Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Оприлюднили усю інформацію по місцевих бюджетах

Опубликовано: 13.01.2019

видео Оприлюднили усю інформацію по місцевих бюджетах

Оприлюднено перші дані екзит-полів щодо виборів у Дніпропетровську й Харкові

Середа, 05 грудня 2018, 03:37


Ляшко, гей-катастрофа, курчапокаліпсис: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #32 with english subs

Відтепер дізнатися інформацію про всі місцеві бюджети України може будь-хто.

Про це розповідає ДУ "Відкриті Публічні Фінанси" у Facebook .


Зафіксовано критично низький рівень явки виборців на дільниці

"На державному порталі  Open Budget Міністерства фінансів України  ми оприлюднили інформацію по всіх місцевих бюджетах України", - повідомляє установа.

На сайті можна вибрати населений пункт та досліджувати, як формується його бюджет: скільки у ньому власних надходжень, а скільки дотується державою та іншими місцевими бюджетами. Також є можливість перевіряти витрати – куди і на що місцева влада спрямовує фінансовий ресурс.

Державну Установу "Відкриті Публічні Фінанси" було створено Міністерством Фінансів для розробки та адміністрування інформаційно-аналітичної системи "Прозорий бюджет".

До слова, за даними уряду, завдяки бюджетній децентралізації власні доходи місцевих бюджетів усіх рівнів зросли в 3,4 рази - з 68,6 млрд грн в 2014 році до 231 млрд грн в 2018 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Оренда квартир у Луцьку: знайти житло, а не проблем на голову

rss