Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Огляд жіночої піжами Express Yourself

Опубликовано: 26.01.2019

видео Огляд жіночої піжами Express Yourself

SCP-507 Reluctant Dimension Hopper | safe class | Humanoid / extradimensional SCP
Огляди товарів

23 травня 2017

Коли до каталогу було додано бренд Express Yourself, я одразу відзначила для себе симпатичний одяг та підписалась на оновлення у фейсбуці. В березні бренд влаштував акцію – знижка 50% на весь асортимент, чудова нагода познайомитись з продукцією. До того ж мені припала до смаку жіноча піжама з колекції Mavpa.


SCP-097 Old Fairgrounds | Euclid class | Plant / sleep / location / vehicle scp

Замовлення зробила, а от сплатити не могла – магазин видавав помилку. Звернулась до виробника напряму, через фейсбук. Приємно вразила швидка реакція та відповідь. В решті, замовлення було сформовано та я його успішно оплатила.

Приємно здивувалась у відділенні пошти, коли з’ясувалось, що доставка безкоштовна (у виробника це зазначено на сайті, але часто акційні товари за знижками деякі бренди відправляють за рахунок отримувача).

Моя жіноча піжама складалась з футболки та шортів. Зручно те, що виробник надає змогу обрати товари як комплектом, так і окремо (я брала різні розміри). Щоправда, купляла я цей одяг як хатній.

 

Авторський принт потішив, мавпа така чудернацька та має друга – рожеве поросятко.

Шорти чудово сіли, футболка також. Розміри відповідають тим, що наведені в магазині виробника. Жіноча піжама має етикетки з фірмовим логотипом та рекомендаціями з догляду.

Прала за інструкцією – навиворіт. Принт не змінив кольорів, не зліз, шви на виробах також чудово пережили прання. Свій вигляд піжамка не змінила.

За цей час бренд випустив ще одну колекцію жіночого одягу для дому та відпочинку. Обов’язково придбаю щось ще. А всім дівчатам раджу познайомитись з одягом від Express Yourself , якщо вам потрібна жіноча піжама, сукня чи будь-який інший трикотажний одяг, не пошкодуєте! Бренду бажаю надалі тішити своїх покупниць цікавими колекціями. 

Інтернет-магазин Express Yourself

rss