Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд сервісу advego.ru

 1. Адвего - інструкція із застосування Серед вебмайстрів, які наповнюють свої веб-сайти купленим контентом,...
 2. Advego Plagiatus - як користуватися програмою
 3. Користуватися чи ні?

Адвего - інструкція із застосування

Серед вебмайстрів, які наповнюють свої веб-сайти купленим контентом, навряд чи знайдуться ті, хто не чув про Адвего. Ця біржа контенту широко відома своїм особливим підходом до організації взаємодії між замовниками та виконавцями робіт, а також якістю створюваного ними матеріалу.

Але є ще один примітний момент, що стосується Адвего - як користуватися додатковими інструментами сервісу знають далеко не всі. Так що там користуватися! Деякі зовсім і не підозрюють про їх існування!

Саме тому в даному огляді ми наведемо опис потужного онлайн-інструменту для SEO-аналізу тексту на Адвего. А також розповімо про програму Advego Plagiatus і як користуватися нею, щоб перевіряти унікальність тексту .

Детально про SEO-аналізі тексту на Адвего

Один з найбільш корисних сервісів Адвего - СЕО-аналіз тексту в режимі онлайн. Для того щоб ним скористатися на Адвего інструкція не потрібна, адже все досить просто - вставте перевіряється текст у відповідне поле на сторінці цієї функції і натисніть «Перевірити».
Один з найбільш корисних сервісів Адвего - СЕО-аналіз тексту в режимі онлайн

Після цього Вам буде доступна докладна інформація про аналізованому текстовому контенті:

 1. Загальна статистика за кількістю слів, символів з пробілами та без, стоп-слів, граматичних помилок і т. Д.
  Також SEO-аналіз тексту Адвего в цьому розділі включає розрахунок значення показника водності тексту, що характеризує значимість його вмісту в процентному вираженні ставлення кол-ва незначущих слів до їх загального кол-ву.
  Останні два показники стосуються нудоти документа (академічна і класична), шляхом порівняння значень яких з оптимальними (граничними) можна судити про ступінь заспамленності тексту.

 2. Визначення кількості самих вживані слова в розділі «Семантичне ядро» дає можливість виділити ключові запити, під які було виконано оптимізація тексту . Нагадуємо, що показник частоти (%) ключових слів при цьому не повинен перевищувати 3,5-4%.

 3. У блоці «Слова» також відображається кількість і частотність, але вже не тільки ключових слів, а й кожного окремого зустрічається в тексті слова. У неключевого слова також не повинно перевищуватися значення частотності в 4%, інакше пошуковики порахують текст релевантним йому, а не тому запитом під який Ви намагалися оптимізувати його.

 4. Останній розділ SEO-аналізу тексту на Адвего містить список стоп-слів (спілок і прийменників, які ігноруються пошуковими системами) також із зазначенням їх кількості та частотності.

Таким чином на Адвего СЕО-аналіз дає всю необхідну інформацію по перевіряється тексту, яку можна і потрібно використовувати для приведення його у оптимальне під просування в пошукових системах стан.

Advego Plagiatus - як користуватися програмою

На відміну від SEO-аналізу тексту на Адвего це програмне забезпечення виконується не в режимі онлайн на сайті сервісу, а тільки після скачування і установки його на локальний комп'ютер.
На відміну від SEO-аналізу тексту на Адвего це програмне забезпечення виконується не в режимі онлайн на сайті сервісу, а тільки після скачування і установки його на локальний комп'ютер

Спочатку це ПО створювалося виключно для виконання перевірки на унікальність текстів, створюваних авторами біржі контенту. Але потім було викладено у вільний доступ і тепер використовується тисячами фрілансерів, які займаються копі- і ре-райтингу, а також всіма іншими, кого може хвилювати неповторність текстового контенту.

Після установки на комп'ютер Advego Plagiatus користуватися нею можна відразу ж, вставляючи в поле перевірки потрібний текст або вводячи в рядок «Адреса» URL веб-сторінки, унікальність якої потрібно оцінити. При цьому можна вказати програмі домени, які потрібно ігнорувати при перевірці.
Після установки на комп'ютер Advego Plagiatus користуватися нею можна відразу ж, вставляючи в поле перевірки потрібний текст або вводячи в рядок «Адреса» URL веб-сторінки, унікальність якої потрібно оцінити

В результаті проведення програмою перевірки унікальності тексту результати відображаються в процентах, записаних через дробову риску. При цьому перше значення відображає розраховану ступінь унікальності тексту, що базується на оцінці його фрагментів певної довжини на входження вже зустрічалися в інших веб-документах в мережі фраз. Цей показник вважається основним.

Другий же, стосується унікальності з точки зору ймовірності рерайта і розраховується для всього тексту відразу, а не для окремих фрагментів. При значеннях менше 70% (навіть якщо перший показник 100%) програма видає вердикт «Можливо рерайт».
Другий же, стосується унікальності з точки зору ймовірності рерайта і розраховується для всього тексту відразу, а не для окремих фрагментів

На цьому етапі важливо правильно інтерпретувати в результатах, виданих Advego Plagiatus, що означають кольори, яким можуть бути виділені фрагменти тексту. Отже, запам'ятовуйте:

 1. Жовтим кольором виділяються відверто неунікальні фрази, які програма вважає плагіатом. Чим більше таких виділень, тим менше буде відсоток унікальності в результаті.
 2. Синій (блакитний) колір сигналізує про те, що виділений фрагмент є неоригінальним, т. Е. Можливо отрерайченним. Від його кількості безпосередньо залежить другий показник (після дробової риси).

Якщо орієнтуватися в Advego Plagiatus, що означають кольори, можна опрацьовувати виділені моменти на предмет підвищення їх унікальності, тим самим покращуючи загальні результати перевірки тексту.

Також в разі знаходження неунікальний моментів в тексті програма видає список адрес, які вважає джерелами плагіату. При цьому перед кожним з них вказуються відсотки збігів з перевіряється текстом.

При цьому перед кожним з них вказуються відсотки збігів з перевіряється текстом


Більш просунуті користувачі можуть зайти в налаштування пошуку і змінити задані за замовчуванням значення (розмір шингли, пошукової фрази, які пошуковики використовувати і т. Д.). У цьому ж вікні є можливість вказати службу-декапчер, за допомогою якої буде здійснюватися введення антибот-капч, які видаються пошуковими системами при частому зверненні до них.
Більш просунуті користувачі можуть зайти в налаштування пошуку і змінити задані за замовчуванням значення (розмір шингли, пошукової фрази, які пошуковики використовувати і т

Користуватися чи ні?

SEO-аналіз тексту на Адвего є досить потужним інструментом, аналоги якого, звичайно ж є, але у багато йому поступаються. Тому при написанні SEO-текстів цей сервіс просто незамінний.

А от щодо Advego Plagiatus (користуватися чи ні) ми не можемо дати однозначних рекомендацій. З одного боку ПО, яке встановлюється на комп'ютер і має можливість налаштування під вимоги користувача, більш зручно в порівнянні з аналогічними веб-сервісами. Та й якість виконуваної цією програмою перевірки досить високо.

Але в той же час при її частому використанні можна помітити видачу кардинально відрізняються результатів при перевірці того ж тексту через деякий час. Така особливість змушує засумніватися в здібностях Advego Plagiatus і користуватися нею бажання може зникнути.

Тому найкраще перестраховуватися і виробляти додаткові перевірки унікальності за допомогою альтернативного ПО і / або онлайн-сервісів (etxt, content-watch і т. Д.).

Користуватися чи ні?