Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація сайту в Рамблер

Така пошукова система, як Рамблер створена для того, що б індексувати різні сайти, за всіма власними правилами, і які будуть впливати і відрізнятися від всіх інших роботів, і тому для того, що б досягти найкращого результату, потрібно і просто необхідно знати всі особливості цієї пошукової системи Така пошукова система, як Рамблер створена для того, що б індексувати різні сайти, за всіма власними правилами, і які будуть впливати і відрізнятися від всіх інших роботів, і тому для того, що б досягти найкращого результату, потрібно і просто необхідно знати всі особливості цієї пошукової системи.

Відразу можна сказати, що пошукова система Рамблер - постійно робить пошук нових ресурсів для того, що б був хороший перегляд по всьому простору Інтернету самостійно, без будь-якої допомоги. А для того, що б цей процес був зроблений для прискорення, то вам просто потрібно додати в базу даних, який то ресурс, самостійно. І зазвичай для цього все можуть використовувати ручну реєстрацію по такому посиланню, як - http://www.rambler.ru/doc/add_site.shtml. І ця ручна реєстрація можлива, тільки тоді, коли у вас будуть ресурси, таких країн, як Україна, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Узбекистан, Грузія.

Взагалі ніяких труднощів, не приноситиме оптимізація в рамблере в будь-яких динамічних сторінках. Рамблер дуже швидко і без жодних зусиль буде індексувати всі сторінки, які з таким видом, як * .asp *, * .php *, * .pl *, * / cgi-bin / *, і всі інші, і це все для відвідуваних сайтів, і для сайтів, які просто містять унікальну інформацію, яка дуже корисна для всіх користувачів.

Коли ви будете оптимізувати ваш сайт під ключ в Рамблері, то просто не рекомендується використовувати невидимий текст, і різні фреймів, а також це стосується таких документів, які будуть перевищувати 200 кілобайт, і якщо таке сталося, то вам потрібно буде просто розбити їх на кілька частин, це потрібно для того, тому що при індексації буде враховуватися тільки, та частина яку користувачі можуть побачити у себе на сторінках.

Для Рамблера буде хороший той, сайт, який буде брати участь, наприклад, в рейтингу ТОП-100 і звичайно, якщо він буде мати на своїй сторінці так званий лічильник. Спеціальний робот, який є в цій програмі, два рази на день буде додавати нові сайти, це для того, що б вам було зручніше працювати, і для того, що б ви могли бачити постійно нову інформацію.