Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація сайту за допомогою нового модуля SeoPult

 1. 1. Новий модуль SeoPult - проходимо всі етапи SEO "на автопілоті"
 2. 2. Що дає повна автоматизація SEO
 3. 3. Модуль "Оптимізація сайту" в SeoPult - що пропонують розробники
 4. 4. Напрями роботи модуля
 5. 5. Як почати роботу з модулем - керівництво для користувача
 6. 6. Що робити після внутрішньої оптимізації в SeoPult
 7. 7. Висновок

Ви дізнаєтеся все про SEO-оптимізації сайту за допомогою нового модуля SeoPult. Ми розповімо, що вам дасть повна автоматизація СЕО, як розподілити бюджет при роботі з новим модулем і що робити після внутрішньої оптимізації.

Добрий день, шановні читачі!

Ефективне просування в пошукових системах - складне завдання для всіх власників, маркетологів і контент-менеджерів онлайн-ресурсів. Розкрутка забирає багато часу, сил і засобів. Якщо просувати і оптимізувати сайти вручну - результату доведеться чекати місяці, а то й роки.

На щастя, прогрес не стоїть на місці. Представляємо новітній інструмент пошукової оптимізації - SEO-модуль від системи SeoPult.

Ця унікальна розробка заощадить ваш час, гроші і забезпечить результат без залучення вузьких фахівців. У новій статті вас чекає детальний огляд SEO-модуля - його переваги, перспективи, завдання та принцип роботи.

Ви дізнаєтеся все про SEO-оптимізації сайту за допомогою нового модуля SeoPult

1. Новий модуль SeoPult - проходимо всі етапи SEO "на автопілоті"

Днями SeoPult представив систему автоматизації SEO повного циклу, аналогів якої немає на ринку.

Вперше користувачі отримали можливість пройти всі етапи SEO "на автопілоті", без необхідності пошуку і залучення програмістів і оптимізаторів.

Раніше SeoPult автоматизував зовнішнє просування сайту, а роботи по внутрішній оптимізації доводилося робити власникам сайту самим.

З появою нового модуля внутрішньої оптимізації користувачам SeoPult залишається вказати бюджет, надати доступ до сайту і контролювати результат. Система легко налаштовується під конкретні завдання, є розстрочка платежів і гарантія результату.

2. Що дає повна автоматизація SEO

Що дає повна автоматизація SEO:

 1. Не потрібно шукати підрядників для виконання різних робіт (технічної оптимізації, оптимізації юзабіліті і конверсії, лінкбілдінга, копірайтингу і т. П.) - все зібрано в одному місці.
 2. Поріг входу для будь-якого бізнесу. Мінімальний бюджет - 1 000 рублів на місяць, оптимальний - 5 000 рублів (залежить від кількості просуваються ключових запитів і сторінок). Для порівняння, у фрілансерів аналогічний обсяг робіт буде коштувати в середньому по Москві в 4 рази дорожче, у агентств в 10.
 3. Повна прозорість - в режимі онлайн ви бачите прогрес виконання робіт, статті витрат і динаміку ефективності.

3. Модуль "Оптимізація сайту" в SeoPult - що пропонують розробники

Користувачі SeoPult, працюючи в системі, регулярно отримують автоматичні підказки і сигнали про проблеми, які знижують ефективність просування. Якими б якісними не були вхідні посилання і розміщення тексти, якщо сайт працює повільно, у нього «крива» верстка і в вихідному коді багато помилок, то високих позицій чекати не доводиться.

Клієнтам SeoPult пропонується послуга персонального менеджера, який проводить аудит сайту і дає список рекомендацій щодо його поліпшення. Але дуже часто отримані звіти залишаються просто звітами - роботи по сайту не виконуються.

Причини у всіх приблизно однакові:

 • немає штатного програміста;
 • звертатися в агентства - дорого;
 • звертатися до фрілансерам - ненадійно;
 • самостійно вносити зміни - немає часу, знань або бажання.

Щоб вирішити проблему нестачі кадрів і ресурсів своїх користувачів, в SeoPult почали розробку модуля автоматизованої внутрішньої оптимізації. Тепер система - це не просто набір автоматизованих рекламних інструментів, а комплексна платформа, яка дозволяє впливати на всі фактори ранжирування в пошукових системах.

Тепер система - це не просто набір автоматизованих рекламних інструментів, а комплексна платформа, яка дозволяє впливати на всі фактори ранжирування в пошукових системах

Оновлений зовнішній вигляд сторінки "Управління SEO". Для переходу в модуль необхідно натиснути "Налаштувати"

Для зручності SeoPult об'єднав управління зовнішніми факторами, текстовим наповненням і новий модуль внутрішньої оптимізації в "єдиному вікні" - на сторінці "Управління SEO".

4. Напрями роботи модуля

Чек-лист включає майже 100 пунктів за такими напрямками, як:

 1. Налаштування сайту та підготовчі роботи (установка систем аналітики, настройка цілей, створення та налаштування файлу robots.txt, перевірка правильності вибору ключових слів і цільових сторінок і т. Д.).
 2. Технічна оптимізація (виключення дублювання сторінок, підвищення швидкості завантаження сайту, заголовки Last Modified і If-Modified-Since і ін.).
 3. Оптимізація структури (доступність сторінок максимум в 3 кліка, створення sitemap.xml, настройка ЧПУ та ін.).
 4. Робота над внутрішніми факторами ранжування (оптимізація контенту, заголовків, метатегов, внутрішня перелінковка).
 5. Поліпшення юзабіліті (адаптивність під мобільні пристрої, зручність використання сайту).
 6. Робота над комерційними факторами (додавання сайту в Google Мій Бізнес, настройка чату і онлайн-консультанта, сервісів зворотного дзвінка і т. Д.).

5. Як почати роботу з модулем - керівництво для користувача

Для початку роботи зареєструйтеся в системі SeoPult і додайте сайт. Виберіть пункт «Оптимізація сайту» і один з рекомендованих планів просування.

Виберіть пункт «Оптимізація сайту» і один з рекомендованих планів просування

Доступні плани автоматичного просування сайту

Кожен план просування включає заздалегідь визначений список робіт. Ознайомившись зі списком, ви зрозумієте, який план підходить вам найкраще.

При необхідності ви можете переключитися в професійний режим і вказати роботи по чек-листу.

При необхідності ви можете переключитися в професійний режим і вказати роботи по чек-листу

Вибір списку робіт, пропонованих в рамках послуги з оптимізації сайту

Роботи по чек-листу проводяться в одному з двох режимів:

 • "Повний автомат" (за замовчуванням) - ви надаєте доступи до сайту, а оптимізацією займаються фахівці SeoPult;
 • "Рекомендації" - ви отримуєте список рекомендацій по кожному пункту, які виконуєте самостійно або передаєте програмісту.

Система розраховує оптимальний бюджет на основі аналізу вашого проекту, конкуренції в ніші і безлічі інших чинників. Рекомендований системою бюджет - швидкість виконання робіт (рекомендований термін - 4 місяці). Якщо не вистачає коштів, зменшіть бюджет - і ви, по суті, оптимізуєте сайт в розстрочку.

6. Що робити після внутрішньої оптимізації в SeoPult

Внутрішня оптимізація - це міцна база для розвитку.

Паралельно з виконанням робіт на сайті користувачі SeoPult мають можливість рухатися в декількох напрямках:

 1. Підвищувати цитованість сайту (модуль "Зовнішні чинники").
 2. Наповнювати сайт корисним контентом і, таким чином, залучати трафік з пошуку по низькочастотних запитах (модуль "Розвиток сайту").
 3. Підносити авторитет сайту і залучати цільовий трафік шляхом нарощування природної посилальної маси (модуль "Природні посилання").
 4. Залучати клієнтів з реклами в Яндексі і Google (модуль "Контекстна реклама PPC").
 5. Покращувати репутацію бренду в мережі за допомогою безкоштовного модуля «Управління репутацією».
 6. Підвищувати впізнаваність бренду і залучати за відгуками друзів трафік з блогів, ЗМІ, соцмереж і каналів YouTube (модуль "Контент-маркетинг").

Саме комплексна робота забезпечує сьогодні найкращий результат. В результаті не тільки ростуть позиції сайту в пошукових системах, але і формується лояльна аудиторія навколо бренду, готова звертатися до вас знову і знову.

7. Висновок

завдяки SeoPult термін «оптимізація сайту під ключ» знайшов новий сенс. Тепер це не просто приваблива фраза, за якою ховається ручна робота, постійні переговори з агентствами і фрілансерами і зриви термінів.

Нова SEO-платформа від SeoPult повністю автоматизує цикл «внутрішня оптимізація - зовнішня оптимізація - розвиток», і вам більше не потрібно шукати виконавців для окремих робіт.

Крім того, SeoPult повертає гроші, якщо ви замовили всі роботи у фахівців системи, витратили рекомендований бюджет на оптимізацію, зовнішні фактори і розвиток сайту, а пошукова видимість по просуваються запитам через місяць після повного закінчення робіт так і не покращилася.