Навигация по сайту

Популярные статьи

оптимізація Crysis

Ретро-ігри

· Моди для ігор · Софт для ігор · оптимізації ігор · Смішні скріншоти Assassin's Creed · BioShock · Crysis · Fallout 3 · Gothic 3 · Mass Effect · Neverwinter Nights 2 · Oblivion · STALKER · STALKER: CS · Two Worlds · Unreal Tournament 3

Гра Crysis має досить багато налаштувань в меню, але все ж це лише невелика частина того, що доступно за допомогою консольних команд. Команди можуть вводитися безпосередньо в консолі, .cfg-файлах або через командний рядок запуску гри. Консоль в грі Crysis, як і в багатьох інших, виводиться натисканням клавіші «Е» За замовчуванням ви не можете активувати багато системні команди через консоль. Щоб прибрати це обмеження, потрібно ввести команду con_restricted 0, або додати рядок con_restricted = 0 в файл System.cfg (див. Нижче). Але навіть після зняття цього обмеження деякі команди не будуть працювати, якщо їх не прописати в файлі System.cfg або diff_normal.cfg.


Способи введення команд

Конфиг-файл Game Конфиг-файл Game.cfg
Файл знаходиться за адресою: \ Documents and Settings \ User \ My Documents \ My Games \ Crysis directory в XP, або \ Users \ User \ Documents \ My Games \ Crysis в Vista. У Game.cfg зберігаються ті настройки, які ви вибрали через меню гри, тому немає необхідності редагувати цей файл.

Конфиг-файл System Конфиг-файл System.cfg
Цей файл не існує по-замовчуванню, так що вам потрібно створити його в папці з встановленою грою. Цей файл зберігає список команд, які будуть виконані при завантаженні гри. Формат запису команд в цей файл трохи інший, ніж в консолі, тобто замість r_motionblur 0, потрібно писати r_motionblur = 0, і кожна команда повинна бути записана в окремому рядку. Ви можете завжди виконати команди з будь-якого іншого .cfg-файлу. Наприклад, ви створили файл Mytweaks.cfg, вписали в нього різні команди, і потім в грі в будь-який час ви можете відкрити консоль, набрати exec Mytweaks.cfg і вони будуть виконуватися.

Конфиг-файли Sys_Spec *   Ці файли ви знайдете за адресою [папка з грою Crysis] \ Game \ Config \ CVarGroups \ Конфиг-файли Sys_Spec *
Ці файли ви знайдете за адресою [папка з грою Crysis] \ Game \ Config \ CVarGroups \. Для кожної установки є відповідний файл з тим же ім'ям. Наприклад, Post Processing-ефектів, є файл sys_spec_PostProcessing.cfg. Змінні в цих файлах можуть мати чотири значення - 1, 2, 3, 4. Це відповідає низьким, середнім, високим і дуже високим налаштувань якості. Я не рекомендую вам змінювати значення цих файлів - краще скористатися System.cfg або консоллю. Але є одна причина, по якій можна отримати доступ до файлів групи Sys_Spec * - з їх допомогою можна поставити настройки Very High під Windows XP або Windows Vista в режимі DX9, чого не можна зробити через меню. Тобто, ви можете взяти все установки для Very High [4] і скопіювати їх в High [3], тоді при виборі в грі режиму High будуть включатися настройки як для Very High.

Конфиг-файли Diff *   Є чотири файли, що починаються з diff_ в папці [папка з грою Crysis] \ Game \ Config \ Конфиг-файли Diff *
Є чотири файли, що починаються з diff_ в папці [папка з грою Crysis] \ Game \ Config \. Кожен файл відповідає певній настройці складності, наприклад, diff_bauer - файл для складності Delta. Якщо ви порівнюєте diff_easy з diff_bauer, ви побачите змінну g_playerSuitArmorModeHealthRegenTime = 8 в easy-файлі, тоді як та ж змінна має величину = 25 в bauer-файлі. Це означає, що регенерація вашого здоров'я до 100% буде приблизно 3 рази довше в режимі Броні на складності Delta в порівнянні з easy. Є ще одна особливість цих файлів. Деякі команди можуть не працювати, коли ви вводите їх в консолі або в System.cfg. В цьому випадку можна ту команду прописати в самому низу Diff * файлу, відповідного вашої складності гри.

Командний рядок   Ви можете виконати одну або кілька команд, ввівши їх у властивостях запускає гру ярлика в шляху до файлу Crysis Командний рядок
Ви можете виконати одну або кілька команд, ввівши їх у властивостях запускає гру ярлика в шляху до файлу Crysis.exe. Перед кожною командою ставиться знак +. Наприклад ось так гра запускається з відключеним motion blur і роздільною здатністю 800х600: "C: \ Program Files \ Electronic Arts \ Crytek \ Crysis \ Bin32 \ Crysis.exe" + r_motionblur 0 + r_width 800 + r_height 600


Налаштування Very High в DirectX9 режимі

Крім описаного вище способу є більш правильний метод розблокування налаштувань Very High в меню гри. Знаходимо файл "CryRenderD3D9.dll", який лежить в папці ... \ Crysis \ Bin32 (64) \. Робимо в цій же папці його копію, з ім'ям "CryRenderD3D10.dll" (оригінальний файл CryRenderD3D10.dll потрібно видалити). Тепер створюємо ярлик Crysis'а (перетягуємо на робочий стіл файл "Crysis.exe" правою кнопкою, з меню вибираємо "створити ярлик"). Потім клік правою кнопкою миші на ярлику і вибираємо "Властивості". Переходимо на закладку "Ярлик", там в поле "Об'єкт" дописуємо параметр "DX10", повинно вийти приблизно так: "D: \ Games \ Crysis \ Bin32 \ Crysis.exe -DX10". Йдемо в ... \ Crysis \ Game \. Відкриваємо файл ShaderCache.pak будь-яким архіватором і розпаковуємо його вміст, виходить приблизно 300Мб. Потім знаходимо в отриманої папці папку "Cache" і переносимо її в ... \ Мої Документи \ My games \ Crysis \ Shaders \, замінюємо наявні файли. Темера треба видалити файл ShadersList.txt (% Мої документи% \ My Games \ CrySis \ Shaders \ Cache \ ShaderList.txt). Гру запускаємо з модифікованого ярлика.


консольні команди

Crysis має понад 1600 команд, які можуть бути введені в консолі, командному рядку або в конфіг-файлах. Розглянемо деякі з них, що впливають на продуктивність. Для того, щоб використовувати консольную команду правильно, введіть назву та потім величину, наприклад так: r_motionblur 0. Щоб дізнатися поточне значення параметра, введіть його в консолі без числа і натисніть Enter. Ви можете подивитися короткий опис команди, набравши її зі знаком? , Наприклад: r_HDRLevel? . Нижче розглянуті найбільш корисні консольні команди і дані їх опису. У квадратних дужках дано можливі значення параметрів.

загальні команди загальні команди

cl_fov [число] - визначає ваше поле зору (FOV) в градусах. Чим вище величина, тим більше можете бачити. За замовчуванням - 60 градусів, але власники широкоформатних моніторів можуть спробувати великі значення. Підвищення кута зору знижує FPS.

cl_hud [0,1] - Якщо встановлено на 0, то буде прибраний інтерфейс з екрану. Зручно для зняття скріншотів.

cl_hitblur [число] - визначає відстань, на якому картинка буде змазана. Більш висока величина посилює ефект, 0 відключає повністю.

cl_hitshake [число] - визначає, як сильно зображення буде трястися при бігу. Більш висока величина посилює ефект, 0 відключає повністю.

cl_sensitivity [число] - Налаштування чутливості миші. Тут ви можете поставити більш високе значення, ніж в меню гри.

i_mouse_accel [число] - Налаштування акселерації миші. Значення 0 відключає прискорення.

dt_time [seconds] - Налаштування часу, протягом якого два натискання на одну клавішу будуть вважатися подвійним кліком.

r_GetScreenshot [0,1,2] - Якщо виконати цю команду зі значенням 1 або 2, то буде знято скріншот і збережений в папку Мої Документи \ My Games \ Crysis \ ScreenShots

capture_file_format [jpg, bmp, tga, hdr] - Установка формату для скріншотів.

capture_folder [шлях] - Установка шляху для збереження скріншотів.

capture_frames [0,1] - при виконанні команди зі значенням 1 починається безперервне створення скріншотів багато разів в секунду. Щоб це припинити, виконайте команду 0.

time_scale [число] - Ця установка управляє швидкістю протікання часу в грі. 1 - норма, число менше 1 - уповільнення, вище 1 - прискорення, 0 - повна заморозка.

Налаштування складності гри Налаштування складності гри

ai_UseAlternativeReadability [0,1] - Якщо встановлено на 0, корейці говорять по-корейськи, інакше - по-англійськи

ai_ROD - Є кілька настановних параметрів, що починаються з ai_ROD. Вони управляють вашої живучістю. Наприклад, основна змінна ai_RODAliveTime регулює час, яке ви можете протриматися під вогнем.

ai_SOM - дві змінних ai_SOM визначають ваш «Stealth-O-Meter». Чим вище значення, тим раніше вас виявлять.

g_playerSuit - Команди, що починаються з g_playerSuit, управляють параметрами вашого нанокостюма. Наприклад, зменшуючи величину g_playerSuitEnergyRechargeTime, ваша енергія відновитися набагато швидше.

g_suit - Команди, що починаються з g_suit показують, як багато енергії буде віднімати використання здібностей костюма.

g_aiSuit - Ці параметри керують нанокостюма ваших ворогів і союзників.

ai_AllowAccuracyDecrease [0,1] - Якщо встановлено на 1, AI буде промахуватися при стрільбі в рухому ціль.

ai_AllowAccuracyIncrease [0,1] - Якщо встановлено 1, AI буде добре працювати проти нерухомих цілей.

ai_AmbientFireQuota [число] - визначає число AI, які можуть одночасно стріляти в гравця.

ai_WaterOcclusion [число] - Чим вище число, тим краще вода маскує вас.

Налаштування графіки / продуктивності Налаштування графіки / продуктивності

r_CustomVisions [0,1] - Вкл. / викл. різні ефекти зору як наприклад при використанні бінокля

r_DrawNearFoV [число] - визначає кут зору для об'єктів поряд з гравцем, тобто його гармата і руки.

r_NoDrawNear [0,1] - Якщо встановлено 1, що не будуть відображатися об'єкти поруч з гравцем, тобто його гармата буде видно.

i_iceeffects [0,1] - Якщо встановлено 0, не будуть показуватися ефекти стрільби, що може підняти FPS на слабких системах.

i_rejecteffects [0,1] - Якщо встановлено на 0, не буде ефектів вильоту гільз, що може підняти FPS на слабких системах.

r_DisplayInfo [0,1,2] - Коли встановлено на 1, відображається в кутку екрана FPS і кількість полігонів. Значення 0 або 2 відключають цей режим.

sys_enable_budgetmonitoring [0,1] - Якщо встановлено на 1, відображається завантаження кожного компонента системи. Ви можете використовувати різні sys_budget_ команди, щоб встановлювати максимум для кожного рядка.

r_PostProcessEffects [0,1,2] - Якщо встановлено на 0, ця установка вимикає всі Post-ефекти (змазування при русі, глибина різкості). Значення 1 залишає тільки найважливіші, 2 - включає всі.

Meminfo [0,1] - Якщо встановлено на 1, показується використання вашої оперативної пам'яті.

MemStats [0,1] - Більш детальна статистика використання пам'яті.

r_VSync [0,1] - Вкл. / викл. вертикальну синхронізацію.

d3d9_TripleBuffering [0, 1] - Вкл. / викл. потрійну буферизацію. Використовуйте її разом з VSync, щоб не було сильного падіння FPS. Якщо ви граєте без VSync, то вимкніть потрійний буфер, тому що він додатково витрачає відеопам'ять.

r_Height [число] - Ця команда регулює висоту вашого екранного дозволу в пікселях, і разом з командою r_width, може бути використано, щоб встановлювати необхідний дозвіл.

e_particles_thread [0,1] - Вкл. / викл. багато потокову систему частинок. Це обов'язково має бути включено в багатоядерних системах.

e_vegetation_static_instancing [0,1] - Якщо включено, то можна отримати приріст FPS за рахунок заборони рендеринга однакових статичних об'єктів рослинності по-окремо.

es_OnDemandPhysics [0,1] - Включення функції може дати деякий приріст FPS

e_hw_occlusion_culling_object [0,1] - Включення опції дозволяє не промальовувати невидимі гравцем об'єкти, що приведе до підвищення FPS. Аналогічно працює команда e_hw_occlusion_culling_water.

e_precache_level [0,1] - Якщо встановлено на 1, кожен рівень завантажується в пам'ять повністю, що збільшує час завантаження і споживання пам'яті, але може виключити заїдання під час гри. Використовуйте тільки при наявності надлишку ОЗУ (4 Гб і більше).

e_stream - Є декілька команд, які починаються з e_stream. Якщо встановлено на 1, то використання пам'яті грою зменшиться, що допоможе тим, у кого ОЗУ мало. Побічний ефект - можливі часті подгрузки під час гри.

gpu_particle_physics [0,1] - Якщо встановлено на 1, завдання по обробці фізики будуть покладені на відеокарту. Включення цієї опції допоможе тим, у кого одноядерний проц і потужна видюха.

r_MultiGPU [0,1,2] - Якщо у вас одна видюха, ставте 0, якщо SLI або CrossFire - 1, якщо не впевнені - 2.

r_GeomInstancing [0,1] - Якщо включено, то буде задіяно прискорення геометричних розрахунків відкритий, що має підняти продуктивність.

g_joint_breaking [0,1] - Якщо поставити 0, ви не зможете знищувати об'єкти, такі як пляшки. Це підніме FPS, але сильно зменшить реалістичність.

ca_UseFacialAnimation [0,1] - Якщо встановлено на 0, вимикається система анімації осіб. Тобто у всіх буде один і той же вираз обличчя. Це підніме FPS, але сильно зменшить реалістичність.

ca_UsePhysics [0,1] - Якщо встановлено на 0, не буде використовуватися фізика. Це підніме FPS, але сильно зменшить реалістичність.

g_ragdollMinTime [число] - визначає час зникнення трупів. Чим воно менше, тим вище FPS.

g_ragdollDistance [число] - визначає відстань, на якому будуть зникати трупи.

ca_UseDecals [0,1,2] - Вкл. / викл. такі ефекти, як отвори від куль. 2 - альтернативний метод, може викликати глюки.

e_decals [0,1] - Вкл. / викл. всі decals, наприклад отвори від куль. Це може поліпшити FPS.

e_decals_allow_game_decals [0,1] - Якщо встановлено на 0, ця опція виводить з ладу тільки динамічні decals. Статичні, типу слідів шин та дорогах, залишаються.

e_decals_life_time_scale [число] - Ця установка регулює, скільки часу decals не зникнуть. Величина 1 = 10 секунд, 2 = 20 секунд, і т.п. Більш низька установка може поліпшити FPS.

r_MotionBlur [0,1,2,3,4,101,102,103,104] - Ця установка регулює використання змазування при русі, 0 - викл. і може помітно поліпшити FPS; 1 - вкл; 3 - вкл. і також дозволяє змащувати не тільки ваш вид, але і швидко рухомі об'єкти. Опції 10 * призначені для режиму DX10.

r_MotionBlurShutterSpeed [число] - Регулювання величини змазування.

g_dof_ironsight [0,1] - Вкл. / викл. DOF. Вимкнення може значно підняти FPS.

g_dofset_maxscale [число] - Ця установка разом з g_dofset_minscale використовується для вказівки інтенсивності DOF. Рекомендовані значення від 1 до 3.

g_radialBlur [0,1] - Якщо встановлено на 0, забереться ефект розмиття, коли поруч з вами щось вибухнуло. Піднімає FPS під час вибухів.

e_dynamic_light [0,1] - Якщо встановлено на 0, вимикається система динамічного освітлення. Це впливає як на якість графіки, так і на FPS.

e_max_entity_lights [число] - Ця установка регулює максимальну кількість джерел світла на об'єкт. Зниження значення призведе до підняття FPS.

r_ColorGrading [0,1] - Вкл. / викл. спеціальний ефект колірної градації, який нормально реалізований тільки в режимі якості Very High. Його вимикання підніме FPS без помітного падіння якості.

r_ColorGradingDOF [0,1] - Ця установка управляє використанням додаткових DOF ефектів при використанні ColorGrading. Вимкнення підніме FPS без помітного падіння якості.

r_Coronas [0,1] - Ця установка регулює ефект ореолу, який оточує світлі джерела, як наприклад, фари машини. Блокування цієї установки може поліпшити FPS в таких ситуаціях, але це також помітно зменшує реалізм джерел світла.

r_Flares [0,1] - Якщо встановлено на 0, ця команда вимикає ефект лінзи. Вплив на графіку і FPS мінімальне.

r_Glow [0,1] - Якщо дивитися на світлі об'єкти, перебуваючи в темному приміщенні, вони здаються ще яскравіше. Відключення цього параметра прибере такий ефект.

r_HDRRendering [0,1] - Вкл. / викл. HDR.

r_EyeAdaptationBase [число] - Ця команда визначає силу, з которойваші очі реагують на яскраве світло при включеному HDR. Чим нижче значення, там яскравіше здається оточення при яскравому сонячному світлі.

r_HDRBrightOffset [число] - Ця установка регулює загальну яскравість зображення коли HDR включений. Зменшення величини збільшує яскравість.

r_HDRBrightThreshold [число] - Зміна цієї команди змінює загальний ефект освітлення HDR; більш низьке значення збільшує величину HDR.

r_HDRLevel [число] - Ця установка регулює насиченість і інтенсивність HDR, з більш високими величинами HDR буде більш насиченим і неприродним.

r_SSAO [0,1] - Це покращує режим освітлення об'єктів, однак при відключенні опції FPS може добре піднятися без помітної втрати в графіку.

r_SSAO_amount [число] - Якщо SSAO включений, ця опція регулює його інтенсивність.

r_sunshafts [0,1] - Ця установка регулює додаткове освітлення, яке проходить через рослинність. Якщо встановлено 1, ефект збільшить реалізм ціною деякого FPS.

r_Reflections [0,1] - Ця установка регулює неводні відображення, як наприклад, на склі. Установка цієї опції на 0 відключить всі такі відображення, які можуть поліпшити FPS ціною реалізму.

r_Refraction [0,1] - Ця установка регулює неводні заломлення - ефект спотворення при погляді через прозорі об'єкти. Установка цієї опції на 0 відключить всі такі відображення, які можуть поліпшити FPS ціною реалізму.

q_Shader - Є кілька параметрів, що починаються з q_Shader. З їх допомогою ви можете змінити якість шейдерних ефектів: 0 = Низько, 1 = Середньо, 2 = Високо і 3 = Дуже Високо. Наприклад, щоб просто зменшувати якість скляних поверхонь в грі для потенційного підвищення в FPS, змініть команду q_ShaderGlass.

e_shadows [0,1] - Вкл. / викл. всі тіні.

e_shadows_cast_view_dist_ratio [число] - Ця установка регулює відстань на якому будуть видні тіні.

e_shadows_max_texture_size [число] - Ця опція встановлює дозвіл карт тіней. Можливі значення: 256, 512, 1024, 2048, 4096, Чим вище, тим якісніше тіні, але нижче FPS.

r_ShadowJittering [число] - Ця установка регулює згладжування тіней. Якщо встановлено на 0, краю тіней будуть сильно зубчастими.

r_ShadowMaskResolution [0,1,2] - Чим вище значення, тим нижче якість віддалених тіней і вище FPS.

e_gsm_lods_num [0-5] - Чим вище значення, тим більше карт тіней буде використано, і тіні будуть якісніше, але FPS нижче

r_FSAA - Є три параметра, що починаються з r_FSAA і керуючих повноекранним згладжуванням. Можливі значення: використовується (= 1) або ні (= 0).

r_UseEdgeAA [0,1,2] - Ця опція працює тільки при високій якості шейдеров. При її включенні краю об'єктів будуть згладжуватися більш ефективно.

r_TexMaxAnisotropy [число] - Ця установка регулює максимальну анизотропию текстур. Чим вище, тим краще графіка і нижче FPS.

d3d9_TextureFilter [nearest, linear, bilinear, trilinear] - Регулювання фільтрації текстур. Кращу якість забезпечує трилинейная.

r_TexResolution [число] - Ця установка управляє дозволом текстур, використаних в грі. 0 - повне вирішення, більш високі значення знизять якість текстур і піднімуть FPS.

r_TexturesStreaming [0,1,2] - Відключення цієї опції покращує віддалені текстури без падіння продуктивності.

r_UsePOM [0,1] - Вкл. / викл. Parallax Occlusion Mapping, який робить текстуриболее об'ємними ціною падіння FPS.

e_lods [0,1] - Якщо поставити 0, зросте якість деталей рельєфу ціною деякого падіння FPS.

e_lod_max [число] - Ця команда використовується разом з e_lod_min і визначає, на якій відстані відбудеться зниження якості об'єктів. Чим вище значення цих параметрів, тим більше деталей буде видалено з об'єктів, тим вище FPS і нижча якість. Працює при включеній e_lods.

e_lod_min_tris [число] - Коли e_lods включений, ця команда визначає мінімальну кількість трикутників, які використовуються для будь-якого об'єкта. Іншими словами, чим нижче це значення, тим гірше картинка і вище FPS.

e_lod_ratio [число] - Чим нижче значення, тим менше загальний рівень деталізації, але FPS підніметься.

e_detail_materials_view_dist_xy [число] - Ця установка регулює відстань, на якому деталі видно на поверхнях об'єктів. Чим вище величина, тим вища якість картинки, так як отдаленнай місцевість буде більш детальна, але це може зменшити FPS.

e_detail_materials_view_dist_z [число] - Ця установка регулює загальну суму деталей на поверхні землі, з більш низьким значенням земля буде більш розмита, але FPS - вище.

e_terrain_texture_lod_ratio [число] - Ця установка регулює рівень деталізації текстур місцевості, і чим вище величина, тим більше розмиті текстури місцевості, але кадросекунди вище.

e_view_dist_ratio [число] - Ця установка регулює відстань видимості загальних об'єктів, чим вона вища - тим далі видно, але продуктивність нижче, особливо на деталізованих картах.

e_view_dist_custom_ratio [число] - Ця установка регулює відстань видимості спеціальних об'єктів - персонажів і машин.

e_view_dist_ratio_detail [число] - Ця установка регулює відстань видимості для деталізованих об'єктів.

sys_LowSpecPak [0,1] - Якщо встановлено 1, Crysis використовує спеціальний файл текстур lowspec.pak, який містить текстури більш низької якості, які можуть зменшити час завантаження і покращувати FPS на слабких машинах.

e_particles [0,1] - Ця установка регулює систему частинок, і якщо встановлено на 0 вимикає всі ефекти частинок, як наприклад, дим і пил, спотворення теплого повітря і ін. Сильно впливає на FPS, особливо під час великих битв, але на якість теж впливає сильно.

e_particles_max_emitter_draw_screen [число] - Ця установка регулює обсяг ефектів частинок, і чим вище величина, тим густіше буде дим і навпаки.

e_particles_lod [число] - Чим вище значення, тим більш різноманітні ефекти частинок будуть використовуватися. Можете спробувати значення 0.5 або 0.3, щоб зменшити застосування ефектів частинок без їх повного виключення на слабких видюхи.

i_particleeffects [0,1] - Якщо встановлено на 0, вимикаються всі ефекти стрільби: огонь із прута, дим, спотворення нагрітого возжуха.

r_UseGSParticles [0,1] - Опція працює тільки в DirectX10, вона дозволяє використання геометричних шейдерів для розрахунків системи частинок, що має підняти FPS.

r_UseParticlesRefraction [0,1] - Якщо встановлено 1, то буде використовуватися спотворення об'єктів при погляді на них через вогонь або вибух. Якщо відключити опцію, то зросте FPS під час бою.

r_UseSoftParticles [0,1] - Вкл. / викл. м'які частинки, при включенні дим буде більш реалістичним, але FPS зменшитися.

e_vegetation_min_size [число] - Чим вище величина, тим менше рослинності / листя промальовується, що підвищує FPS на природі.

e_vegetation_sprites_distance_ratio [число] - Ця установка регулює відстань, на якому рослинність надає собою 2D-спрайт, а не складні об'єкти. Чим вище величина, тим вища якість.

e_view_dist_ratio_vegetation [число] - Ця установка регулює максимальну відстань, на якому видно рослинність. Чим вище число - тим далі видно.

r_VegetationSpritesTexRes [число] - Регулювання дозволу спрайтів рослинності. Спрайтами відображається віддалена рослинність, тобто Ця опція визначає якість віддаленій рослинності. Її надмірне підвищення може помітно просадити FPS.

e_proc_vegetation [0,1] - Якщо встановлено на 0, відключиться процедурна отрисовка рослинності, що підніме FPS без значного падіння якості. Крім того, ви можете використовувати установку e_proc_vegetation_max_view_distance, щоб визначити відстань на якому використовується процедурна отрисовка (якщо e_proc_vegetation включений). Але якщо вам потрібно підняття FPS, рекомендую просто відключити e_proc_vegetation.

e_vegetation_use_terrain_color [0,1] - Якщо встановлено на 1, рослинність прийме колір основної території. Ви можете встановити це на 0, якщо вважаєте за краще бачити більш різноманітний колір.

e_foliage_branches_damping [число] - визначає як гілки і листя будуть реагувати на рух. Чим вище величина, тим більше, що не гнуться гілки і листя будуть згинатися. Вплив на FPS мінімально.

e_phys_foliage [1,2] - Ця установка регулює фізику рослинності. Якщо поставити 1, то фізика буде застосовуватися тільки до основної рослинності (дерева). Якщо 2 - то до всієї рослинності, що позначиться не кращим чином на FPS, якщо у вас слабкий проц.

e_vegetation_wind [0,1] - Якщо встановлено на 0, ця команда прибирає вплив вітру в рослинність.

e_flocks [0,1] - Якщо встановлено на 0, видаляються всі птахи і риби.

e_flocks_hunt [0,1] - Якщо встановлено на 0 (і e_flocks не вимкнена), то коли ви підстрелювала птицю в небі, вона просто зникає а не падає. Вплив на FPS мінімально.

e_clouds [0,1] - Вкл. / викл. об'ємні хмари в небі. Це може помітно поліпшити FPS.

e_wind [0,1] - Вкл. / викл. вітер. Відключення трохи поліпшить FPS на природі.

e_fog [0,1] - Вкл. / викл. весь туман. Відключення помітно поліпшить FPS ціною графіки.

e_fog_volumes [0,1] - Вкл. / викл. локальний туман. Туман на великих відстанях залишиться. Ця опція - компроміс між повним відключенням туману через e_fog і грою з туманом.

e_sky_type [0,1] - Якщо встановлено на 0, небо стане повністю статичним. Якщо вам потрібно просто прибрати хмари, використовуйте e_clouds 0.

r_ImpostersRatio [число] - Ця установка регулює дозвіл хмар. Величина 1 - дозвіл за замовчуванням. Чим вище число, тим гірше хмари.

r_Rain [0,1] - Вкл. / викл. дощ. Якщо ви не хочете повністю прибирати дощ, а тільки скоротити відстань, на якому він видно, використовуйте команду r_RainMaxViewDist, щоб визначати цю відстань.

r_WaterReflections [0,1] - Коли встановлено на 0, вимкнені будь-які відображення навколишніх об'єктів і місцевості на поверхні води. Це може помітно збільшити FPS.

r_WaterUpdateFactor [число] - Установка показує, як часто відображення у воді будуть коригуватися. Чим вище величина, тим рідше це буде відбуватися, і це, в свою чергу, покращує FPS. Не рекомендую ставити значення вище 0.5.

e_water_ocean_fft [0,1] - 1 - водна поверхня частіше рябить, 2 - вода більш спокійна.

r_WaterCaustics [0,1] - Якщо встановлено на 0, прибираються світлові ефекти в воді - відблиски і тіні на дні.

r_WaterGodRays [0,1] - Якщо встановлено на 0, вимикає ефект променів світла в воді, при погляді з глибини.

s_SpeakerConfig [0-7] - Ця установка дозволяє вам вибирати конфігурацію динаміків для гри. Величини - 0 = Використовує значення з Панелі Управління Windows; 1 = Моно; 2 = Стерео; 3 = Навушник; 4 = 4.1; 5 = 5.1; 6 = Prologic; 7 = 7.1.

s_FormatSampleRate [число] - визначає якість звуку в КГц. Значення - 22, 44, 48 і ін

s_FormatType [0-5] - Ця установка визначає тип вихідного формату звуку. 0 - немає звуку; 1 = PCM 8-bit; 2 = PCM 16-bit; 3 = PCM 24-bit; 4 = PCM 32-bit; and 5 = PCM 32-bit. Більш високі величини забезпечують кращий звук, але знижують швидкість на вбудованих звуковуха.

s_MaxChannels [число] - Ця установка визначає максимальну кількість каналів звуку. Ви повинні встановити цю величину в залежності від можливостей вашої звукової карти. Майже всі звукові карти підтримують, по крайней мере, 32 каналу, Creative Audigy - 64 і Creative X-Fi - 128 каналів.


Assassin's Creed

· BioShock · Crysis · Fallout 3 · Gothic 3 · Mass Effect · Neverwinter Nights 2 · Oblivion · STALKER · Two Worlds · Unreal Tournament 3 ROCKANDMETAL. ru