Навигация по сайту

Популярные статьи

Оренда SEO експерт Пуна

  1. Моя кар'єра Графік як спеціаліст SEO
  2. Чому ви повинні найняти мене як SEO експерт в Пуне?

Пропонуючи свою пошукову оптимізацію (SEO), експертні послуги через місто Пуна. З 12-річним досвідом в SEO, мої послуги фрілансу в Пуне доступні для зростання бізнесу в Інтернеті. Здравствуйте, мене звуть Кумар, і я почав працювати на своїй маркетинговій кар'єрі в 2006 році. Останні 12 років були дуже плідними з точки зору досвіду. Мій вибір кар'єри часто приводив мене до різних напрямків. Спочатку я дуже багато працював, щоб зрозуміти нюанси індустрії цифрового маркетингу і поступово став кращим у ньому, якщо не найкращим.

Спочатку я дуже багато працював, щоб зрозуміти нюанси індустрії цифрового маркетингу і поступово став кращим у ньому, якщо не найкращим

Моя кар'єра Графік як спеціаліст SEO

Протягом багатьох років роботи в якості консультанта SEO та аналітика, я працював з різними малими та великими компаніями. Одна річ, яку я зрозумів, що розробка сайту - це тільки початок роботи. Крім пошукової оптимізації я працював у КПП, SMO, WordPress проектування, хостинг і багато іншого. Досвід роботи з технологічними гігантами, такими як TATA у Мумбаї та MNC у Пуне, став поворотним моментом у моїй кар'єрі.

Після роботи протягом десяти років, я можу сказати, що я отримав хороші досвідчені і можуть посилатися як SEO експерт Пуна. Я знаю майже все, що потрібно для створення чудового веб-сайту, наприклад:

  • Back-end кодування
  • HTML
  • PHP
  • WordPress
  • Дослідження ключових слів
  • Algorithim пошукової системи (хоча потрібно самостійно оновлюватись)
  • Оптимізація на сторінці та поза сторінками

Отже, якщо ви хочете найняти досвідченого експерта з незалежного SEO в Пуні, то розглянути мене. Я працював з більш ніж 110 + компаніями і поставив найкращий результат за доступними цінами.

Моя поточна роль

Моя поточна роль

Наразі я самостійно керую, оптимізую і просуваю 11 маленьких і 3 великомасштабних веб-сайтів. Крім того, в даний час я розміщую 55 власних веб-сайтів. Таким чином, я досить впевнений в тому, як оптимізувати широкий спектр веб-сайтів і достатньо досвідчених для надання послуг SEO в місті Пуна .

Для мене кожен проект - це досвід сам по собі і допомагає моїм клієнтам досягти своєї мети. Мені подобається ставити себе на ваші черевики перед тим, як викласти пропозицію.

Чому ви повинні найняти мене як SEO експерт в Пуне?

Пошукова система (Google) встановлює понад 200 правил для того, щоб добре оцінювати їх, важко знайти та вивчити їх усі. Я багато чому навчився за останні 11 років після декількох методів проб і помилок. Я прочитав і дізнався про майже всі види генерації трафіку в Інтернеті. Я володію глибокими знаннями з дослідження ключових слів, архітектури, CMS (wordpress), веб-хостингу від спільного, vps до виділеного сервера.

За останні 12 років я зрозуміла і зрозуміла актуальність знаменитої фрази «Ідучи за правилами». Я повністю вірю в використання етичних методів, щоб допомогти моїм клієнтам керувати їхнім бізнесом, оскільки прийняття скорочень може призвести до катастроф. Тому я дотримуюся белого капелюха seo, щоб оптимізувати і поліпшити рейтинг сайту.

Чому я відрізняюся?

Чесно, найму консультанта SEO нелегко. Я не працюю з будь-якою іншою маркетинговою компанією. Замість цього, у мене є невелика група фахівців з цифрового маркетингу в Пуні, які працюють 10 годин на день, роблять багато досліджень, щоб продовжувати вдосконалюватися і забезпечувати кращі результати. І так, я знімаю свій дорогоцінний час, щоб отримати найкращі результати від завдання. Я не люблю розглядати seo як загальний термін і я не продаю нічого в фіксованому пакеті. Я вірю в орієнтацію на вимоги клієнта індивідуально, і якщо ми працюємо разом у майбутньому, будьте впевнені, що ваш сайт знаходиться в правильних руках.

Чому ви повинні найняти мене як SEO експерт в Пуне?
Чому я відрізняюся?