Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація статей. Як писати оптимізовані статті? Як написати правильний SEO контент?

10 вересня 2011 2548 70

Привіт всім читачам блогу asbseo.ru!

Сьогодні ми поговоримо про те, як писати оптимизирования статті. У цьому пості я вам розповім про написання статей, які будуть оптимізовані для пошукових систем, не порушуючи привабливості для читача.

Я виділив десять основних правил, яких варто дотримуватися, якщо ви хочете щоб ваш блог або сайт був відвідуваним, а ваші оптимізовані пости потрапляли в ТОП видачі пошукових запитів.

Отже, поїхали. Ось правила написання SEO постів для пошукових систем:

1. Обсяг тексту

Для того, щоб ваш сайт став відвідуваним і популярним , Необхідно постійно збільшувати обсяг тексту. Пошукові роботи цінують велика кількість тексту на сайтах. Загальне правило: чим більше кількість сторінок з текстом (статей), тим краще. Ідеальними вважаються пости від 500 до 3000 слів (від 2000 до 20000 символів).

2. Число ключових слів

Головне правило: ключові слова повинні зустрічатися в статті мінімум 2-4 рази. Краще, якщо фраза буде зустрічатися в тексті в такому самому порядку, як ми її просуваємо.

Наприклад, якщо наша фраза « Безкоштовне просування сайту », То краще не приводити до виду« Просування сайту безкоштовно ». Також в статті можна використовувати кожне слово (сайт, просування, безкоштовно) кілька разів окремо.

3. Щільність ключових слів

Щільність - це частота змісту ключових слів в тексті, яка вимірюється у відсотках. Вважається, що оптимальна щільність ключових слів в статті повинна становити 5-7%. Тобто, якщо стаття містить 100 слів, то в ній повинно бути 5-7 ключових слів.

Якщо буде менша кількість ключових слів, то пошуковий робот не додасть їм значення Якщо буде менша кількість ключових слів, то пошуковий робот не додасть їм значення. Якщо ключових слів буде більше 5-7%, то пошуковий робот може штучно знизити цю сторінку в пошуковій видачі, наклавши на неї фільтр.

Дуже часто, читаючи статті SEOшніков, стикався з твердженням, що пошукові системи не люблять великих текстів (довгі пости). Мені здається, ці твердження не зовсім обгрунтовані.

Тому як в статті з великою кількістю тексту можна написати більшу кількість ключових слів, не змінюючи їх щільність.

Крім того, у великому пості може попастися рідкісна фраза або ключове слово, які потраплять в ТОП пошукової видачі. Погодьтеся, чим більше тексту містить пост, тим більше шансів зміст рідкісних ключових слів або фраз.

Раджу Вам перевіряти релевантність сторінок, про те як це робиться я писав тут .

4. Розташування ключових слів

Тут правило одне: чим ближче розташовуються ключові слова до початку посту, тим краще. Необхідно прописати фразу в кінці поста хоча б один раз.

5. Стиль

Пошукові роботи звертають увагу на різні способи виділення ключових слів (жирний, курсив). Виділяйте ключові слова тегами «h1» і «h2». Звичайно, зараз виділення ключових слів цими тегами має менше значення, ніж раніше. Однак, пару раз в статті зробити такі виділення все ж варто. Але не перестарайтеся.

6. Тег «Title»

Тема (title) - найбільш важливий тег Тема (title) - найбільш важливий тег. Тема - це посилання в пошуковій видачі. Заголовок повинен бути привабливим і інформативним. Пошукові системи на своїх сторінках показують заголовки, що складаються з 50-80 символів. Тому потрібно прагнути вкладеться в цей обсяг. У заголовку повинні бути прописані ключові слова. Про складання заголовків можете прочитати в моїй статті « Як писати статті для блогу? Частина 1".

7. Ключові слова в посиланнях тексту

Посилання, зроблені за допомогою скриптів, можуть бути недоступні пошуковим машинам. Тому, в кожній статті бажано додавати як текстові посилання на внутрішні сторінки вашого сайту, так і посилання на зовнішні тематичні ресурси. Такі посилання здатні дати перевагу ранжирування вашого сайту в пошуковій видачі. Детальніше про внутрішніх посиланнях написано в статті « Внутрішня перелінковка ».

8. Теги зображень

Перед публікацією обов'язково оптимізуйте зображення. Про те, як це зробити я писав у своїй статті « оптимізація зображень ». До кожного зображення необхідно прописувати ключові слова в тезі «Alt» (альтернативний текст). Альтернативний текст запам'ятовується пошуковими роботами при індексації сторінки, але при ранжируванні результатів пошуку не враховується.

Відомо, що пошукові системи враховують альтернативний текст в зображеннях-посиланнях. Крім того, картинки беруть участь в пошуку (Яндекс і Google картинки) і здатні самі принести вам трафік. Краще використовувати унікальні зображення, наприклад, скріншоти з екрану .

9. Мета-тег «Description»

Тег «Опис статті» не менш важливий, ніж тег «Тема». Він показаний в пошуковій видачі під заголовком. Необхідно складати якісне і яскраве опис ваших постів, воно повинно відповідати вмісту. Користувач, перш ніж перейти на сайт читає опис до статті в пошуковій видачі.

Отже, якщо ваше опис буде краще і яскравіше ніж у інших, то саме до вас на сайт він перейде. Більшість пошукових машин використовує не більше 160 символів опису, тому не варто робити довгий опис.

Більшість пошукових машин використовує не більше 160 символів опису, тому не варто робити довгий опис

10. Мета-тег «Keywords»

Раніше даний тег застосовувався для вказівки ключових слів, але зараз пошуковими системами він практично не використовується. Все ж варто заповнювати цей тег. Заповнюйте ключовими словами, які реально існують в тексті.

Для WordPress є спеціальний SEO плагін, який називається «Seopressor». Ось так він виглядає:

Ось так він виглядає:

Особисто я їм не користуюся. Раджу Вам звернути увагу на вимоги до оптимізації статей, показані на скріншоті. Звичайно, робити все так не варто, але виконати деякі умови все ж необхідно.

Я не використовую цей плагін в зв'язку з тим, що пошукові алгоритми постійно змінюються і переоптімізірованние сторінки (робити багато виділень ключових слів (фраз), робити все заголовки) краще не варто, тому як після такі сторінки можуть потрапити під фільтри пошукових систем за переоптімізацію контенту.

Ось основні правила написання оптимізації статей сайтів і блогів для пошукових систем.

Звертаю увагу на те, що в пошуковій оптимізації дуже важливо писати унікальний текст. Про те, як перевірити текст на унікальність, можете прочитати тут.

Обов'язково постмотріте ці два відео на тему правильного написання SEO контенту!

Як написати правильний SEO контент? Частина 1:

Як написати правильний SEO контент? Частина 2:

Після написання поста необхідно перевірити сторінку на релевантність пошуковому запиту. Про це я написав у своїй статті « релевантність сторінок ». Релевантність тексту дуже важлива, обов'язково (!) Прочитайте цей пост!

Рекомендую Вам прочитати статтю « Внутрішня оптимізація », В якій викладені основні правили внутрішньої SEO оптимізації для сайтів і блогів.

На цьому у мене все. Як Вам стаття?

Хай щастить. Пишіть свої статті правильно, для людей, не забуваючи про пошукову (SEO) оптимізацію!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Як написати правильний SEO контент?
Як Вам стаття?