Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація мета-тегів для SEO мертвих?

  1. Що таке оптимізація мета-тегів?
  2. Отже, що я маю на увазі під Meta Tag Optimization?
  3. Посібник для початківців Quick Sprout для інтернет-маркетингу
  4. Запис у Вікіпедії на "Цифровий маркетинг"
  5. Інтернет-маркетинг проти інтернет-маркетингу для ключового слова?
  6. Це не тільки мета теги більше

Пам'ятаєте, коли ви дізналися, як робити на сторінці SEO оптимізацію шляхом оновлення мета-тегів
Пам'ятаєте, коли ви дізналися, як робити на сторінці SEO оптимізацію шляхом оновлення мета-тегів? Для мене було відчуття, що я отримав ключі від королівства. Розміщуючи ключові слова в мета-теги на вашій сторінці, ви мали інструмент, який магічно класифікував би вашу сторінку у верхній частині результатів пошуку Google. Чи не так?

Ну не так швидко, в сьогоднішньому SEO, оптимізація мета-тегів може не мати впливу, який ви думаєте.

Що таке оптимізація мета-тегів?

Спершу визначимо мета-теги. Мета-теги - це теги HTML, які розміщуються між тегами голови на веб-сторінці. Вони містять інформацію про вашу сторінку, але не відображаються на сторінці. Історично, пошукові системи використовували ці теги, щоб дізнатися більше про тему сторінки. Це надмірно спрощено, але ви можете думати про цінність мета-тегів таким чином: якщо шукач шукає "кішки-іграшки" і ваші мета-теги містять це ключове слово, то ваша сторінка повинна бути кандидатом для ранжування цього пошукового терміну.

Існує кілька мета-тегів, які цікавлять оптимізаторів для SEO:

Щоб виконати оптимізацію мета-тегів для сторінки на вашому сайті, потрібно вибрати основне ключове слово для своєї сторінки та додати її до тега заголовка та мета-опису. Вибір ключового слова буде інформований дослідженням ключових слів, а також конкурентними дослідженнями.

І навпаки у випадку дубльований вміст , Ви можете вирішити, що сторінка не входить до індексу Google і встановити тег мета-роботів на "noindex".

Отже, що я маю на увазі під Meta Tag Optimization?

Ви все одно повинні додати ключові слова до мета-тегів, але точний вибір ключового слова може не мати значення, як ви думаєте.

Дозвольте мені проілюструвати це на прикладі.

Відкрийте свій браузер і шукайте по «інтернет-маркетингу».

Коли я зробив цей пошук, у трьох перших результатах НЕ було ключове слово "інтернет-маркетинг" у будь-якому місці фрагментів. Замість цього сторінки, оптимізовані для "онлайн-маркетингу" і "цифрового маркетингу", замість цього.

Давайте подивимося на два найкращі результати.

Посібник для початківців Quick Sprout для інтернет-маркетингу

Посібник для початківців Quick Sprout для інтернет-маркетингу

Я спостерігаю за результатами пошуку «інтернет-маркетингу» вже кілька років. Посібник для початківців Quick Sprout для інтернет-маркетингу є відносно новим для партії, Ніл Патель і його команда повинні бути привітані за перше місце за такий конкурсний термін, а також поєднати дивовижний ресурс.

Я думаю, що вони також привернули ідею пошукача, оскільки це, швидше за все, люди, які будуть новими для інтернет-маркетингу, які шукатимуть такий широкий термін. Ця сторінка оптимізована для "онлайнового маркетингу" (фактично тег заголовка встановлений, але тег опису мета - не є).

Запис у Вікіпедії на "Цифровий маркетинг"

У 2-й позиції ми маємо статтю вікіпедії про цифровий маркетинг, яка цікава тим, що раніше їхня стаття про інтернет-маркетинг домінувала в позиції 1. У статті визнається, що терміни «інтернет-маркетинг» та інтернет-маркетинг подібні до «цифрового маркетингу» та відзначає, що "онлайн-маркетинг" широко використовується в США, але в усьому світі термін "цифровий маркетинг" є найбільш поширеним.

Я знайшов це цікаво, так що я зробив швидку перевірку в Google Planer ключових слів і виявив, що "цифровий маркетинг" має більший обсяг пошуку (22000 щомісячних пошуків), ніж і "онлайн-маркетинг" і "інтернет-маркетинг" навіть у США.

Я знайшов це цікаво, так що я зробив швидку перевірку в Google Planer ключових слів і виявив, що цифровий маркетинг має більший обсяг пошуку (22000 щомісячних пошуків), ніж і онлайн-маркетинг і інтернет-маркетинг навіть у США

Я також помітив, що Google Planer ключових слів призначив той самий об'єм пошуку (8100) як для "онлайн-маркетингу", так і для "інтернет-маркетингу", що я вже помітив раніше. Планувальник ключових слів загальновідомий для округлення чисел пошуку, однак мій висновок, що це сигналізує, що Google вирішив, що терміни є взаємозамінними, але, будь ласка, залиште мені коментар, якщо ви краще зрозумієте.

Інтернет-маркетинг проти інтернет-маркетингу для ключового слова?

Так що, якщо ви запитаєте мене, що краще для ключового слова для вашого заголовка тега, "Інтернет-маркетинг" або "Інтернет-маркетинг", я, швидше за все, відповім, що в даному випадку, вибір не має великого значення взагалі.

Коли справа доходить до "цифрового маркетингу", Google, здається, ставиться до цього трохи інакше. Стаття Вікіпедії посідає перше місце за цим терміном. Але я не думаю, що це попередній висновок, що конкуруюча сторінка повинна бути оптимізована для "цифрового маркетингу", щоб вибити вікіпедію з позиції 1.

Влада домену та сам зміст мають значення, коли теги заголовків відіграють допоміжну роль.

Це не тільки мета теги більше

Це підводить мене до точки, яку я хочу зробити з цією статтею. Мета-теги є лише однією з сузір'я факторів SEO, які Google використовує для ранжування веб-сторінки. І з еволюцією Google за межі простого зіставлення "рядків" в мета-тегах з ключовими словами в пошукових запитах, ваша SEO оптимізація на сторінці також повинна розвиватися.

За останні пару років перехід Google на використання семантичного пошуку означає, що він більше думає з точки зору тем , теми, що складаються з відповідних слів, а не з точки зору одного ключового слова поза контекстом.

Насправді, ключові слова в тегах заголовків можуть не мати значення так само, як колись. Ця стаття SearchEngineJournal про важливі теги SEO для 2016 року процитувала дослідження дослідження Backlinko виявили, що ключове слово оптимізований тег заголовка було пов'язано з кращим рейтингом, але співвідношення було меншим, ніж колись .

Що часто буває, це те, що після створення сайту, власник сайту найнять когось на «SEO» сайту. У старі часи це часто означало оновлення мета-тегів з багатообіцяючими ключовими словами з хорошим обсягом пошуку, навіть якщо на сторінці взагалі не згадувалося ключове слово.

Я винен у цьому, у мене були клієнти, які не хотіли змінювати свої сторінки, але хотіли оптимізації метатегів.

Але оптимізація мета-тегів не повинна бути окремою та ізольованою діяльністю. Він більше не працює (якщо це коли-небудь) для оптимізації сторінки для ключового слова, яке не відповідає темі сторінки. На сторінці SEO оптимізація в даний час є цілісною практикою, де ваша сторінка повинна повністю вирішити "тему", яка включає в себе багато тісно пов'язані ключові слова, як у мета-теги і в зміст сторінки.

Таким чином, мета-теги оптимізація мертва? Ні, не зовсім. Але, як ви це робите, це може бути.

Що таке оптимізація мета-тегів?
Отже, що я маю на увазі під Meta Tag Optimization?
Чи не так?
Що таке оптимізація мета-тегів?
Отже, що я маю на увазі під Meta Tag Optimization?
Інтернет-маркетинг проти інтернет-маркетингу для ключового слова?
Таким чином, мета-теги оптимізація мертва?