Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація роботи системи

  1. CCleaner

Програми для оптимізації роботи комп'ютера можна сміливо віднести до розділу найнеобхіднішого, потрібного і корисного софта для вашого ПК.
Проведення оптимізації дозволяє, по-перше, оптимально налаштувати ПК і тим самим домогтися максимальної продуктивності комп'ютера, найбільш повної реалізації його функціональних можливостей. По-друге, оптимізація необхідна для обслуговування ПК, як і будь-якого пристрою. Ігнорування періодичного, а в деяких випадках і регулярного проведення оптимізації (сканування, очищення, дефрагментація жорсткого диска ...) призведе в кращому випадку до зменшення швидкості роботи комп'ютера, в гіршому - навіть до втрати даних.
Природно, що продуктивність ПК оцінюється по використовуваному процесору і великому ряду інших елементів. Але модернізація або покупка нового ПК є все-таки речами дорогими. І знову ж таки, без оптимізації роботи апаратно-програмних засобів, новий комп'ютер може поступатися можливостям своїх оптимально налаштованих попередників, ціна яких значно дешевше.
Для збільшення швидкості роботи ПК існує безліч способів. Наприклад, що став популярним "розгін" (процесорів, відеоадаптерів, жорстких дисків ...), тобто експлуатація елементів, вузлів комп'ютера в форсованих режимах. Але якщо взяти цей спосіб збільшення продуктивності комп'ютера або зайнятися зміною налаштувань в BIOS Setup і т.д., то це все для досвідчених користувачів плюс ручна настройка, що вимагає відповідних знань. І це зовсім інші методи підвищення швидкодії роботи ПК. Основна ж відмінність програм оптимізації - це їх періодично-регулярне використання для підтримки оптимальної роботи комп'ютера і своєчасного запобігання різних збоїв, "зависання" і т.д., виконання всіх необхідних функцій по налаштуванню, оптимізації ... автоматично, всього лише запуском певних програм .
Програми для оптимізації роботи ПК дозволять Вам автоматично виконувати ретельну настройку, регулярне обслуговування комп'ютера. Використання даних програм дає можливість без особливих знань провести всебічну оптимізацію роботи апаратних і програмних засобів ПК для підвищення його швидкодії. Програми оптимізації роботи комп'ютера - це оптимальна і безпечна настройка, досягнення максимальної швидкості роботи і постійна висока продуктивність комп'ютера без дорогих витрат.
Програми оптимізації роботи комп'ютера є найнеобхіднішим, потрібним софтом для всіх користувачів, від початківців до досвідчених.

Оптимізація - це, в першу чергу, налагодження операційної системи ОС, програмних додатків і апаратних ресурсів (різних функцій, параметрів, компонентів, конфігурації ...) для поліпшення роботи комп'ютера, підвищення його швидкодії і продуктивності, найбільш повної реалізації функціональних можливостей ПК.
Основні причини погіршення роботи ПК: помилки і засмічення системного реєстру, зайві програми в автозавантаження, сміття, дублікати, старі непотрібні файли на жорсткому диску комп'ютера, висока фрагментація системного диска, засмічення оперативної пам'яті, що не оптимальні настройки системи і налаштування мережі.
Тому необхідна періодична оптимізація: очищення області автозавантаження, перевірка цілісності і виправлення проблем системного рєєст, дефрагментація і чистка жорсткого диска, оптимізація пам'яті, настройка мережі і т.д ..
• автозавантаження - виявлення програм, що завантажуються автоматично при старті системи, чистка розділу автозавантаження »прискорення завантаження ПК;
• системний реєстр - настройка системи зміною ключів реєстру, оптимізація, очищення і дефрагментації реєстру »підвищення продуктивності системи» досягнення максимальної швидкодії;
• чистка жорсткого диска - чистка системи від непотрібних файлів, тимчасових файлів, видалення дублікатів, історій Інтернет, файлів cookies і т.д. »Збільшення вільного місця на диску, підвищення безпеки;
• дефрагментація жорсткого диска - фрагментація файлів і необхідність в дефрагментації для прискорення системи »зменшення часу завантаження програм, прискорення відкриття файлів, копіювання;
• оптимізація пам'яті - прискорення роботи комп'ютера, збільшення його швидкості роботи і підвищення швидкодії програмами оптимізації і дефрагментації оперативної пам'яті;
• настройка мережі - підвищення швидкості з'єднання з мережею Інтернет, збільшення швидкості передачі даних шляхом оптимізації параметрів мережі.

Перейдемо до самих, настільки потрібним, програмами.

Грунтуючись на власному досвіді, зупинюся лише на трьох, різних за змістом і можливостям, але будь-який з яких простому користувачеві вистачить "за очі".

  • CCleaner

  • Reg Organizer

  • TuneUp Utilities

Програми для оптимізації роботи комп'ютера можна сміливо віднести до розділу найнеобхіднішого, потрібного і корисного софта для вашого ПК

Безкоштовна! Дуже проста і невибаглива.

Призначена для чищення системного сміття (в тому числі кешу браузерів), чищення реєстру. Також має кілька корисних функцій: робота з файлами автозавантаження і управління точками відновлення системи. За допомогою CCleaner ви не тільки звільните простір на диску, але і збільшите продуктивність системи в цілому.

Раджу регулярно перевіряти оновлення програми, так як виходять вони із завидною постійністю.

завантажити CCleaner

Reg Organizer® - це багатофункціональна програма для чищення реєстру і його обслуговування. Дозволяє переглядати і редагувати системний реєстр, проводити пошук і автоматичну заміну даних в реєстрі, здійснювати попередній перегляд імпортованих reg-файлів (у тому числі і з Провідника). Має масу корисних додаткових функцій. Платна.

Завантажити Reg Organizer