Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізація швидкості і юзабіліті сайту на WordPress

 1. Передмова
 2. фактори
 3. Поради щодо оптимізації сайту на WordPress

Я завжди хотів створити подібну сторінку і записувати свої дії по оптимізації швидкості і юзабіліті сайтів, які підтримую, але ніяк не міг знайти час на це

Я завжди хотів створити подібну сторінку і записувати свої дії по оптимізації швидкості і юзабіліті сайтів, які підтримую, але ніяк не міг знайти час на це. Тут будуть зібрані правки коду в популярних плагінах, настройка кешування, параметри htaccess і в такому дусі (з миру по нитці - приєднуйтесь в коментарях).

Передмова

WordPress - дуже потужний движок для сайтів, зараз він підтримує і має в своєму розпорядженні в своєму арсеналі:

 • мультісайтового;
 • один з кращих WYSIWYG редакторів для записів і сторінок;
 • необмежені таксономії, формати і шаблони записів;
 • тисячі безкоштовних і платних плагінів і стільки ж тим оформлення.

Левова частка сайтів на WordPress - це блоги і візитки компаній. Другі можна прирівняти до статичним сайтам, так як новини компанії і структура сайту зберігається на досить довгий період.

При грамотній настройці такі сайти можна не оновлювати по півроку і довше. Також всі ми прекрасно знаємо, що швидкість роботи ресурсу і завантаження його сторінок грають важливу роль у видачі Яндекс і Google.

Оптимізатори за тонке налаштування сайту беруть від 200 до 1000 доларів, тому спробуємо трохи заощадити і розібратися, як зробити свій сайт швидким і зручним.

фактори

На швидкість сайту на Wordpress впливають в порядку убування:

 • якість хостингу (в Україні можу радити - Україна [Мій сайт тут] і Hostpro );
 • якість дизайну сайту (раджу зібрати трохи грошей і купити платну тему тут );
 • кількість встановлених плагінів і їх якість;
 • настройка самого сайту.

Відносно плагінів можу привести найяскравіший приклад. Вам потрібно зробити таблицю з прайсом, ідеальне рішення - WP Table Reloaded або Websimon Tables (Приклади реалізації), але таких сторінок у нас 2-3 на весь сайт, а CSS і JS для підтримки таблиць завантажується на всіх сторінках сайту (більше 100 кб).

Три чотири таких плагіна і Ваша сторінка вже важить більше 500 кб, не рахуючи картинок, дизайну і тексту.

Поради щодо оптимізації сайту на WordPress

Після того як Ви знайшли хороший хостинг і купили (написали) собі якісний дизайн сайту, необхідно відразу встановити ці плагіни:

Це мінімальний набір, все плагіни безкоштовні. З приводу Use GL - увімкніть її першим, потім активуйте тему оформлення, і інші плагіни, інакше можуть бути великі «глюки».

Як використовувати Leverage browser caching за допомогою htaccess?


Це дозволить використовувати кеш браузера по максимуму. У файл .htaccess додаємо: ExpiresActive On ExpiresByType image / jpg "access 1 month" ExpiresByType image / jpeg "access 1 month" ExpiresByType image / gif "access 1 month" ExpiresByType image / png "access 1 month" ExpiresByType text / css "access 3 day "ExpiresByType application / pdf" access 1 month "ExpiresByType text / x-javascript" access 2 day "ExpiresByType application / x-shockwave-flash" access 1 month "ExpiresByType image / x-icon" access 1 year "ExpiresDefault" access 2 days "

Підключаємо WP-Table Reloaded 1.9.3 тільки на певних сторінках


Шукаємо файл controller-frontend.php в папці controllers. У ньому знаходимо рядок function __construct () {. Відразу після фігурної дужки додаємо: global $ post;

Потім знаходимо if ($ this-> options [ 'enable_tablesorter']) {і перед цим рядком вставляємо:

if (! isset ($ post-> ID) ||! in_array ($ post-> ID, array (2, 15, 53, 89))) return;

Де 2,15,53,89 - це ID сторінок, на яких Ви хочете завантажувати файли плагіна.Завантажувати стилі і скрипти Quform тільки на певних сторінках


Ті, хто придбав конструктор форм для WordPress Quform можуть скоротити вагу сторінок сайту і завантажувати файли конструктора тільки на певних сторінках сайту (економія до 200 кб). Для цього:
1. Знаходимо файл iphorm-form-builder / includes / common.php. У цьому файлі знаходимо функцію function iphorm_enqueue_styles (). Після відкриває фігурної дужки функції додаємо: global $ post; if (! isset ($ post-> ID) ||! in_array ($ post-> ID, array (1, 5, 3, 9))) return;

Де 1, 5, 3, 9 - ID записів, де будуть завантажуватися файли Quform. Після поновлення плагіна - повторюємо дії з новим файлом.


Хотів коротко написати, але вийшло як завжди ... далі буде

Зараз інші читають:

Як використовувати Leverage browser caching за допомогою htaccess?