Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Оптимізація інтернет з'єднання.

Оптимізація інтернет з'єднання вкрай важлива в разі лімітованого і платного трафіку.

Оптимізація інтернет з'єднання вкрай важлива в разі лімітованого і платного трафіку

Для економії трафіку і збільшення швидкості роботи інтернет додатків необхідно виконати комплекс заходів по оптимізації інтернет з'єднання. Також необхідно робити оптимізацію інтернет з'єднання для підвищення безпеки Вашого персонального комп'ютера.

Для початку встановіть фаерволл (від англ. Firewall - вогненна стіна). Фаєрволл це програма, яка контролює всі з'єднання за протоколами tcp / ip тобто фактично контролює всі інтернет з'єднання і з'єднання локальної мережі. Таким чином грамотно налаштований фаерволл запобіжить втрату тарфика і несанкціонований доступ різноманітних додатків і вірусів (якщо вони пробралися в систему і намагаються передати інформацію в інтернет) в мережу інтернет. Пам'ятайте, що фаерволл ще потрібно зуміти правильно налаштувати, в іншому випадку толку від нього буде небагато.

Оптимізація інтернет з'єднання це дуже актуальне завдання для людей іпользуются Мегафон-модем, модем від Білайн або Скайлінк. Оскільки трафік там коштує недешево.