Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація Андроїд телефону або планшета

Як збільшити швидкодію Андроїд телефону або планшета

Як збільшити швидкодію Андроїд телефону або планшета? - Це питання задають собі багато користувачів мобільних пристроїв під управлінням Android OS. Якщо Ви часто встановлюєте гри і програми, живі шпалери, різні віджети і прикрашення, то рано чи пізно навіть потужний планшет або телефон втратить колишню спритність.

По суті планшет або телефон - це мобільний аналог персонального комп'ютера. Тому всі проблеми ПК не чужі мобільних пристроїв. Причиною «гальмувань» і «підвисань» смартфона або планшета може стати велика кількість програм, що завантажуються при старті системи в оперативну пам'ять, конфлікти додатків і банальний файловий сміття. Щоб уникнути всього цього потрібно доглядати за операційною системою Андроїд також, як це рекомендується робити у випадку з Windows.

Такий догляд має на увазі: видалення зайвих програм, які Ви встановлювали колись, але вже давно ними не користуєтеся, видалення тимчасових файлів, виправлення помилок, виявлення і видалення шкідливого ПЗ. Причому, видаляти потрібно начисто, тобто без залишення різних файлів налаштувань, системних записів та іншого залишкового файлового сміття.

Для початківців все вищеописане, напевно, виглядає вкрай складно. Насправді це не так. Все дуже навіть просто, якщо Ви скористаєтеся послугами безкоштовної програми Clean Master - скачати на Андроїд її можна на сайті MyAndroidAPK.Ru. Ця програма являє собою цілу аналітичну систему для очищення системи від програмного сміття, а також містить інструменти для якісного видалення програм і перевірки на наявність шкідливого ПЗ.

Управління дуже просте і інтуїтивно зрозуміле, а інтерфейс російською мовою, що, безсумнівно, йде тільки в плюс. Якісні алгоритми Clean Master не дозволять Вам стерти критично важливі файли з Андроїд телефону або планшета, але, в той же час, позбавить його від навантажувального софта. Програма покаже Вам кількість вільної оперативної пам'яті і дасть власні рекомендації щодо оптимізації системи.

Менеджер програм Clean Master підкаже, які з програм Ви використовували недавно, а які не використовуються вже досить давно. Таким чином, Ви додатково себе підстрахуєте і навряд чи видаліть що-небудь з того, що в даний момент актуально. При видаленні додатка Clean Master простежить, щоб не залишилося сміття в системі. Ви також можете підстрахувати себе, зробивши резервну копію будь-якого видаляється програми або гри з усіма параметрами.

Це основні, але далеко не всі корисні функції програми. Більше інформації про неї Ви знайдете на сайті myandroidapk.ru . На ньому ж, до речі, можна знайти і масу інших безкоштовних програм для оптимізації мобільних пристроїв під управлінням ОС Андроїд, офісних програм, антивірусів, тестів, навігаторів і так далі. При цьому Ви завжди будете знати, що завантажуєте на свій Андроїд, тому що всі програми містять опис, а багато і російський інтерфейс.

Як збільшити швидкодію Андроїд телефону або планшета?