Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація Android - пристроїв без використання сторонніх програм

  1. Оптимізація Android-пристроїв без використання сторонніх програм
  2. фонова синхронізація
  3. Як emtymibnm споживання пам'яті в процесора в Android - пристрої

При роботі смартфона на платформі Android, рано чи пізно помічаєш таку проблему, як уповільнення роботи системи. Я вже не раз стикався з даною ситуацією, навіть доводилося робити скидання на заводські настройки, після чого смарт реально оживав і, якийсь час працював як новенький, поки в подальшому знову НЕ налипали на нього «гальма».

У чому причина уповільнення роботи Android-пристроїв. Це нестача системних ресурсів для забезпечення нормальної роботи операційної системи і тих програм які встановлені на вашому пристрої. Для нормальної роботи Android-пристроїв, необхідно всього лише звільнити достатньо ресурсів щоб ваш смарт знову почав «літати». Це як з оптимізацією Windows .

Доброго часу доби! На блозі я вже писав статтю про очистку Android-пристроїв, такими програмами як Ccleaner, Clean Master . Звичайно ж ці програми ресурси системи і усіляке сміття очистять, але при подальшому користуванні апарату вони знову будуть забиті і знову ж викличуть «гальма» в системі. Для довгострокового ефекту роботи Android-пристроїв необхідно дотримуватися кілька простих, але в той-же час дуже ефективних правил.

Оптимізація Android-пристроїв без використання сторонніх програм

Видалення непотрібних програм

В Android-пристрої за замовчуванням встановлено безліч програм. Одні з яких працюють у фоновому режимі, роблять синхронізацію з віддаленим сервером, ну а що якщо ви не користуйтеся цією програмою, виходить що вона даремно витрачає ресурси вашого пристрою, хоча можна було їх витратити на більш корисний додаток. Я думаю такі програми потрібно видаляти не замислюючись.

Видаляючи непотрібні програми ви не тільки звільняєте місце в пам'яті пристрою, але і звільняєте оперативну пам'ять, що теж не мало важливо. Фото, відео бажано теж не зберігати в пам'яті пристрою, тим самим ви звільните більше пам'яті для кешування даних додатків.

фонова синхронізація

Зараз у багатьох виникло питання, не всі ж програми можна видалити, але їм можна заборонити фонову синхронізацію через мобільний інтернет.

Для відключення синхронізації у фоновому режимі переходимо в «Налаштування», потім «Контроль трафіку», або щось подібне. Найактивніші додатки розташовані в самому верху, їх ми і будемо відключати. Тапа за обраним додатком і, тут необхідно активувати пункт «Обмежити фоновий режим».

Як emtymibnm споживання пам'яті в процесора в Android - пристрої

Взагалі цей метод буде корисним тим користувачам, у яких на смарте встановлено велику кількість програм, ігор. Для зменшення споживання пам'яті та процесора в Андроїд, для початку необхідно активувати пункт «Для розробників» (або щось подібне).

Заходимо в «Налаштування», потім знаходимо пункт «Інформація про пристрій» (або щось схоже), тепер по пункту «Номер збірки» Тапа раз 8-10 в швидкому ТЕМП, тим самим активуємо пункт «Для розробників».

Знову виходимо в «Налаштування», де в самому низу повинен бути пункт «Для розробників» (або щось схоже).

Заходимо в цей самий пункт, шукаємо розділ «Додатки», пункт «Ліміт фонових процесів» (або аналог йому).

Йдемо всередину «Ліміту фонових процесів» і, виставляємо значення в два / три штуки. Це значно позначиться на споживанні оперативної пам'яті і процесора.

Даний спосіб для більшості системних служб швидше за все не працює, а працювати буде тільки зі сторонніми додатками. Якщо виникнуть будь-які проблеми з таким способом, то необхідно буде збільшити кількість процесів, або вимкніть параметр повністю.

З повагою, МАКС !!!