Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація контекстної реклами в Google

 1. Натиснувши кнопку створити свою першу контекстну рекламу, Ви розумієте, що поставити її на автопілот...
 2. 2. Вас немає в мобільній видачі.
 3. 3. Чи боїтеся, що конкуренти обхитрити Вас.

Натиснувши кнопку створити свою першу контекстну рекламу, Ви розумієте, що поставити її на автопілот це не варіант. Ви помітили зниження очікуваних результатів і показників? Гірше якщо усвідомили, що інвестиції не приносять ніякого прибутку. Що ж робити?

Не варто рвати волосся на голові! Пам'ятайте, що в Google AdWords вихід є завжди. Варто тільки приймати зважені рішення і стратегічно правильно реагувати на отримані дані. Що б збільшити продуктивність потрібно завжди бути в грі.

Ось П'ятірка основних проблем, з якими стикаються рекламодавці AdWords.

1. Не вистачає часу на управління аккаунтом.

Віддавайте півгодини-годину щодня на коригування вашого облікового запису та результат буде значно кращим. Жодна кампанія не може бути ідеальною з самого початку. Показники і продуктивність контекстної реклами сильно залежить від Вашого менеджменту.

Для якісного управління Я б порадив Вам ввести календар оптимізації.

Так як більшість рекламодавців в Гугл Едвордс - це представники малого та середнього бізнесу, то варто відшукати кілька хвилин щодня для дрібних маніпуляцій.

І, наприклад один день в тиждень робити більш глибокий аналіз. А в міру збору статистики виділяти один день на два тижні для роботи над аналітикою / метрикою і внесенням більш осмислених змін.

Другий варіант як уникнути тимчасових витрат і суттєво знизити вартість контекстної реклами це звернутися в профільне рекламне агентство, наприклад як. Тим більше що комісія за їх роботу становить в середньому 10-20% від заощаджених для Вас коштів. Зауважте не 20% від Вашого бюджету, а 20% від заощаджених грошей або за фіксовану ставку.

Будьте пильні! Контекстна реклама в Києві потягне досить великі гроші, які можуть Вас спочатку відлякати. А вибір підрядника можна порівняти з установкою газового обладнання на автомобіль. Спочатку платите відчутну суму, але потім починаєте економити.

2. Вас немає в мобільній видачі.

Зростання мобільного трафіку і відповідно мобільного контекстної реклами зараз просто колосальний Зростання мобільного трафіку і відповідно мобільного контекстної реклами зараз просто колосальний. Щороку відсоток здійснюваних покупок в інтернеті зростає майже в 2 рази.

Причина цього в Україні звичайно вища доступність більш швидкісного інтернет покриття 3G і 4G. А так як ми в цьому плані добре відстали від більш розвинених країн, зростання мобільного контекстної реклами прогнозується ще кілька років точно.

Великою помилкою буде не скористатися наявними можливостями мобільного таргетування. Або не мати мобільної версії сайту. Вирішіть цю проблему.

Також буде епічним фейлом - продавати чохли на IPhone і не робити коригувань на користувачів оперативки IOS або пошукача Safari.

3. Чи боїтеся, що конкуренти обхитрити Вас.

Чи боїтеся, що конкуренти обхитрити Вас

Якщо Ви компанія з хорошою репутацією і конкуренти захочуть скористатися Вашим добрим ім'ям, це у них не так вже й вийти.

Навіть якщо вони будуть рекламуватися по Вашому ім'ям або частиною імені, то самим релевантним результатом для Google буде першоджерело, тобто Ви. І він всіляко буде підтягувати Вас в органічній видачі, а в контекстній рекламі ви будете 100% релевантними (відповідним), що тільки підвищить рейтинг Ваших оголошень.

І він всіляко буде підтягувати Вас в органічній видачі, а в контекстній рекламі ви будете 100% релевантними (відповідним), що тільки підвищить рейтинг Ваших оголошень

У даній ситуації можна знайти багато позитивного.

 • Слідкуйте за конкурентами і будьте на крок попереду!
 • Більше цікавої інформації про рекламуванні сайту в інтернеті Ви дізнаєтеся в блозі або як ми її назвали «Академія» ROICON .
 • Також не забувайте використовувати різні способи тестування, оптимізації.
 • З'ясуйте, яке джерело трафіку приносить більше продажів.
 • Контекстна реклама Гугл в Києві може бути менш вигідна, ніж Яндекс Директ.
 • Слідкуйте за показником якості AdWords і намагайтеся максимально його підняти. Покращуйте свій сайт постійно.
 • Використовуйте рекламу в Соціальній мережі Facebook і інших. Вона добре продає безліч товарів і послуг.
 • Контактуйте з потенційними клієнтами за допомогою e-mail розсилок і ремаркетингу.

Наполегливість рано чи пізно увінчаються успіхом. Ми впевнені в цьому.

Ви помітили зниження очікуваних результатів і показників?
Що ж робити?