Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація сайту »Створення і просування в Інтернет

  1. Що робить успішна пошукова оптимізація сайту

SEO просування сайту

Придбання або створення нового сайту не несе моментальної комерційної вигоди, його ще повинні відвідати люди в Інтернет Придбання або створення нового сайту не несе моментальної комерційної вигоди, його ще повинні відвідати люди в Інтернет! Необхідна коректна тонка настройка шаблону, наповнити унікальним текстом, і очікування потоку замовлень.

Обов'язково регіональна прив'язка (вказати локацію), реєстрації сайту в вебмайстрів Яндекс і Гугла. Створення картки компанії в ПС. Створення нових статей (рекомендована унікальність в тексті не менше 90%), правильна розстановка рядків меню, переробка контенту в цілому, зовнішня настройка дизайну, навігації, доступність до розуміння. Дублів (копій) статей вже багато в Інтернет, і домагатися унікальності сайту за текстами нелегко. Дублі публікації, з чужого веб-проекту, не дадуть вашим статтям вийти в топ 10, результативне просування з плагіатом ніяк неможливо. Тільки унікальний текст відкриває перше «віконце» на цьому шляху. Створення унікальних матеріалів і присутність унікальних фото, буде тільки на користь.

Пошукова оптимізація сайтів має на увазі коректний код, настройку шаблону і тексту. Конкуренції в Інтернет більше і більше, це нормальний процес, люди показують свій бізнес тут, а просування сайтів в результатах видачі, це спосіб стати більш успішною фірмою. Багато фірм частіше віддають перевагу власній рекламі, але і ведуть бізнес тільки цим способом. Створення і просування великого і унікального інтернет-магазину наводить багато відвідувачів. Зацікавлений клієнт, легко може Вас купити або отримати послугу, може дати позитивні відгуки, і вони теж починають відігравати ефективну роль в залученні клієнта.

Створення релевантної структури матеріалів зробить справу, і кращі позиції у видачі призводять покупця на Ваш вебпроектів. Тут одне рішення - Вам потрібен майстер для налаштування. Код і текст на сайті, можна добре налаштувати своїми силами, але чи потрібно йти вже второваним кимось шляху? Багато з людей, що знаходяться в топ 10 видачі, вже заробляють, отримуючи замовлення ... вони вже платять за розробку і настройку своїх сайтів. Прайс на послуги різний, як і результативна робота. Більшість людей знаходять потрібний матеріал і послуги в Інтернет. Але люди рідко ходять далі 10-й рядків в результаті видачі і знаходять потрібний матеріал саме тут. Як тільки Ви отримуєте першого клієнта, приходять розуміння про необхідність реклами.

Трафік призводить на Ваш ве-проект тільки цільових здобувачів, тобто саме тих, хто шукає і хоче купити послуги. За просування своїх послуг, йде величезна конкурентна боротьба, в ній працюю багато років і я. Фільтрації майстрів на ринку наших послуг більш висока. Простий набір слів в рядку браузера, призводить користувача глобальної мережі в топ 10, ось Ви і прийшли сюди.

Що робить успішна пошукова оптимізація сайту

  1. Покупець шукає і знаходить Ваш сайт;
  2. Знаходячи, вибирає послуги;
  3. Вибравши, купує.

(Необхідна і зовнішня складова)

Три «кити» результативної реклами в Інтернет, а показувати щось через хмару вискакують банерів всім підряд, як пропонувати рибі парасолька ... в цьому є резон, якщо в одному покупцеві Ви знайдете компенсування витрат за сумнівні кліки. Просування і реклама, це різні речі. Купити потрібне у виробника практично неможливо, все віддано в руки ділерм і майстрам перекупок. Розвиватися необхідно, але мало кому доступний ринок послуг споживачеві, без посередників, а потрібна тим, хто перекуповує чужі послуги і перепродує. Ми відмовилися надавати допомогу дилерам та іншим каламутним панам, принципова практика.

Чим цікавіше і доступніше до розуміння публікується матеріал, тим більше шансів реалізувати послуги. Пошукова машина не бачить зовнішньої краси стилю, картинок шаблону, вона зчитує якісно зроблений код, любить унікальний текст і інший новий матеріал. Просування в Інтернет - не фокуси, а серйозна процедура.

Результативне просування іміджу фірми.

Якщо Ви хочете створити відомий бренд, то це завдання PR компанії, а не оптимізатора. Розвиток нового впізнаваного бренду, справа не легка і ставлення до SEO завданням практично не має. Для знаходжень послуг за назвою Вашої фірми (первинно), потрібно вдало вибрати і сертифікувати бренд. Потрібна успішна реклама компанії по телебаченню, радіо, газети. Вливань в різну рекламу. Створення солідної клієнтської бази, заслужити компанії позитивний імідж, отримати позитивні відгуки про послуги, а можна легко «заточити» слоган і увіткнути ресурс в видиму область видачі ПС. Правильна оптимізація сайтів - це не спам, що не банери на сторонньому ресурсі, а робота з текстом і кодом шаблону, «будівництво» якісної структури внутрішнього коду, чуйного адаптивного дизайну, фото. Первинна настройка буде тривати від одного до трьох місяців, іноді цей час збільшується (тут є багато чинників). І це тільки чиста робота фахівця оптимізатора, а результати залежать від монополії ПС, тут роботи не менш, особливо тепер, коли контекстна реклама захоплює ринок. Гонорари оптимізатора високі, але вигідніше оплачувати роботу штатного майстра без посередника, і не наймати для разових послуг різних фрілансерів.

Підтримка силою досвідченого оптимізатора сайтів, це дуже хороші позиції у видачі та реальні результати. Внутрішня настройка повинна мати постійність, як і майстер її здійснює.

Оптимізатор - фахівець з внутрішньої налаштуванні сайтів.

Оптимізатор НЕ фокусник, а серйозний фахівець. Ефективна настройка, полягає у вдалому союзі вебмастера і адміністратора. SEO просування почнеться з досліджень проекту і його можливостей. Редагується частина контенту і блоки, чистка коду, а робот ПС сканує остання зміна, видає нові позиції у видачі лише до наступного оновлення, іноді на це йде до трьох тижнів (позитивні результати в Google, з'являються багато швидше). В силу різних обставин, скануючий робот може і не приходити на Вашу веб-сторінку ( «пригальмовує» сервер, бувають інші помилки ...). Тим і зайняті майстри, вони знаходять основні помилки і дозволяють їх (в міру здібностей і накопичених досвідченим шляхом знань). Внутрішня оптимізація - серйозна робота над кодом, за текстом, періодичним контролем копипаста, розробка стратегій подачі матеріалу. Виявляти інтерес відвідувача, обчислення, відстеження входів, виходів, потрібно зрозуміти інтерес до сайту. Це відстеження карти подій, ведення звітності, повний аналіз, створення унікального тексту. Відстеження видачі в результаті на зроблену роботу, вивчати нові фокуси, які підносять системи Google і Яндекс. Додаткова правка, в зв'язку з останньою подією, іноді потрібно робити і «відкат» до попередньої версії. Не завжди легка процедура, але необхідна.

Чи не збільшується відвідуваність інтернет-магазину, значить потрібно виявляти причини. Заспамлен текст, велика кількість ключових фраз, перебір з виділеним жирним, курсивом, і малопомітні невдалі помилки. Потрібно зробити глибоку перевірку, вивчити тенденції відвідувань, поведінку користувачів, налаштувати юзабіліті (виразної навігації), усунути помилки, баги, виняток битих посилань, стежити за доступністю сервера (Вашому сайту потрібен хороший хостинг) і багато інших маніпуляції. Для відстежень цих питань і потрібен знає майстер. Над проектом може працювати ціла група людей, але зовнішня сторона в процесі буде непомітною. Ви лише будете вести спостереження за щотижневими переміщенням свого «дітища» в зростання. У відповідь на свої запити, пошукова машина видає нові позиції сайту. Але на це потрібен термін, ефективна робота сайту вимагає часу до початку росту! На відміну від інших методів, тонка настройка має завдання на просування сайту в кращі позиції у видачі, і не більше ... вище тільки реклама, на яку обізнана людина вже реагує рідше. Коректно налаштувати код на сайті і підняти його у видачі ПС, фіксувати і повторювати редакцію нового і колишнього матеріалу. Вічно високих позицій не буває, все тече і змінюється. Є і хитрості, але про них вам навряд чи хто буде поширюватися.

Якщо Ваші послуги шукають, то повинні знаходити швидко!

Тонка настройка коду сайтів, включає в себе величезний перелік обов'язкових правил, більшість з них (зі зрозумілих причин) приховані від читача. Створення і тонка настройка контенту - нелегка робота, а планомірний працю. Консультую безкоштовно. Час ефективної роботи залежить від тривалості подій і величини бюджету, а значить витраченої енергії оптимізатора, а не від вдало купленої посилання (!). Налаштування сайтів це вигідно, люди йдуть на Ваш приватний сайт, а не казки про «вічних посиланнях».

Налаштування сайтів це вигідно, люди йдуть на Ваш приватний сайт, а не казки про «вічних посиланнях»

Результативна робота оптимізатора сайтів, багато в чому, залежить від його фінансової зацікавленості. Чим більше бюджет на допомогу оптимізатора, тим більше віддачі, тут потрібно шукати компроміс, піти в розвиток чи ні. Безкоштовний сир тільки в мишоловці ... Або вкладатися в фахівця і отримувати вигоду, або не вкладатися і чекати дива. Більше витрати - більше доходу (і в арифметичній прогресії).

Потрібен консультант? Пишіть, зроблю безкоштовний аналіз і підкажу, покажу слабкі сторони. У розробку візьму навряд чи, але допомогти зможу, дам адекватний і коректний рада. Надаємо віддалену підтримку в ролі адміністратора сайтів. Коли перебуваю поза країною, телефон відключаю. Звертайтеся в соцмережах (В Вк частіше), ми досвідчена група, і можемо допомогти Вам. Регіон не має значень. Ведемо веб-проекти в Москві і Пітері. Подяка за послуги фахівця оптимізатора приймаються різними способами!

Автор Євген Краузе.

первинна настройка

просто приклади

Код і текст на сайті, можна добре налаштувати своїми силами, але чи потрібно йти вже второваним кимось шляху?
Потрібен консультант?