Навигация по сайту

Популярные статьи

Огляд Zengram. Автоматичне просування в Instagram

  1. Плюси і мінуси сервісів массфолловінг
  2. Чому Zengram краще?
  3. Інсташпіон
  4. Аналітика
  5. парсер
  6. Про ціни
  7. для блогерів

Рано чи пізно будь-який інстаграм-бізнес виростає до питання «А як зробити так, щоб про нас дізналося більше народу в Інстаграм?». Гаразд, якщо ви тоді вже чули про сервіси автоматичного розкручування. В іншому випадку ви довго і нудно будете намагатися щось робити ручками, поки не набридне. Або поки хто-то вам все-таки не повідає про сервіси. Тоді ви почнете їх тестувати. І в підсумку зупиніться на Zengram .

Плюси і мінуси сервісів массфолловінг

Сервіси для розкрутки інстаграм-аккаунта - це необхідний і обов'язковий інструмент. Це важливо зрозуміти, як важливо зрозуміти і той факт, що не всі сервіси вміють правильно проштовхувати бренд. Велика ймовірність, що з неправильним сервісом ви перетворите свій бренд в черговий нудотний знеособлений магазин, проти якого у користувачів соцмережі виробився імунітет. Вони просто вас не помітять.

Звідси і плюси, і мінуси. Плюс сервісів - швидке зростання аудиторії. Мінус - якість цієї аудиторії залишає бажати кращого: боти, такі ж магазини, спамери, збоченці, мама. Звідси і наступні недоліки: ваші гості (а значить і потенційні клієнти) будуть бачити низьку залученість і все зрозуміють. Ваш товар може бути відмінним, не сперечаюся, але ось ваш дешевий трюк (обман, по суті) упустить авторитет вашої компанії в очах клієнта нижче будь-яких плінтусів.

Чому Zengram краще?

Zengram - сервіс з унікальними алгоритмами. Так, в ньому є і ті послуги, що у інших, але при цьому в Zengram дуже сильно постаралися використовувати їх раціонально. Взяти, наприклад, массфолловінг та масслайкінг. Сервіс вміє визначати і відокремлювати живу аудиторію від ботів і неактивних аккаунтів-пустушок, від яких мало користі. Взаємодія відбувається тільки з живими людьми, в найефективніший час. Тобто в підсумку ви отримуєте і хорошу залученість.

Лайки ставляться не лише на пости, але і на певні коментарі. Якщо налаштуєте шаблони коментарів, то коменти теж буде все автоматично. Звичайно, можна налаштувати контингент акаунтів, під якими будуть коментарі. Можна забувати і про взаімолайкінге. Zengram моментально визначає, хто вас лайкнув, і лайкать у відповідь. І знову ж таки, ви отримуєте додаткову увагу.

Але, крім усього іншого, у Zengram є і свої «фішечки». Наприклад, інсташпіон, аналітика і парсер.

Інсташпіон

Послуга, яка дозволяє вам шпигувати за конкурентом, дружиною, другом і так далі. Ви додаєте обліковий запис і бачите майже все: кого лайкать, до кого і хто підписується. Дуже зручно у випадку з конкурентами. Ви підключаєте «Інсташпіон» і бачите, по суті, свою цільову аудиторію - людей, які лайкають пости конкурента. Далі ви вже можете взаємодіяти з цими людьми.

Інсташпіон

Аналітика

Поки працює в бета-режимі, але вже можна подивитися найважливіше: залученість і аналіз передплатників. Залученість - це наскільки ваші передплатники активні по відношенню до вас. Чим більше ваші читачі будуть вас лайкать, коментувати і так далі, тим більшою буде залученість. А це показник якісного продукту в очах у клієнтів і конкурентів. Все це ви будете бачити наочно.

Аналітика

парсер

Це Кілл-фіча сервісу. Ідея парсинга в тому, що ви можете більш тонко налаштувати вибір аудиторії, з якими буде йти взаємодія. Вважаю зайвим присвячувати вас в тонкощі програмування, щоби пояснити, яким саме чином це диво відбувається. Замість цього я покажу вам, як за допомогою парсера знаходять цільову аудиторію.

За конкурентам. Ви додаєте юзернейм конкурента в відповідне поле і натискаєте «почати збір». Алгоритми негайно почнуть збір аудиторії конкурента. В кінці ви отримуєте базу акаунтів, яку дуже легко можна вивантажити в форматі txt.

В кінці ви отримуєте базу акаунтів, яку дуже легко можна вивантажити в форматі txt

за конкурентам

За хештегом. Теж дуже просто. Ви додаєте цікаві вам хештеги, і Zengram-парсер буде збирати для вас акаунти, які використовували ці хештеги у себе. Таким чином, ви знайдете свого клієнта дуже швидко.

за хештегом

За геолокації. Ця можливість парсеру мені подобається найбільше. Уявіть, що ви відкрили кафешку в новому районі або навіть місті, і дуже хочете, щоб про вас дізналися місцеві. Ви вбиваєте місто, вибираєте більш точну локацію (приміром, район вашого кафе) і натискаєте «збір даних». Тепер парсер буде шукати людей, які частенько постять фотографії з геолокації в обраній місцевості. Збере їх в одну базу даних і вивантажить в форматі txt, як і завжди.

Збере їх в одну базу даних і вивантажить в форматі txt, як і завжди

за геолокації

Парсер допомагає не тільки бізнесу, а й вам особисто. Ви зможете швидко знайти собі друзів поруч, друзів за інтересами і так далі. Ну і найголовніше - ви зможете відфільтрувати ці акаунти по підлозі, по кількості передплатників, по комерційних і некомерційних, по приватним акаунтів. Це дуже крута функція!

До речі, кожному новому користувачеві Zengram дарує 10 балів для тестування. Детальніше про Zengram-парсер можете почитати ось тут .

Про ціни

Ціна буде залежати від терміну, який вам необхідний. Це здорово, тому що багато компаній ставлять фіксовані ціни за місяць або відразу за рік. Тут тобі дають вибір. Потрібно тобі тільки на 10 днів - будь ласка. Потрібно на рік - беріть на рік.

Тарифні плани

І так, чим більше термін ви купуєте, тим менше буде відносна вартість. Оплата проводиться всіма можливими способами - вибирай не хочу.

Звичайно, я вас без знижки не залишу. За промокодом ZENGRAM2018 ви отримаєте 10% знижку на всі пакети просування.

для блогерів

Мабуть, найчесніша партнерка у Zengram. Як це працює? Є два способи заробляти на партнерці. Ви або будете отримувати 20% від продажів за кожного реферала - «звичайна програма», або можете трохи задурити і отримувати 15% від реферала 1 рівня, потім 10% від заробітку реферала 2 рівня, і 5% від 3 рівня - «багаторівнева програма» . Щоб налаштувати останній, вам, як мінімум, потрібно мати потужну відвідувану майданчик і розбиратися в коді.

партнерка

Щоб почати заробляти, вам всього-то треба скопіювати реферальне посилання і показувати її своїм передплатникам і друзям. Все просто і максимально чесно. Детальніше про партнерську програму можете почитати тут .

Щоб ваш бізнес активно ріс і не потрапляв в спам користувачів Інстаграм, не перебував одними лише ботами, вам необхідно спочатку вибрати правильний сервіс для розкрутки. Продвигайте свій бренд грамотно. У цьому вам більш ніж допоможе Zengram . Перевірено!

Чому Zengram краще?
Як це працює?