Навигация по сайту

Популярные статьи

Onpage SEO для інтернет-магазинів

 1. Технічні заходи щодо оптимізації сторінок магазину
 2. Meta Description
 3. швидкість Page
 4. Уникайте помилок HTML
 5. Дубльований вміст
 6. Заходи щодо оптимізації якості
 7. Ключові слова в описі продуктів
 8. Яскравість через фотографії
 9. SEO-провайдер - так чи ні?
 10. Коментарі до теми
 11. Блоги для інтернет-магазинів
 12. Реклама для вашого інтернет-магазину

Для більшості інтернет-магазинів можливість пошуку в пошукових системах дуже важлива. Завдяки технічним та якісним заходам покращення якості окремих сторінок магазину можна значно збільшити під час оптимізації на сторінці. Ступінь, до якої власники магазинів можуть оптимізувати свої сторінки продуктів, багато в чому залежить від системи магазинів і технічних можливостей.

Технічні заходи щодо оптимізації сторінок магазину

Назва документа

Назва документа (тега заголовка) є одним з найважливіших заходів у Пошукова оптимізація , Добре оптимізований тег заголовка повинен точно вказати продукт або послугу. Більшість пошукових систем використовують назву документа для правильної класифікації відповідної сторінки. Це негайно впливає на рейтинг.


Для операторів магазинів часто виникає проблема, що теги заголовків не завжди можна оптимально редагувати. Багато систем магазинів пропонують для цього модулі, за допомогою яких можлива індивідуальна обробка.


Meta Description

Мета-опис не має особливого значення для рейтингу, але він може значно вирішити, чи користувач натискає на результат пошуку чи ні. Мета-опис буде відображено на сторінках результатів пошуку (SERP). Наприклад, якщо рейтинги хороші, але коефіцієнти кліків погані, слід зробити оптимізацію опису сторінки.


Перевірку можна здійснити непрямо через інструменти Google Webmaster. Він показує, яке ключове слово зростає і наскільки високий рейтинг кліків у цьому ключовому слові. Для операторів магазинів такі дані є особливо цінними, оскільки вони відносні просте управління і дозволяють безпосередню оптимізацію.


Більшість систем магазинів дозволяють безпосередньо редагувати мета-описи на сторінці продукту.


швидкість Page

Швидкість, з якою будуються сторінки магазину, все частіше відіграє роль як фактор ранжування. Основний сенс полягає в тому, що відвідувачам має бути запропоновано найкращий користувальницький досвід. Тому інтернет-магазини, чиї сторінки створюються дуже повільно, повинні бути відповідно оптимізовані. Проте, час завантаження, навіть з хорошим рейтингом, може призвести до того, що відвідувачі знову вийдуть зі сторінки, якщо налаштування займе дуже багато часу.


Час завантаження може бути оптимізований, наприклад, шляхом зменшення зображень, видалення непотрібних кодів і видалення несприятливих віджетів. Наприклад, швидкість завантаження можна перевірити за допомогою інструменту Google PageSpeed ​​Insights ,


Іноді конфігурація веб-хосту або веб-сервера може сповільнити макет сторінки. Деякі системи магазинів, такі як Magento, також вимагають більшої обчислювальної швидкості, ніж такі системи, як, наприклад, xtCommerce. Тому при повільній побудові сторінки слід завжди перевіряти чи Веб-хост або веб-сервер для інтернет-магазину підходить.


Уникайте помилок HTML

Більшість систем магазинів або встановлених шаблонів іноді мають значну кількість помилок кодування. Хоча більшість пошукових систем допускають досить високу толерантність до помилок. Проте дуже велика кількість помилок може призвести до рейтингових втрат. Це застосовується, коли пошукові системи не можуть правильно інтерпретувати HTML-код. З валідатором W3C можна відфільтрувати кількість помилок і протидіяти відповідно.


Дубльований вміст

Залежно від налаштувань використовуваної системи магазину і налаштувань веб-сервера, може бути можливість індексування сторінок магазину кілька разів. Ця помилка, яка називається дублюючим вмістом, гарантує, що пошукові системи не можуть правильно призначити, які з цих дубльованих сторінок насправді актуальні. Як наслідок, це може інтенсивно впливати на рейтинг.


У найпростішому випадку дубльований вміст створюється, якщо сторінку можна викликати, наприклад, за допомогою www та без www, а потім відображається той самий вміст. Якщо це так, то слід встановити так званий 301 редирект. Це відбувається через файл конфігурації .htaccess на веб-сервері.


Для більшості власників магазинів виклик сайту через http і https є ще одним джерелом ризику, якого слід уникати. Сучасні системи магазинів, такі як оксид, xt: комерція або Magento зазвичай отримують це під контролем. Технічно, однак, він повинен бути вирішений так, що тільки відповідні сторінки безпеки в процесі перевірки через https можуть бути викликані. Зазвичай це вирішується шляхом налаштування файлу .htaccess.Заходи щодо оптимізації якості

Крім технічних заходів, існує багато інших способів поліпшення релевантності пошукової системи інтернет-магазину. Ці варіанти, які називаються заходами з підвищення якості, зазвичай включають опис продукту, а також якість документів продукту і сторінок магазину.

Ключові слова в описі продуктів

На жаль, багато власників магазинів приділяють мало уваги якості їхніх описів. хороший опис продукту містить не тільки ключові ключові слова, але й підтримку прийняття рішень для потенційних клієнтів. Це не повинно бути рядком ключових слів, а логічною структурою.


Якщо, наприклад, продаються рослини, можна згадати, наприклад, як вирощувати рослину, який науковий опис має рослина і наскільки добре вона упаковується. Тут додана вартість для клієнта, як правило, також є додатковою вартістю для пошукових систем.


Деякі форуми, а також деякі постачальники послуг SEO (які не заробляють цей термін) повідомляють про так звану щільність ключових слів, яку необхідно дотримуватися. Можливо, були далекі часи, коли це мало певний ефект успіху. Однак у сучасному світі це вже не грає ніякого значення.


З усіма видами речей, які ви можете робити в контенті, ви завжди повинні намагатися писати для своїх клієнтів насамперед. Найбільш оптимізований опис продукту не робить їх багато, якщо їхні клієнти більше не розуміють текст.


Яскравість через фотографії

Зображення також підвищують якість, оскільки вони не тільки надають клієнту візуальне враження, але й показують пошуковим системам, що сторінка продукту надає додаткову інформацію для користувача.


SEO-провайдер - так чи ні?

Чи потрібна і в якій мірі необхідний технічний провайдер SEO залежить багато в чому від ваших власних навичок і часу. Особливо в інтернет-магазинах проблема полягає в тому, що оптимізація на сторінках магазинів є досить тривалим процесом.


Якщо постачальник послуг приходить до уваги, необхідно звернутися за відповідними посиланнями та безкоштовною оцінкою. Такі постачальники послуг SEOroyal GmbH Наприклад, вони пропонують безкоштовний аналіз, який може забезпечити власників магазинів можливої ​​оцінки необхідності оптимізації інтернет-магазину в цілому.


читання списку
Книга Praxiswissen E-Commerce необхідна для читання та довідки для всіх операторів магазинів, які хочуть планувати або оптимізувати інтернет-магазин. читання списку  Книга Praxiswissen E-Commerce необхідна для читання та довідки для всіх операторів магазинів, які хочуть планувати або оптимізувати інтернет-магазин
Докладніше про книгу

Коментарі до теми

До цього повідомлення ще немає коментарів.

Інші статті з категорії "Маркетинг і продаж"

Блоги для інтернет-магазинів

Блоги можуть бути відмінним способом для зберігання онлайн-магазинів і збільшення продажів. Однак, занадто часто, власники магазинів не зрозуміли, як блог.
Читайте статтю

Читайте статтю

Реклама для вашого інтернет-магазину

Якщо ви вирішили розпочати власний бізнес з інтернет-магазином, ви повинні запитати себе, як його запровадити. Як і в реальних магазинах, основними правилами є "ніщо не з нічого" і "той, хто не рекламує вмирає".
Читайте статтю

SEO-провайдер - так чи ні?