Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд SEOProfiler - повнофункціональний програмний інструмент SEO

 1. Що було попередником програмного забезпечення SEOProfiler?
 2. Яка різниця між IBP і SEOProfiler ?
 3. SEOProfiler SEO Програмний інструмент :
 4. Як зареєструватися на сайті SEOProfiler?
 5. Рівні членства:
 6. Які SEO інструменти і послуги доступні на SEOProfiler ?
 7. Як додати ключові слова до черги Аналізатора і що шукати при аналізі?
 8. Що робити, якщо ви не знаєте конкретних, конкурентних ключових слів вашої ніші?
 9. Як працювати з інструментом пропозиції ключових слів у SEOProfiler ?
 10. Огляд профілів Adwords: Шпигунстві кампанії AdWords ваших конкурентів:
 11. Як працювати з інструментом Link Profiler у. \ T SEOProfiler ?
 12. Як працювати з менеджером посилань у SEOProfiler ?
 13. Як працювати з ТОП-10 Оптимізатором в Росії SEOProfiler ?
 14. Як працювати з інструментом аудиту веб-сайту у SEOProfiler ?
 15. Як працювати з користувальницькими SEO звітами в. \ T SEOProfiler ?
 16. Як працювати з монітором вхідних повідомлень у соціальних мережах у SEOProfiler ?
 17. Резюме - про SEOProfiler Інструмент програмного забезпечення SEO:
 18. Моя оцінка:

SEOProfiler SEO Software Tool Dashboard - Розділ ключових слів

Як назва офіційного сайту SEOProfiler держав, це " повнофункціональний інструмент SEO програмне забезпечення: рейтинги, аналітика, посилання, ключові слова, соціальні та багато іншого." Оскільки SEO Service Guide також про введення Послуги SEO по всьому світу Я хотів би поділитися своїм досвідом з вами тут і зараз.

На щастя, у мене є можливість вивчити SEOProfiler зсередини, так що речі, які я тут запишу, є правдивими, не тільки засобами реклами, але й реальністю.
Під час своєї кар'єри я зіткнувся з численними інструментами для роботи з програмним забезпеченням від простих (але корисних) індикаторів статусу (наприклад, "чи ваш сайт вгору або вниз") до найскладніших онлайнових інструментів, які змогли показати все важливе ( Оцінка видимості , Назва, Мета , W3C, IP-канонізація і т.д.) стосовно вашого веб-сайту та сторінок.

Моя відповідь - «ТАК» на питання, поставлене вище: я також можу довести, що твердження є вірним, SEOProfiler пропонував повнофункціональний програмний інструмент SEO, опублікований. Так, це дійсно правда, що інструменти SEO SEO Profiler дійсно прості у використанні, всеосяжні та доступні: нове повнофункціональне рішення SEO, яке допоможе вам отримати високий рейтинг і - якщо ви керуєте бізнесом - більше клієнтів і продажів . Це компанія, яка відповідає всім вимогам, які я вказала на моєму SEO послуги по всьому світу - керівництво вимог стор.

Тим не менш, я частково займався SEOprofiler на моєму Послуги з перевірки рангу ключового слова в Інтернеті Сторінку, я хотів би дати вам більш глибоке розуміння з компіляцією, включеною в цю поточну публікацію. Таким чином, цей пост є розширеною версією впровадження SEOProfiler для тих, хто зацікавлений тільки в цьому програмному засобі SEO.

Після невеликої історії, давайте побачимо її особливості!

Що було попередником програмного забезпечення SEOProfiler?

Попередник SEOProfiler - IBP SEO Software Tool для Windows, Dashboard

Раніше, багато років тому, ще одним "потужним програмним інструментом SEO" - дуже унікальним на той час - була створена компанією Axandra (власник IBP і SEOProfiler ), називається Інтернет-промоутер ( IBP ). IBP здатний дати вам по-справжньому ретельний аналіз вашого сайту, включаючи порівняння з вашими ТОП-10 конкурентами на основі того ж ключового слова (або ключової фрази). З іншого боку, за допомогою IBP ви можете надіслати свій сайт до 36 різних різних пошукових систем і використовувати інші вбудовані функції IBP, такі як будівництво посилань, конкурентні шпигуни, перевірки рейтингу ключових слів, поради для оптимізації, HTML-валідатор, рентабельність інвестицій (ROI) Повернення інвестицій) \ t
Як власник програмного забезпечення IBP, ви отримуєте технологічні оновлення майже щодня, але обґрунтованість цього «пакета» становить лише 3 місяці. так що ви повинні щоквартально поновлювати підписку на ці оновлення (і це може коштувати вам регулярно).

Яка різниця між IBP і SEOProfiler ?

IBP (Інтернет-промоутер) для Windows і Інтернет :

IBP - це окреме програмне забезпечення SEO, яке працює на вашому комп'ютері (програмне забезпечення Windows) з підключенням до Інтернету (з метою отримання необхідних, останніх даних). Якщо ви хочете використовувати IBP, спочатку вам слід завантажити програмне забезпечення інсталятора. Після інсталяції ви можете використовувати пробну версію з звуженою функціональністю. Якщо ви хочете використовувати повну версію, ви повинні були купити необхідні коди (коди розблокування та оновлення). Якщо ви хочете дізнатися більше про IBP, просто відвідайте їх сайт, натиснувши тут: програмні засоби Axandra SEO.
IBP також є існуючим програмним забезпеченням. Отже, якщо ви запускаєте Windows на вашому комп'ютері, варто спробувати використовувати його постійно.

SEOProfiler SEO Програмний інструмент :

SEOProfiler є повністю веб-програмне забезпечення SEO інструмент. Це означає, що не потрібно завантажувати будь-яке програмне забезпечення. Таким чином, якщо ви хочете використовувати SEOProfiler, просто увійдіть в систему як член, щоб отримати доступ до його повної функціональності (Але скільки сайтів і ключових слів? Залежить від вашого рівня членства, див. Пізніше). Не потрібно платити за членство в перший раз, ви можете вибрати їх безкоштовну Пробну пропозицію (30 днів безкоштовного доступу) як початок процесу. Ця безкоштовна пробна версія включає в себе обмежену функціональність (1 сайт і одне ключове слово), тому вона не настільки приваблива для більшості людей на перший погляд. На мою думку, це досить розчаровує, тому що якщо б ви знали, що SEOProfiler дійсно може зробити для вас, ви б вибрали базовий рівень принаймні. Чому? Обмежена функціональність не достатньо для того, щоб переконати більшість людей відкрити обліковий запис членства з повною функціональністю. Ось чому я вирішив запровадити програмний інструмент SEOProfiler зсередини.
Для того, щоб ця робота була виконана, я використовую офіційні відеоролики Axandra (зібрані разом з відкритих для громадськості відеосайтів) і деякі з моїх власних скріншотів, де це можливо.

Для того, щоб ця робота була виконана, я використовую офіційні відеоролики Axandra (зібрані разом з відкритих для громадськості відеосайтів) і деякі з моїх власних скріншотів, де це можливо

Офіційний сайт SEOProfiler SEO Software Tool

Як зареєструватися на сайті SEOProfiler?

Це дуже просто: відвідайте їхній сайт (або виконайте пошук за допомогою панелі пошуку внизу цієї посади) і відкрийте обліковий запис з адресою електронної пошти та вибраним паролем. Ви зможете вирішити, чи ви обираєте безкоштовну пробну версію (30 днів безкоштовно, щоб спробувати послуги), або відкрийте рахунок для членства (з щомісячним членським внеском).
Заздалегідь: найпопулярніший пакет - це SMART рахунок, і тепер ви можете отримати його лише за $ 1 за перший місяць .

Рівні членства:

  1. Безкоштовна пробна версія: дійсна протягом 30 днів, безкоштовна - це багатообіцяючий і корисний для вивчення інструменту seo software зсередини, але ви не можете бути знайомі з усіма функціями цього рівня. На мою думку, настійно рекомендується вийти на рахунок членства на більш високому рівні, якщо ви хочете отримати повний спектр послуг (див. Деталі нижче).
  2. Стандарт: 500 відстежуваних ключових слів / 10 проектів / аудит 20.000 сторінок / 10.000 керованих зворотних посилань / 1 співробітник / стандартні SEO-звіти / аналіз стандартних посилань (до 10 000 зворотних посилань на веб-сайт, без дезінфекції посилання, обмежений експорт)
  3. Smart: 1.000 відстежуваних ключових слів / 50 проектів / аудит 50.000 сторінок / 50.000 керованих зворотних посилань / 5 співробітників / біла мітка SEO-звіти / розширений аналіз посилань (до 200 000 посилань на веб-сайт з дезінфекцією посилання, повний експорт)
  4. Професійні: відстежено 2.500 ключових слів / 150 проектів / аудит 150.000 сторінок / 150.000 керованих зворотних посилань / 15 співробітників / біла мітка SEO-звіти / розширений аналіз посилань (до 200 000 посилань на веб-сайт з дезінфекцією посилання, повний експорт)
  5. Підприємство: відстежено 10.000 ключових слів / 800 проектів / аудит 750.000 сторінок / 750.000 керованих зворотних посилань / 250 співробітників / біла мітка SEO-звіти / розширений аналіз посилань (до 200 000 посилань на веб-сайт з дезінфекцією посилання, повний експорт)

Ласкаво просимо на SEOProfiler SEO SOFTware інструмент!

Які SEO інструменти і послуги доступні на SEOProfiler ?

Серед численних інструментів SEOProfiler, я хотів би виділити функцію перевірки рангу ключових слів .

Серед численних інструментів SEOProfiler, я хотів би виділити функцію перевірки рангу ключових слів

SEOProfiler SEO Software Інструмент Dassboard - Ранжування монітора> Огляд

Давайте подивимося ці функції, крок за кроком. Після входу в систему ви побачите панель інструментів SEO Profiler. Якщо ви оберете (відкрити) розділ Моніторинг ранжування , ви перейдете на інший екран з підсумковим викладом " Огляд" .

 • Огляд
  Мета: перевірити рейтинг вашого сайту.
  Монітор рейтингу може перевіряти положення всіх сторінок і піддоменів вашого домену проекту на Google, Bing і Yahoo у 89 країнах.
 • Рейтинг ключових слів
  Це найприємніша частина. Якщо ви додасте свої ключові слова, їх рейтинг буде відображено протягом декількох годин, разом з даними, скільки пошуків було зроблено для цього конкретного ключового слова (або ключового слова-фрази) протягом досліджуваного періоду (30 днів). Ви також побачите рейтинги ключових слів конкурентів (ви можете додати 5 конкурентів для порівняння), і ви можете вирішити, як покращити свій сайт з цього аспекту.
 • Оцінені сторінки
  Цей розділ містить сторінки з рейтингами, кожен з них. Тепер ви зможете побачити, як різні категорії та теги, сторінки та публікації вносять свій внесок до поточної позиції рейтингу.
 • Можливості
  Це частина пропозиції, як отримати набагато більше відвідувачів з цими ключовими словами, які будуть вказані для вас. Вони також зробили 4 групи для цих OPP, див. Нижче.
  * Перші місця (кількість опп)
  * Найкращі 3 можливості (кількість OPP)
  * Можливості першої сторінки (кількість OPP)
  Можливості першого місця (кількість OPP): це відмінна допомога для маркетологів, оскільки 43% пошукачів натискають перший результат на сторінці результатів пошуку. Для цього вони перерахують сторінки майже на першому місці. Як вони радять, ці сторінки потребують тільки більш авторитетних веб-сайтів, що посилаються на них, це повністю залежить від вас і залежить від вашої стратегії побудови посилання. Тим не менш, ви можете отримати позицію верхнього рейтингу, використовуючи інструменти побудови посилання SEOprofiler, а також.
 • Сповіщення
  У цьому розділі ви можете побачити деякі сповіщення (якщо такі є) про ваш сайт, наприклад:
  Попередження рейтингу:
  * Позитивні сповіщення (кількість сповіщень)
  * Негативні сповіщення (кількість сповіщень)
  * Невдалих ключових слів (кількість попереджень): SEOProfiler підкреслить чудові позитивні результати (якщо такі є), і це дуже корисна інформація.
 • Конкуренти
  Ніколи не забувайте про своїх конкурентів! У цьому розділі ви отримаєте:
  * Підсумок необхідних даних щодо Вашого Конкурсанта
  * Оцінки видимості конкурентів:
  Повний графік про:
  * Загальна кількість рейтингів Google і рейтингу 1 сторінки на Google
  * Загальна кількість рейтингів Bing і кількість рейтингів на сторінці 1 на Bing
  * Загальна кількість рейтингів Yahoo і рейтингу 1 сторінки на Yahoo
 • Звіти
  Як член SEOProfiler, ви зможете створювати звітність у форматі CSV або PDF у форматі CSV або PDF (включаючи логотип) для себе або для ваших клієнтів (якщо такі є).
 • Довідка та інструкції
  Якщо вам потрібна допомога, ви можете отримати її або переглянувши різноманітні навчальні відеоролики або переглянувши їх вручну, а також завантажити повне (200 + сторінок) PDF-посібник.

Як додати ключові слова до черги Аналізатора і що шукати при аналізі?

Як короткий вступ процесу, будь ласка, дивіться цей короткий відеозапис нижче: " Як працювати з рейтингом монітора в SEOProfiler ?" - виробляється і опубліковано SEOprofiler Офіційний.

Що робити, якщо ви не знаєте конкретних, конкурентних ключових слів вашої ніші?

Це нормально, якщо ви знаєте про те, як ваші конкуренти працюють на вашій ніші: у цьому випадку ви зможете знайти найкращі ключові слова. Якщо у вас є тільки ідеї про ці ключові слова, кращий спосіб полягає в тому, щоб знайти програмне забезпечення SEO для цієї мети, тобто інструмент ключових слів, запропонований SEOprofiler. Або, якщо ви хочете запустити кампанію AdWords, ви можете скористатися «шпигуном-конкурентом» для перегляду та вивчення тактики, яку ви застосовуєте. Знайдіть ці два важливі відео в цій главі:

Як працювати з інструментом пропозиції ключових слів у SEOProfiler ?

Інструмент добору ключових слів допомагає знаходити нові ключові слова для кампаній SEO та AdWords. Як? Найкращий спосіб - переглянути відео нижче:

Огляд профілів Adwords: Шпигунстві кампанії AdWords ваших конкурентів:

Щоб дізнатися більше про те, як кращі ключові слова використовують ваші конкуренти для своїх кампаній AdWords, перегляньте відео нижче. Це також може допомогти оцінити та оптимізувати свої витрати:

Як працювати з інструментом Link Profiler у. \ T SEOProfiler ?

В основному, Link Profiler має дві мети:

 1. Проаналізуйте існуючі зворотні посилання на певний веб-сайт.
 2. Знайдіть нові веб-сайти, які можуть посилатися на ваш сайт.

Як працювати з менеджером посилань у SEOProfiler ?

Оскільки зворотні посилання мають великий вплив на Вашу позицію рейтингу в Інтернеті, необхідно отримати нові та якісні зворотні посилання. Менеджер посилань у SEOProfiler допоможе вам побудувати нові зворотні посилання. Крім того, він також відстежує ваші існуючі зворотні посилання та інформує вас про потенційні проблеми (якщо такі є).
Перегляньте відео, як він працює:

Як працювати з ТОП-10 Оптимізатором в Росії SEOProfiler ?

Якщо ви хочете отримати більш високий рейтинг в Інтернеті, це більше, ніж пропонується бути в курсі поточного стану вашого сайту і сторінок. TOP-10 Optimizer, на основі ваших ключових слів, покаже вашу позицію в порівнянні з вашими ТОП-10 конкурентами. Іншими словами, ТОП-10 оптимізатор допоможе вам переконатися, що Google класифікує вашу сторінку за потрібні ключові слова.
Що робити, якщо ви в ТОП-10? У цій щасливій позиції ви побачите результати кращих конкурентів, ніж ви.

Як працювати з інструментом аудиту веб-сайту у SEOProfiler ?

Інструмент аудиту веб-сайту перевіряє всі сторінки вашого веб-сайту на речі, які можуть негативно вплинути на рейтинги пошукових систем вашого веб-сайту.
Що це означає?

 • "Помилки" є критичними питаннями (наприклад, непрацюючі посилання, помилки сервера, помилки очікування, порожні та дублюючі заголовки) і повинні бути виправлені в найкоротші терміни.
 • "Попередження" не вважаються настільки критичними (наприклад, дублікати сторінок, мало вмісту, короткий опис тощо). Тим не менш, ви повинні виправити ці "незначні" проблеми, щоб отримати найкращий рейтинг.
 • "Повідомлення" - це речі, які не обов'язково мають негативний вплив на ваш рейтинг (наприклад, Anchor Text Wasting, Проблеми із зображеннями, H1 Missing і т.д.). У вас є шанс змінити ці речі, щоб отримати ще кращі рейтинги.
 • “Неправильне написання”: у цьому розділі показано кількість помилок написання на вашому сайті. Ви можете діяти, щоб зменшити їх у будь-який час.

Додаткові інструкції див. У відео нижче:

Як працювати з користувальницькими SEO звітами в. \ T SEOProfiler ?

Якщо ви використовуєте будь-яке програмне забезпечення Analyzer, велика потреба у створенні індивідуальних звітів наприкінці. SEOProfiler дозволяє створювати професійні звіти в дизайні вашої компанії, в т.ч. логотип компанії та кольори (пропонуючи готові шаблони кольорів), заголовки та колонтитули, формат дати, розмір паперу тощо.
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися більше про доступні можливості:

Як працювати з монітором вхідних повідомлень у соціальних мережах у SEOProfiler ?

Сьогодні соціальні медіа - і, таким чином, досягнута репутація - відіграють важливу роль у рейтингах вашого сайту. Що стосується цієї онлайн-репутації, необхідно обов'язково знати про свій онлайн-статус. Також важливо негайно отримати інформацію про цю новину. Тобто, якщо вам цікаво, скільки разів ви згадували у зв'язку з обраними ключовими словами, наприклад, у Facebook, Twitter, Stumbleupon і т.д., ви можете використовувати якусь систему моніторингу. Наприклад, якщо ви знаєте, як люди відображають ваш останній твіт (позитивно чи негативно), ви можете реагувати в режимі онлайн - у найкоротші терміни - зі своїм коментарем або повторним твітом.
Таким чином, монітор соціальних медіа, включений до програмного забезпечення SEOProfiler SEO, допомагає захистити вашу онлайн-репутацію, показуючи ці повідомлення (в режимі реального часу), твіти або коментарі на різних платформах SM (Social Media). Ви, звичайно, маєте увійти до цих платформ SM, щоб перевірити інформаційний потік.
Перегляньте відео нижче, як це працює:

*****

Резюме - про SEOProfiler Інструмент програмного забезпечення SEO:

Так як  IBP  ,  SEOProfiler  пропонує інструмент вводу ключових слів, Top 10 Optimizer, менеджер посилань, представник і перевіряючий рейтинг Так як IBP , SEOProfiler пропонує інструмент вводу ключових слів, Top 10 Optimizer, менеджер посилань, представник і перевіряючий рейтинг. На додаток до цього, SEO Profiler пропонує комплексні інструменти аналізу зв'язків, щотижневі аудиторські перевірки на сайті, інструменти, які дозволяють вам шпигувати за конкурентами, інтеграцію Google Analytics, засоби моніторингу соціальних медіа, веб-клієнтські звіти та перевірки місцевого рейтингу на рівні міста. .
Крім того, SEOProfiler SMART пропонує багатокористувацький доступ (робота з колегами та фрілансерами), дезінфекція посилань, яка допомагає вам позбутися від поганих посилань, які вказують на ваш сайт, і білосніжних SEO-звітів у дизайні вашої компанії.
Приємна річ, що ви можете отримати цей обліковий запис SMART з повним доступом і функціональністю за $ 1 зараз (тривалість 30 днів, повну ціну після цього). Як вони кажуть: «Ніякої прихильності. Ніяких зобов'язань. Безумовна гарантія повернення грошей ».

Моя оцінка:

Як ви бачили з наведеного вище змісту - і, на мою думку, на основі мого попереднього досвіду - всі пропоновані послуги є чудовими і дійсно роблять те, що вони обіцяють.
Я був надзвичайно вражений розділом « Розподілене ключове слово» на початку. Я скажу вам, чому:
Якщо вибрати ключове слово та додати до вибраних ключових слів, SEOProfiler Програмний інструмент SEO розповість вам майже відразу (протягом декількох годин) і точно:
1. скільки пошуків було проведено з використанням вибраного ключового слова або фрази ключового слова в регіоні (дані реального часу!) Протягом останніх 30 днів.
2. яка ваша поточна позиція для вибраного ключового слова / фрази (відображає +/- зміни також), у порівнянні з ключовими словами ваших конкурентів (якщо ви додали будь-які компанії).
Цей процес подібний до того, як застосовуватиметься за допомогою інструменту Google Keyword Suggestion, і ви хочете знати кількість результатів пошуку для певного ключового слова / місяця, але цей програмний інструмент SEO SEOProfiler набагато простіше використовувати, і ваші дані автоматично відстежуватимуться щодня. Це відстеження в реальному часі є величезною перевагою цього інструменту SEO і безумовно необхідним для створення сучасного аналізу або оцінки рейтингу.
Особисто я настійно рекомендую використовувати SEOProfiler, якщо ви хочете отримати дуже точні дані або хочете створити високу якість і точні звіти для ваших клієнтів (і себе).

Тисячі майбутніх маркетологів, аналізаторів та експертів SEO вже вибрали SEOProfiler . Чому б вам не спробувати?

Дякуємо за читання!

Gyula Olah інженер-електрик, автор, власник Керівництво по SEO-сервісу - Основи пошукової оптимізації сайту.

Gyula Olah інженер-електрик, автор, власник  Керівництво по SEO-сервісу - Основи пошукової оптимізації  сайту

SEOprofiler є прохолодною веб-основі Програмне забезпечення SEO інструмент, який допоможе вам отримати високий рейтинг на Google, Yahoo і Bing. Ви також можете безкоштовно перевірити зворотні посилання, рейтинг Google і Google AdWords будь-якого веб-сайту. Просто введіть ім'я домену в наступному вікні пошуку:

Що було попередником програмного забезпечення SEOProfiler?
Яка різниця між IBP і SEOProfiler ?
Як додати ключові слова до черги Аналізатора і що шукати при аналізі?
Що робити, якщо ви не знаєте конкретних, конкурентних ключових слів вашої ніші?
Як працювати з інструментом пропозиції ключових слів у SEOProfiler ?
T SEOProfiler ?
Як працювати з менеджером посилань у SEOProfiler ?
Як працювати з ТОП-10 Оптимізатором в Росії SEOProfiler ?
Як працювати з інструментом аудиту веб-сайту у SEOProfiler ?
T SEOProfiler ?