Навигация по сайту

Популярные статьи

оптимізація оподаткування

 1. Навіщо вам законна оптимізація оподаткування?
 2. Інструменти оптимізації оподаткування, схеми оптимізації оподаткування:

Навіщо запитаєте Ви необхідно проводити оптимізацію оподаткування організації або ІП? Все просто. Чи влаштовує Вас розмір податку? Задається питанням - чи вправі я платити менше? Кожен підприємець, кожен керівник комерційної фірми в подібному випадку відповість «Ні» і «Так» відповідно. Все що Вам потрібно - це адвокат спеціалізується на податках , Тоді оптимізація податків оподаткування буде проведена професійно.

адвокат спеціалізується на податках

Навіщо вам законна оптимізація оподаткування?

Невдоволення платників податків цілком зрозуміло. Причиною цього є економічне протистояння фіскала і платників податків: перший зацікавлений в збільшенні розміру податку, другий в його зниженні. Способом «перетягування каната» в свою сторону державою є видання закону. Незважаючи на істотне нерівність в боротьбі, у платника податків є дієві важелі, що дозволяють знизити фінансовий тягар. Вони полягають у наступному.

Отже, податкове планування оптимізація оподаткування - це законні дії платника податків щодо зменшення розміру податкової ставки - проведіть податковий аналіз і вже сьогодні економія бюджету почне радувати Вас як власника бізнесу.

У цьому ключі визначальним є те, що дії підприємця не суперечать нормам права. При цьому, ризики настання такої відповідальності все-таки є і виражаються в наступних формах:

 1. Ризик підвищення податкового тягаря. Полягає в можливу появу недоїмок, нарахуванні податковими органами пені та штрафів.
 2. Ризик додаткових судових витрат. Можливі в разі стягнення податковою службою недоїмок в судовому порядку або захистом своїх прав самим платником податків.
 3. Ризик кримінальної відповідальності.

Інструменти оптимізації оподаткування, схеми оптимізації оподаткування:

 1. Застосування податкових пільг або податкова реструктуризація . Передбачені законодавством способи зниження розміру зборів не застосовуються податковими органами автоматично. Більш того, право на податкове вирахування повинно бути підтверджено пакетом документів. У разі не згоди з фіскальним органом - оспорювання рішень податкових органів відновить Ваші права та інтереси.
 2. Використання прогалин законодавства при оптимізації оподаткування. Відповідно до частини 7 статті 3 Податкового кодексу непереборні неясності і протиріччя, що містяться в податковому законодавстві, тлумачаться на користь платника податків. Тому, важливо стежити за змінами в законодавстві і буквально підходити до розуміння чинного закону. Необхідно пам'ятати, що існуючі прогалини і суперечності законодавства рано чи пізно будуть усунені. Тому вкрай важливо встановити і застосувати його сьогодні.
 3. Всі методи оптимізації оподаткування використовуються в рамках наших рекомендацій допоможуть і в рамках підготовки до податкової перевірки , Яка пройде без зайвої суєти і питань до Вас як платнику податків.
 4. Обрання оптимальної форми господарської діяльності. Тобто вибір організаційно-правової структури компанії. Оптимізація оподаткування на стадії реєстрації Вашого бізнесу.
 5. Вибір місця знаходження організації. Йдеться про реєстрацію особи в суб'єкті федерації або державі з низькими податковими ставками.
 6. Зміна терміну сплати зборів. Даний спосіб дієвий в разі річного податкового періоду. Для застосування такого інструменту потрібно встановити момент перетинання мінімального розміру об'єкта оподаткування з закінченням податкового періоду.
 7. Просування інтересів компанії у владних структурах. Даний інструмент застосовується в сукупності з прогнозуванням змін законодавства про податки і вимагає динамічної організації бізнесу.
 8. Є й інші способи і шляхи оптимізації оподаткування, які застосовуються індивідуально і стосовно ситуації. Також ознайомтеся з процедурою отримання податкового вирахування , Яка прінісет додаткові позитивні моменти для Вас.

УВАГА: ознайомтеся з умовами нашого спеціального пропозиції для платників податків - складання і здача податкової декларації за вигідною вартості юридичної допомоги (за посиланням докладніша інформація про умови АКЦІЇ).

Застосування викладених методів з питання податкове планування і оптимізація оподаткування вимагає вивчення величезного масиву інформації, знання теорії і практики податкових правовідносин, володіння практичними навичками щодо обчислення податків. Отже, реалізація оптимізації оподаткування обумовлює великі витрати часу. З огляду на це, рекомендується довіритися фахівцям даної області і надати їм можливість внести корективи в Вашу підприємницьку діяльність, тим більше, що дані фінансові витрати, найчастіше, непорівнянні з надмірно сплаченими податками.

У свою чергу, адвокати нашого Адвокатського бюро, спеціалізуючись в даній сфері, готові надати необхідну допомогу в плануванні Вашої податкової діяльності і підібрати способи оптимізації оподаткування. Звернувшись до нас Ви:

 1. довіряєтеся професіоналам
 2. Оптимізуєте розмір податкових зборів
 3. Економте на витратах
 4. Економте особистий і робочий час тому шляхи оптимізації оподаткування організацій та ВП стають нашою турботою.

Увага: дивіться відео по темі податкової перевірки і суперечках з податковими органами, задавайте своє питання в коментарях до ролика і отримуйте безкоштовну пораду адвоката на каналі YouTube, головне не забудьте підписатися:

Читайте ще матеріали з податкових питань і проблем:

Дізнайтеся все з питання повернення надміру сплаченого податку в частині оптимізації оподаткування

проведіть досудове врегулювання податкових суперечок з нашою допомогою

Все з питання участі адвоката при проведенні податкової перевірки за посиланням

PS: якщо Ви не знайшли відповідь - напишіть нашому адвокату і ми постараємося вирішити Ваше питання:

Навіщо вам законна оптимізація оподаткування?
Чи влаштовує Вас розмір податку?
Задається питанням - чи вправі я платити менше?
Навіщо вам законна оптимізація оподаткування?