Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Оренда приміщення у підприємця із компенсацією комуналки: як заповнити форму № 1ДФ

Опубликовано: 13.01.2019

Лист ДФС від 10.09.2018 № 3913/6/99-99-13-01-01-15/ІПК

Орендна плата , яку отримує підприємець, є його доходом. Якщо юрособа-орендар відшкодовує йому витрати на оплату спожитих комунальних послуг , такі кошти не будуть доходами від провадження підприємницької діяльності. Проте їх включають до оподатковуваного доходу фізособи.

У податковому розрахунку форми № 1ДФ орендну плату відображають із ознакою доходу «157», відшкодування спожитих комунальних послуг — «126».

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

rss