Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд величного SEO: Особливості, ціноутворення та конкурентів

 1. Як Вам допоможе Majestic SEO:
 2. Компоненти Majestic:
 3. Інструмент порівняння зворотних посилань:
 4. Перевірка масової зворотної лінії:
 5. Інструмент порівняння:
 6. Поле профілю посилання:
 7. Кампанії:
 8. Clique Hunter:
 9. Огляд Majestic SEO:

Majestic SEO забезпечує SEO інструментарій для вашого сайту, так що ваш сайт не втрачається в мільйонах інших подібних веб-сайтів. Majestic - торгова назва Majestic-12 Ltd, зареєстрована в Бірмінгемі, Англія. Majestic створила найбільшу у світі комерційну базу даних посилань, яку використовували агенції SEO, спеціалісти з нових медіа, афілійовані менеджери та спеціалісти з онлайн-маркетингу для створення сильних методів оптимізації пошукових систем, таких як створення посилань, розвиток веб-сайту, аналіз конкурентів та моніторинг новин.

Majestic створила найбільшу у світі комерційну базу даних посилань, яку використовували агенції SEO, спеціалісти з нових медіа, афілійовані менеджери та спеціалісти з онлайн-маркетингу для створення сильних методів оптимізації пошукових систем, таких як створення посилань, розвиток веб-сайту, аналіз конкурентів та моніторинг новин

Як Вам допоможе Majestic SEO:

В основному Majestic є платформою аналізу зворотного зв'язку, і ми всі знаємо про важливість зворотних посилань в пошуковій оптимізації і як вона йде на визначення того, наскільки добре ви ранжуєтеся в пошукових системах для будь-якого даного ключового слова. Ось кілька послуг Majestic SEO, які можуть вам допомогти.

 • Він повідомляє вам про кількість зворотних посилань, які вказують на сайт, і кількість доменів, що посилаються на сайт.
 • Він також буде аналізувати зворотні посилання конкуруючих сайтів / сторінок, які ви хочете перевершити
 • Majestic допоможе вам знайти потенційні джерела зворотних посилань для власних сайтів / сайтів клієнта
 • Допомагає вам дізнатися про непрацюючі посилання, які вказують на ваш сайт.
 • Керуйте своїми зусиллями SEO, щоб збільшити трафік з пошукових систем

Компоненти Majestic:

Majestic Site Explorer:

Це основний компонент інструменту Majestic SEO і дуже простий у використанні. Вам потрібно просто скопіювати адресу вашого домену, і інструмент надасть вам позначки на наступних показниках.

 • Потік цитування: оцінка кількості зворотних посилань (або цитат)
 • Довірчий потік: якість зворотних посилань по суті
 • Актуальний потік довіри: значення сайту за галузями.

Таку ж послугу надає MozPro і SEMrush також з іменем авторизації домену та повноважень сторінок або домену та довіри.

Majestic дає вам оцінку з 100 для цих 3 метрик, залежно від зворотних посилань (зовнішніх) і референтних доменів, IP-адрес і підмереж.

Інструмент порівняння зворотних посилань:

Majestic надає чотири види інструментів порівняння зворотного зв'язку з назвою Bulk Backlink Checker, інструмент порівняння, боротьба профілю профілів і кампанії. Поговоримо про них один за одним.

Перевірка масової зворотної лінії:

Цей інструмент допомагає своїм користувачам зі статистичними даними про зворотні посилання на сайт. Бульк Перевірка зворотного зв'язку швидко витягує інформацію і дозволяє ввести 400 URL-адрес. Він показує метрики, такі як потік довіри, потік цитування, кількість зворотних посилань і кількість посилальних доменів.

Інструмент порівняння:

Інструмент порівняння дозволяє порівняти 10 доменів пліч-о-пліч. Це дає вам графічний вигляд для порівняння сайтів легко. Він порівнює сайти на тих самих трьох показниках, як перевірка масового зворотного зв'язку.

Поле профілю посилання:

Це інший вид інструменту порівняння, який показує графік, який відображає потік Citation проти Trust Flow. Вона дає вам індивідуальний графік для кожної URL, який може допомогти вам переважати своїх конкурентів.

Кампанії:

Кампанії - це нова функція, додана компанією Majestic, і надає більш докладні звіти про показники, такі як довірчий потік, потік звернень, кількість зворотних посилань і кількість посилальних доменів.

Clique Hunter:

Clique Hunter надає вам відмінний спосіб знайти нові можливості зворотного зв'язку. В основному, він порівнює різні домени і показує, які сайти посилаються на більш ніж один сайт, який ви аналізуєте.

Є багато таких функцій, які надає Majestic для міцного побудови посилання, дослідження ключових слів і порівняння з конкурентами.

Огляд Majestic SEO:

В основному, якщо порівняти Majestic SEO з іншими інструментами SEO на ринку, як MozPro, SEMrush і Ahref, то його фокус тільки на зворотних посиланнях, в той час як інші інструменти надають Вам повний набір інструментів SEO. Але їх зворотний бази даних настільки сильний, що він може комплімент інший інструмент SEO і допоможе вам створити неперевершений SEO стратегії.

Крім того, прочитайте наш огляд інших інструментів SEO, щоб отримати більш чітке зображення