Навигация по сайту

Популярные статьи

Оптимізуйте посадову інструкцію: ключові слова та поради SEO

 1. Використовуйте відповідні ключові слова та фрази
 2. Якщо ви втратили можливість знайти ключові слова, пов'язані з роботою, спробуйте ці інструменти SEO:
 3. Не використовуйте ключові слова для опису завдань
 4. Оптимізуйте опис компанії
 5. Не створюйте стіни тексту
 6. Створюйте візуальний досвід
 7. Не ускладнюйте посади
 8. Посада повинна:
 9. Покладайтеся на локальний SEO
 10. Не створюйте силос - посилання на інші сторінки
 11. Розгляньте, як виглядає ваша публікація на Google для вакансій
 12. Нижче наведено кілька простих способів розпочати використання структуровані дані на сторінках публікації...
 13. Діліться своїми публікаціями

Пошукова оптимізація (SEO) - це метод вхідного маркетингу, який робить вашу сторінку доступною для пошуку та відстеження за допомогою Google, Bing та інших пошукових систем. Посадові інструкції які є чіткими, орієнтованими та доступними для пошуку, привертають найбільш релевантних та кваліфікованих шукачів роботи, щоб звернутися до ваших відкритих ролей.

Ось як використовувати ключові слова з описом завдань і тактику SEO, щоб зробити ваші посадові інструкції вищими в результатах пошуку:

Використовуйте відповідні ключові слова та фрази

Пошукові системи переглядають ваш контент для найпоширеніших ключових слів і фраз, наприклад, заголовків і обов'язків. Чим більше людей натискатиме ваш вміст під час пошуку конкретних ключових слів для опису завдання, тим більше шансів, що ваш вміст буде збільшено до початку майбутніх пошуків.

Отже, якщо ви наймаєте Офіс-менеджер , переконайтеся, що ви підкреслюєте найважливіші ключові слова з опису посадових обов'язків, пов'язані з робочими обов'язками Office Manager, включаючи:

 • Адміністрація
 • Планування
 • Організувати
 • Підтримка

Тут вони висвітлені у зразку опису посади:

Ось деякі інші речі, які необхідно враховувати при виборі ключових слів і фраз опису роботи для ваших посадових інструкцій:

 • Якими є типові способи, якими люди в цій галузі описують свою роботу?
 • Як хто-небудь у цій галузі шукатиме свою позицію на дошці працевлаштування?
 • Які альтернативні посади можуть бути подібними до цієї позиції?
 • Чи існує більш конкретна посада для опису ролі, ніж роль, яку ви використовуєте?

Якщо ви втратили можливість знайти ключові слова, пов'язані з роботою, спробуйте ці інструменти SEO:

Заощаджуйте час на оптимізації оголошень про вакансії за допомогою шаблонів опису робочих завдань 400+ вже побудований для пошукових систем і робочих плат.

Не використовуйте ключові слова для опису завдань

Може виникнути спокуса скористатися найбільш релевантними ключовими словами, як це можливо, у посадових інструкціях. Але, пошукові системи починають підозрювати, якщо побачать, що окремий термін повторює неприродну кількість разів на сторінці. Дотримуйтеся терміну, який ви намагаєтеся класифікувати за один або два рази за абзац, не більше.

Хороший спосіб перевірити, чи є в описі вашої роботи надлишкові ключові слова, це прочитати вголос. Якщо це повторюється або важко читати, зменшіть кількість разів, коли ви використовуєте цю ключову фразу.

Знайдіть альтернативні способи, щоб підкреслити назву завдання протягом усього опису вашої роботи. Замість того, щоб повторювати такі ключові слова, як "бухгалтер", спробуйте "бухгалтера", "CPA", "сертифікованого бухгалтера" або "контролера". Перемикаючи мову, включивши синоніми, відповідні фрази та змінні назви, ви створите більш привабливий вміст і залучення кандидатів з різним досвідом у вашу позицію.

Пов'язані : Як написати кращий опис роботи ніколи

Оптимізуйте опис компанії

Скріншот через котельню

Ваші кандидати не повинні бути в невіданні про те, що ваша компанія робить. Напишіть на вашій сторінці кар'єри чіткий опис своєї компанії та вкажіть основні цінності, які важливі для вашої компанії. Використовуючи конкретні ключові слова на вашій сторінці кар'єри, як "роздрібна торгівля", "програмне забезпечення", "виробництво", або інший ясний показник функції вашої компанії, ви будете залучати кандидатів, які шукають роботу і компанію, як ваша.

Не створюйте стіни тексту

Ви знайомі з цим типом посадової інструкції: кілька довгих абзаців, які пояснюють обов'язки на робочому місці, перераховують занадто багато «приємних» кваліфікацій і, зрештою, плутають і відштовхують кандидатів. Пошукові системи також помічають це і зменшують кількість цих списків у результатах пошуку.

Замість цього створіть короткі описи завдань з чіткими заголовками ( відомі як H1s, H2s і H3s в SEO-термінах ) і, де це можливо, маркіровані списки. У цьому прикладі з HelpScout їх назва посади «інженер DevOps» - це H1, а слово «Description» - їх H2.

Знімок екрана за допомогою HelpScout

Шукачі роботи та пошукові системи шукають ясності, і це починається з того, як інформація організована на вашій сторінці. Опишіть позицію в одному-двох реченнях, створіть списки обов'язків і вимог і поясніть, що робить ваша компанія.

Створюйте візуальний досвід

Скріншот через RyanAir

Пошукові системи не просто шукають привабливий текст. Вони мають тенденцію оцінювати сторінки, які є візуально переконливими. Створіть сторінку кар'єри що включає фотографії та відео. Включення мультимедійних даних на вашій сторінці кар'єри допоможе вам розписати більш чітку картину вашої компанії і допомогти підвищити вашу метадані (мова, яку використовують пошукові системи для читання веб-сайтів). Додавання великої кількості метаданих до веб-сторінок показує пошукові системи, які ви зосереджені на створенні ретельного ресурсу.

Системи відстеження заявників можуть допомогти вам легко створювати оптимізовану сторінку кар'єри відображати ваші оголошення про роботу, щоб залучити більше кандидатів у довгостроковій перспективі.

Не ускладнюйте посади

Це може бути спокусливим, щоб залучити співробітників, які використовують веселі назви робіт, таких як "Головний фінансист" або "Майстер маркетингу". Але потенційні кандидати, які розвивають свою кар'єру в галузі фінансів або маркетингу, навряд чи будуть шукати відкриті ролі, використовуючи ці терміни.

Посада повинна:

 • Будьте конкретними, наприклад, "Inside Sales Manager" замість "Salesperson"
 • Будьте не скороченими, як "Віце-президент з маркетингу" замість "VP Marketing"
 • Вкажіть години, якщо це необхідно, наприклад "Каса (повний робочий день)" замість "Каса"

Коли ви знаходите посаду, яка працює, переконайтеся, що це ясно на вашій сторінці списків. Використовуйте його в Тег <title> у своєму HTML-коді і помістіть його в верхньому заголовку сторінки.

Покладайтеся на локальний SEO

Місцеві SEO дозволяє підприємствам підніматися до результатів локальних пошуків. Сильні місцеві SEO важливі для компаній, які шукають кандидатів на роботу, оскільки кандидат, який шукає позицію торгового представника, ймовірно, не шукає "торгового представника" на Google. Вони локалізують свій пошук до " торгового представника в Бостоні", або навіть, " торгового представника в zipcode: 02115. "

Використовуйте своє місцезнаходження в описі вашої роботи, щоб залучити місцевих кандидатів і підвищити рейтинг в результатах пошуку. У наведеному нижче прикладі, Workable дає зрозуміти, що ця роль базується в Бостоні, і ми використовуємо назву нашої конкретної околиці "Fort Point":

У наведеному нижче прикладі, Workable дає зрозуміти, що ця роль базується в Бостоні, і ми використовуємо назву нашої конкретної околиці Fort Point:

Не створюйте силос - посилання на інші сторінки

Веб-сайти створюють повноваження, коли інші відповідні сайти посилаються на них, показуючи пошуковим системам, що сайти є корисними та цінними. Пошукові системи також вважають сайти, які щедро посилаються на інший відповідний вміст, більш цінними для користувачів.

Щоб підвищити свою цінність в очах Google, Bing та інших пошукових систем, зв’яжіться з іншими частинами вашого сайту на сторінці вашої кар'єри, щоб дати кандидатам більше інформації про вашу компанію. Це також гарна ідея, щоб посилання на вашу сторінку кар'єри по всьому сайту і включити посилання на вашу сторінку кар'єри в розділі вашого колонтитула, щоб полегшити для кандидатів і пошукових систем знайти свої відкриті списки вакансій.

Розгляньте, як виглядає ваша публікація на Google для вакансій

З появою Google для вакансій , Який видатно відображає списки вакансій, які найбільш доречні для шукачів роботи в Пошуку Google, дуже важливо написати опис роботи, що пошукові системи і дошки роботи можуть легко сканувати і інтерпретувати.

Google для вакансій використовує коефіцієнти SEO для переліку завдань у верхній частині результатів пошуку, пов'язаних із пошуком роботи. Варто інвестувати час розробки, щоб додати структуровані дані до ваших повідомлень про вакансії щоб вони відображалися в результатах пошуку Google для вакансій. (Докладніше про як включити ваші списки робочих місць у пошуковій системі Google для вакансій можна знайти тут .)

Використання структурованих даних означає дотримання керівних принципів Google для вставки певних HTML-тегів у ваші оголошення про роботу та веб-сторінки кар'єри.

Нижче наведено кілька простих способів розпочати використання структуровані дані на сторінках публікації вашої роботи:

 • Переконайтеся, що Googlebot може сканувати веб-сторінки оголошень про вакансії, і вони не захищені файл robots.txt або мета-тег роботів.
 • Додати a Елемент JobPosting для кожного оголошення про роботу, яке ви бажаєте рекламувати. Google пояснює схему та теги, які оголошення про роботу повинні з'являтися в Google для вакансій. До них відносяться: тип роботи, посада, базовий оклад, дата розміщення, опис роботи, тип зайнятості та місце роботи.
 • Надішліть sitemap до Google. Оновлюйте карту сайту щонайменше щодня і так часто, як щогодини. Більшість веб-провайдерів зробить це для вас автоматично, або ви можете створити користувацька мапа сайту на основі вмісту, який потрібно індексувати Google.

Діліться своїми публікаціями

Найбільш популярний вміст використовують пошукові системи. Це гарна ідея, щоб ваша команда HR і співробітники поділилися своїми списками роботи в соціальних мережах. Створюючи цей негайний трафік на ваші посади, ви покажете пошуковим системам, як Google, що ваші списки цікаві для людей, які шукають ключові слова з описом роботи, які вони включають.

Як хто-небудь у цій галузі шукатиме свою позицію на дошці працевлаштування?
Які альтернативні посади можуть бути подібними до цієї позиції?
Чи існує більш конкретна посада для опису ролі, ніж роль, яку ви використовуєте?