністю видаляти непотрібні програми з системи

Таким чином, основними перевагами цього софта є:

 • Запобігання захаращення реєстру і дисків комп'ютера;
 • Вбудований менеджер автозапуску допоможе контролювати додатки, які запускаються разом з системою і не перевантажувати її в момент включення;
 • Оптимізація реєстру проведе стиснення файлів баз даних і зробить їх дефрагментацію;
 • Редактор реєстру в Reg Organizer дозволяє виробляти різні операції з базами даних, в тому числі експортувати, імпортувати, копіювати значення ключів і багато іншого.
 • Конструктор реєстру призначений для редагування ключів і параметрів, додавання і видалення даних, що містяться в reg-файлах.

Важливо, що програма є безкоштовною і володіє детальними настройками. Однак є і свої недоліки.

При просунутих параметрах роботи вона розрахована на досвідчених користувачів, які розуміють наслідки чистки реєстрів. Траплялися ситуації, коли Reg Organizer ушкоджував системні файли Windows. Кращою рекомендації в цьому випадку стане необхідність створювати точки відновлення системи, тоді ви завжди зможете відтворити втрачені файли.

Офіційний ресурс на скачування в його російській варіанті знаходиться за посиланням - https://www.chemtable.com/ru/organizer.htm .

Безкоштовне програмне забезпечення, що надає власникам комп'ютерів продуктивний і доступний у використанні інструмент для очищення системного реєстру від неправильних або невикористовуваних записів. Програма працює в 32-бітних і 64-розрядних операційних системах Microsoft Windows.

Ця допоміжна комп'ютерна утіліта Здійснює поиск на наявність помилок по об'ємної категорії Даних. У них входять «асоціації файлів», «шрифти», «встановлені програми», «автозапуск», «шляху до додатків», «списки історії», «ярлики», «брандмауер», «Інтернет», «віртуальні пристрої» і т . Д.

По завершенню ськана інформації Auslogics Registry Cleaner автоматизовано визначає, які елементи доступні для оперативного і безболісного видалення із системи.

Ця допоміжна комп'ютерна утиліта здійснює пошук на наявність помилок по об'ємної категорії даних

Технічні характеристики цього унікального інструменту є його головними достоїнствами. У них входить:

 • Мінімальне споживання системних ресурсів;
 • Інтернаціональна підтримка;
 • Створення копій для бекапа;
 • Видалення і дублюються registry keys.

Також пильні користувачі помітили один з мінусів програми, який полягає у відсутності функції перевірки стану системи. В іншому Auslogics Registry Cleaner відповідає найвищим стандартам сучасного програмного забезпечення.

Завантаження софта доступно з офіційного веб-ресурсу - http://www.auslogics.com/ru/software/registry-cleaner/ .

Додаток, призначений для видалення з реєстру Windows різних «захаращеності». Це творіння програмісткою думки включає в себе декілька компонентів:

 • Vit Registry Optimizer - програмний елемент для оптимізації файлів системного реєстру;
 • Vit Disc Cleaner - складова частина для очищення дисків від тимчасових і інших непотрібних файлів;
 • Vit Uninstall Manager - ця утиліта надає список всіх встановлених програм і оновлень, які можна видаляти або модифікувати;
 • Vit Registry Backup - інструмент для створення резервних копій системного реєстру.
 • Vit Registry Search - додаток, яке служить для пошуку і видалення даних з системного реєстру.

Таким чином, всі ці розширення дають ефективний результат, головними достоїнствами якого виступає:

 1. Ручне видалення ключів з розділів Software (HKCU і HKLM).
 2. Пошук в більш ніж 50 варіантах різновидів помилок в реєстрі Windows.
 3. Володіння потужним автоматичному засобом пошуку і сканування.
 4. Робота програми в портативному режимі на знімних дисках.
 5. Оптимізація файлів системного реєстру.

Пробна версія софта з деякими обмеженнями надається для всіх користувачів в порядку безкоштовного скачування. Однак для продовження роботи з програмою потрібно придбати ліцензію. Ціна становить 7.95 $, а реєстраційні дані відсилаються автоматично і моментально після оплати.

Головним мінус бачиться в обмеженнях неоплачуваної версії. Користувачеві випаде базовий і убогий функціонал, а також будуть відсутні дві допоміжних утиліти: Registry Backup і Registry Search.

Офіційне скачування доступно по короткій посиланням - http://www.vitsoft.net/ .

інші програми

До не зазначеним вище, але мають великий потенціал можна віднести наступні програми з очищення реєстру:

 1. Advanced SystemCare Free - продукт IT-бренду IObit. Виконує всі дії з діагностики та усунення в один клік. Плюс до всього, включає в себе антивірусний сканер. Головним достоїнством є сумісність програми з усіма популярними ОС і робота російською мовою. Є і мінус в безкоштовній версії, так як відсутні настройки по автооновлення, очистка та автоуходу за вашим комп'ютером. Завантажити продукт можна з офіційного сайту розробника - https://ru.iobit.com/advancedsystemcareper/ .
 2. Avira RegistryCleaner - на відміну від попередніх багатофункціональних клієнтів призначений виключно для кола користувачів, котрі бажають установити Avira Free Antivirus. Програма не вимагає установки; показує непотрібні записи реєстру, що залишилися від всіх раніше деінстальована антивірусів - це і є двома головними плюсами. У мінуси входить залежність від другорядне програмного забезпечення, тобто антивіруса того ж розробника. Установчий файл доступний для безкоштовного завантаження за адресою - https://www.avira.com/ru/download/product/avira-registry-cleaner .

Огляд кращих утиліт для видалення старих і непотрібних програм

Застарілі і невикористовувані програми відносяться до небажаних елементів системи, так як теж впливають на швидкість роботи комп'ютера. З правильної і всеосяжної очищенням невикористовуваних даних допоможуть впоратися спеціально створені для цього програми.

Revo Uninstaller

Розробка з закритим кодом. Випускається в двох варіантах - Free і Pro. Перший з них надає базові функції і не має додаткові розширеннями в порівнянні з платною версією.

Деінсталятор ділиться на два різновиди:

 1. «Усі програми». Показує встановлені програмне забезпечення та його компоненти повністю. За замовчуванням новими вважаються програми, встановлені за останні сім діб.
 2. «Відстежені програми». Показує програмне забезпечення, установку якого відстежили за допомогою Revo Uninstaller.

Таким чином, користувач може постійно спостерігати за всім вмістом на своїх жорстких дисках. При виявленні невикористаних або непотрібних програм варто скористатися функцією «Видалення даних». Вона безповоротно стирає файли і папки.

Вона безповоротно стирає файли і папки

Користувач може постійно спостерігати за всім вмістом на своїх жорстких дисках

Перевагами софта виступає ретельність проникнення в журнал обліку і тимчасові папки. З мінусів деякі користувачі відзначили проблеми з інтерфейсом програми, так як він може здатися дещо заплутаним. Також спочатку мало кому сподобалося величезна кількість клавіш по верхньому краю інтерфейсу. У остольние софт придатний до продуктивної роботи.

Завантажити Revo Uninstaller можна за посиланням - https://www.revouninstaller.com/ .

IObit Uninstaller

Безкоштовна програма для видалення непотрібних програм і папок, що займає невелику кількість місця на диску. Вона знаходить все встановлені елементи і сортує їх, а для видалення якогось програмного забезпечення залишається лише клацнути мишею.

Опції «глибока перевірка» і «примусове видалення» дозволяють повністю позбутися навіть від самих неподатливих програм.

До першорядним достоїнств відноситься:

 • Ретельне сканування;
 • Видалення програм з пошкодженим мережевим інсталятором;
 • Очищення панелей інструментів і плагінів.

Значним недоліком виступає відсутність функції зі створення резервних копій програм, що може викликати перебої в роботі операційної системи. Відновити вилучену інформацію вже не вийде.

Посилання на програму знаходиться за адресою - https://ru.iobit.com/advanceduninstaller/ .

Soft Organizer

Дана розробка програмістів в реальному часі відстежує всі зміни, які були зроблені при установці будь-якої програми в системі. Вона відноситься до умовно-безкоштовною утиліти з закритим вихідним кодом.

Вона відноситься до умовно-безкоштовною утиліти з закритим вихідним кодом

Дана розробка програмістів в реальному часі відстежує всі зміни, які були зроблені при установці будь-якої програми в системі

Основними перевагами програми стали:

 1. Пошук слідів вилучених раніше програм. Тобто оптимізації піддадуться навіть раніше використовувані файли операційної системи.
 2. Автоматичний пошук залишків видаляється програми. Шкідливі системні елементи не можуть залишитися непоміченими, тому Soft Organizer запропонує видалити їх.
 3. Перевірка наявності нових версій для встановлених програм. Софт допоможе відстежувати останні нововведення і робити роботу ПК ефективніше.

Головною незручністю для користувачів стало обмеження строку користування безкоштовною версією - 30 діб. Завантаження є на сайті - https://www.chemtable.com/ru/soft-organizer.htm .

GeekUninstaller

Програма для коректного видалення що стали непотрібними програм. Виконана у вигляді єдиного exe-файлу і працює без установки як з жорсткого диска ПК, так і з будь-якого змінного носія.

Вдалими властивостями утиліти виступає її безкоштовність, багатомовність і малий розмір.

З мінусів виділили не здатність дєїнсталлятора до кінця справлятися з поставленим завданням. Для ідеальної очищення приходиться використовувати сторонні кошти.

Для ідеальної очищення приходиться використовувати сторонні кошти

Вдалими властивостями утиліти виступає її безкоштовність, багатомовність і малий розмір

Для початок роботи необхідно завантажити GeekUninstaller за посиланням - https://geekuninstaller.com . Мінімалістично оформлене вікно має всього кілька вкладок під основним екраном, де розташовуються основні функції, пов'язані з оптимізацією системи.

інші програми

Додатково зазначимо ще 2 якісно справляються зі своєю роботою дєїнсталлятора:

 1. Uninstall tool - прекрасна альтернатива для стандартних додатків Windows з установки або видалення програм. За допомогою нього можна очистити бази даних, які не піддаються стандартним способам оптимізації. Поширюється платно - це і є головний мінус софта. Однак у користувача є 30-денний пробний період, що дозволяє оцінити всі можливості. Цей помічник по очищенню ПК скачується за адресою - https://www.crystalidea.com/ru/uninstall-tool .
 2. Total Uninstall - утиліта для видалення непотрібних програм з функцією відстеження встановлення нових програм. Софт може відображати список всіх слідів обраної програми по кнопці «Докладно» на панелі інструментів. У них входять відбитки на диску, в системному реєстрі, а також відомості служб і пристроїв. Залежно від набору доступних функцій поставляється в трьох виданнях -Standard, Professional і Ultimate. До мінусів Total Uninstall можна віднести досить високу ціну (близько 50 $). Скачується програма за посиланням - https://www.martau.com/uninstaller-download.php . Доступно 30 діб безкоштовного використання.

На основі інформації вище можна зробити висновок, що програм, пов'язаних з оптимізацією комп'ютера нескінченне безліч. З них виділяються неперевершені лідери в своїй справі, проте це мотивує інших розробників намагатися над деталями свого програмного забезпечення старанніше.

Вибір як і раніше залишається за користувачем. Важливо, що більшість утиліт мають пробні режими, тому шляхом проб і помилок можна підібрати ідеальний варіант для себе.

Що з себе представляють програми для чистки комп'ютера і для чого їх використовують?
Що з себе представляють програми для чистки комп'ютера і для чого їх використовують?