Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд сервісів для перевірки тексту на унікальність (плагіат) онлайн

Останнім часом бізнес в Інтернет сфері розвивається семимильними кроками. Якщо раніше досить було просто створити сайт своєї організації або фірми, Останнім часом бізнес в Інтернет сфері розвивається семимильними кроками розмістити в Інтернеті - і ви «в дамках», то тепер цього мало. Зараз існує величезна конкуренція серед сайтів, все замовляють розкрутку для своїх проектів, прагнучи бути першими в ведучих пошукових систем ... Ось і з'явилася крім сайтів для людей або СДЛ велика маса дорвеев, сателітів і інших гавносайтов або скорочено ГС.

Яку ж небезпеку можуть представляти такі сайти? Мабуть, найбільша з них - в контенті. Адже будь-який проект повинен мати якусь тему і зміст на своїх сторінках. Але при нинішній кількості інтернет-сайтів в мережі кожен з них не може бути унікальним, дуже багато зустрічається тих, які копіюють контент з інших ресурсів. А тепер уявіть собі ситуацію - ви створюєте свій сайт, ретельно продумуєте дизайн, витрачаєте кілька тижнів на написання якісних статей і цікавого матеріалу і ось, нарешті, викладаєте ресурс в Інтернет. І буквально через тиждень випадково натикаєтеся на ... написані вами особисто статті на іншому ресурсі, добре якщо на одному. Прикро? Прикро?

Щоб допомогти уникнути таких ситуацій, хочу запропонувати вашій увазі огляд On-line сервісів для пошуку плагіату, іншими словами скопійованого контенту. Колись я вже робив огляд сервісів для перевірки текстів на унікальність , Тепер прийшла пора його оновити. Звичайно, подібні онлайн сервіси не захистять вас від крадіжки матеріалів, але хоча б допоможуть виявити, на яких ресурсах розташована тепер ваша стаття. А далі все залежить від вас - пишіть веб майстру даного ресурсу, направляйте листи хостера сайту-шахрая, пишіть в технічну підтримку Яндекса або Гугла про виявлену вами несправедливості і цілком можливо, що ви досягнете мети.


Отже, On-line сервіси:
Отже, On-line сервіси:   1)   www
1) www.antiplagiat.ru

Один з найстаріших сервісів онлайн перевірки текстів на унікальність. Спочатку, цей сервіс робився для виявлення викачаних з інтернету рефератів, курсових, дипломів і т.д. Власне, для цих цілей сервіс чудовий, а ось для перевірки контенту сайту на унікальність не підходить. Заради інтересу протестував на п'яти різних текстах, як унікальних, так і взятих з чужих ресурсів - антиплагіат наполегливо видає, що унікальність тексту 100%.

Однак у цього сервісу є безсумнівні зручності. По-перше, простота у використанні - заходите на сайт, в віконце вставляєте текст (не більше 5000 знаків) для перевірки і тиснете кнопку «Перевірити». Якщо ж потрібно перевірити текст більшого розміру, доведеться пройти процедуру реєстрації на сайті. По-друге, текст не потрібно викладати в мережу, можна перевірити будь-який, наявний у вас на комп'ютері.
Однак у цього сервісу є безсумнівні зручності
2) www.copyscape.com

Мабуть, найбільш використовуваний сервіс для перевірки на унікальність як російсько, так і англомовного контенту. На відміну від antiplagiat.ru текст для перевірки повинен бути вже викладений в мережі, тому якщо хочете перевірити на унікальність статтю, щойно отриману від вашого журналіста або копірайтера, доведеться розмістити текст в Інтернеті. Найпростіший спосіб - створіть блог на будь-якому з блогхостингу (наприклад, в «живому журналі» www.livejournal.ru або на www.privet.ru ) І розмістіть там ваш матеріал. Після чого скопіюйте з адресного рядка url опублікованого тексту і вставляйте його в поле на www.copyscape.com .

Система умовно безкоштовна: по-перше, кількість запитів до неї з одного IP обмежена, а по-торих, в безкоштовному доступі можна переглянути лише 10 перших результатів пошуку збігів, для того щоб побачити інші, потрібно отримати Premium аккаунт, одна перевірка сайт на предмет дублікатів контенту при цьому обійдеться вам в 5 центів або приблизно в 1,5 рубля. Premium аккаунт також дозволить відстежувати в автоматичному режимі сайти, які копіюють ваш контент, відправляючи вам повідомлення на e-mail.
Система умовно безкоштовна: по-перше, кількість запитів до неї з одного IP обмежена, а по-торих, в безкоштовному доступі можна переглянути лише 10 перших результатів пошуку збігів, для того щоб побачити інші, потрібно отримати Premium аккаунт, одна перевірка сайт на предмет дублікатів контенту при цьому обійдеться вам в 5 центів або приблизно в 1,5 рубля
3) www.copy-scape.ru

Чиясь невдала спроба зробити бізнес на сервісі www.copyscape.com . Цитую з ресурсу: «цей сервіс перевірки на плагіат частково платний - 2 рубля за перевірку одного тесту за допомогою copyscape.com (для цього потрібно вказати адресу сторінки з розміщеним текстом)». При спробі потестувати вилітають якісь дивні помилки і результат для будь-яких ресурсів - 100% копірайт, тобто текст повністю унікальний. Тому раджу поки не користуватися цим сервісом, можливо розробники знайдуть час доробити сервіс до кінця.
Чиясь невдала спроба зробити бізнес на сервісі   www
4) www.findcopy.ru (Раніше відомий як www.pasteit.ru )

З останнього мого використання цієї системи сервіс покращився відсотків на 80 і продовжує постійно оновлюватися! В системі реалізована можливість перевірки унікальності тексту як уже розміщеного десь в Інтернеті, так і скопійованого через буфер в спеціальне поле. Але для якісної перевірки тексту система вимагає мінімум 600 знаків обсягу.

Існує опція перевірки двох текстів на схожість. Заради експерименту пробував кілька разів порівнювати два абсолютно різних тексту - результат від 10 до 15% схожості з шинглів. А ось для двох тестів, отриманих рерайтом з однієї статті, сервіс видав відсоток схожості 31, що в загальних рисах схоже на правду.

Сервіс умовно-безкоштовний: є обмеження при безкоштовній перевірці - видача не більше 5 результатів і одна перевірка раз в 2 хвилини. Для більш детального аналізу необхідно зареєструватися і поповнити баланс. У цьому випадку стає доступною функція автоматичного виявлення плагіату - вартість однієї перевірки тексту становить лише 3 центи (тобто дешевше ніж у www.copyscape.com ).

Власне як підсумок, опис сервісу з самого сайту сервісу: «це високоефективний сервіс з пошуку і виявлення плагіату в мережі Інтернет. Його унікальні алгоритми, що включають пошінгловую перевірку текстів, дозволяють знаходити запозичення з максимально високою точністю. FindCopy здатний виявити плагіат не тільки при ручній перевірці, але і в повністю автоматичному режимі із заданою частотою. »
Власне як підсумок, опис сервісу з самого сайту сервісу: «це високоефективний сервіс з пошуку і виявлення плагіату в мережі Інтернет
5) www.istio.com

Сервіс для пошуку копій як окремо взятого тексту, так і неунікального контенту на заданому url-адресі. При перевірці російськомовного тексту на унікальність використовується технологія Яндекс.XML, а для пошуку копій англомовного контенту сервіс використовує пошукову систему Yahoo.

Результати знайдених копій представлені у вигляді голих урлов без будь-якого натяку на знайдені там фрагменти, що не дуже зручно, так як для перевірки, чи не помилилася система, вам вручну доведеться переглянути всю сторінку сайту, запідозрену системою в плагіаті, в пошуках зазначеного вами шматка тексту . В цілому сервіс не дуже зручний для використання і часто помиляється.
Результати знайдених копій представлені у вигляді голих урлов без будь-якого натяку на знайдені там фрагменти, що не дуже зручно, так як для перевірки, чи не помилилася система, вам вручну доведеться переглянути всю сторінку сайту, запідозрену системою в плагіаті, в пошуках зазначеного вами шматка тексту
6) www.miratools.ru

Сервіс для перевірки унікальності текстів, швидше за додаткову плату, ніж безкоштовний. Демо-версія сервісу (або безкоштовне використання) дозволяє перевірити до 10 текстів на добу, причому розмір одного тексту для перевірки не може перевищувати 4000 символів. У безкоштовної версії сервісу перевірка за допомогою введення урла піддослідного документа відсутня. У поєднанні з довгою перевіркою одного тексту на унікальність все це робить сервіс незручним для безкоштовного використання.

Можливості платного аккаунта істотно ширше. Перевіряється текст можна вводити трьома різними способами: вручну, завантажити ZIP-архів з кількома перевіряються файлами, або перевірити інтернет-сторінку. Включена пакетна перевірка текстів - тобто можливість ставити на перевірку матеріали, не чекаючи результатів перевірки попередніх. Істотною перевагою також є наявність планувальника завдань: ви можете самі задати домен, кількість і регулярність перевірок і вибрати параметри оповіщення вас про результати перевірки. І найпривабливіше - бонус при реєстрації 5 wmz на рахунок.

Ну і нарешті, про найпростіший, доступний, і часто найнадійніший спосіб виявити ті сайти, які запозичили у вас контент, я вже писав в попередньому огляді сервісів перевірки контенту на унікальність і, тим не менше, повторюся.

Відкриваємо будь-яку популярну пошукову систему (Яндекс, Google, Rambler, Yahoo), вводимо в пошуковий рядок частина тексту без роздільників (типу точки, питального або вокліцательного знака і т.п.), не забуваючи обрамляти цей текст лапками, що на мові пошукових систем позначає «знайти повний відповідник», і дивимося результат пошуку.

А що робити, якщо в даний момент у вас немає можливості скористатися on-line сервісами? В цьому випадку, вам допоможуть програми для перевірки унікальності текстів, про які я розповім в одному з наступних постів. НЕ пропустіть!

Цікаво вивчити:

Яку ж небезпеку можуть представляти такі сайти?
Прикро?
Прикро?
А що робити, якщо в даний момент у вас немає можливості скористатися on-line сервісами?